نکات کاربردی در خرید کفش عروس

انتخاب کفش عروس مناسب

انتخاب کفش عروس

عروس خانوم‌ها معمولا فکر می‌کنند که انتخاب کفش عروس مناسب یکی از ساده‌ترین کارهای عروسی است ولی چنین فکری اصلا درست نیست چون کفش عروس یکی از موارد بسیار مهم است که باید دقت بیشتری در انتخاب آن شود. در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها به شما می‌گوییم که چه کفشی را باید به عنوان کفش عروس انتخاب کنید (راهنمای انتخاب کفش عروس) تا زیبایی دو چندان به لباس عروس ببخشید.

کفش عروس مدل‌ها رنگ‌ها و جنس‌های متفاوتی دارد که انتخاب را برای شما سخت‌تر می‌کند و شما را در شک و تردید قرار می‌دهد. اکثر عروس خانوم‌ها در انتخاب کفش عروس به سراغ کفش‌های کلیشه‌ای سفید و پاشنه بلند می‌روند که خیلی تکراری شده است. با ما همراه باشید تا با خواندن مقاله “انتخاب کفش عروس مناسب” ، کفش مناسب خود را انتخاب کنید.

انتخاب کفش عروس مناسب

راهنمای انتخاب کفش عروس

کفش مد روز را انتخاب کنید:

بهترین کفش عروس کفشی است که مد و زیبایی شما و لباس عروس را چند برابر کند. پس کفشی را انتخاب کنید که مطابق سلیقه شما و مد روز باشد.

آخرین مدل کفش‌ها را ببینید:

یکی از فاکتورهای انتخاب کفش عروس مناسب به روز بودن می‌باشد. با جستجو در صفحات وب و مجازی آخرین مدل‌های کفش را ببینید و از آن‌ها ایده بگیرید تا بهترین کفش را انتخاب کنید.

رنگ کفش عروس:

قرار نیست همیشه عروس خانوم‌ها کفش سفید پا کنند. شما می‎توانید از رنگ‌های دیگر استفاده کنید و متفاوت باشید ولی اگر دوست ندارید کفش‌تان زیاد رنگی باشد می‌توانید از رنگ‌های متالیک استفاده کنید که رنگ بسیار خاص و زیبایی دارند.

راهنمای انتخاب کفش عروس مناسب

راهنمای انتخاب کفش عروس

راحتی کفش عروس:

یکی از مواردی که در انتخاب کفش عروس بسیار مهم است راحتی کفش عروس است اگر شما به پوشیدن کفش پاشنه بلند عادت ندارید برای راحتی خود کفشی را انتخاب کنید که پاشنه‌ای کوتاه داشته باشد و شما در روز عروسی راحت باشید.

ارتفاع پاشنه کفش عروس:

ارتفاع پاشنه کفش عروس به لباس عروس بستگی دارد شما باید پاشنه‌ای را انتخاب کنید که با پوشیدن کفش عروس لباس عروس برای‌تان کوتاه و یا خیلی بلند نباشد.

نکات کاربردی در خرید کفش عروس

راهنمای انتخاب کفش عروس

سریع تصمیم نگیرید:

از دیگر نکات مهم در انتخاب کفش عروس مناسب عجله نکردن می‌باشد. بعضی از خانم‌ها با دیدن اولین کفش و پسندیدن آن تصمیم به خرید کفش می‌گیرند ولی بهتر است که چندین مغازه را بگردید و مدل‌های مختلف را امتحان کنید و بعد از بین چند مدل یکی را انتخاب کنید.

هم‌زمان با خرید لباس عروس کفش عروس را خریداری کنید:

شما به دنبال کفشی هستید که به لباس عروس‌تان بیاید و زیبایی زیادی به لباس عروستان ببخشید پس سعی کنید از همان فروشگاهی که لباس عروس خود را انتخاب می‌کنید کفش عروس را نیز انتخاب کنید ولی اگر در  همان فروشگاه کفشی را نپسندیدید حتما عکسی از لباس عروس داشته باشید تا هنگام انتخاب کفش عروس بتوانید زیباترین کفش را انتخاب کنید.

بعد از خرید کفش عروس آن را مدام بپوشید:

همیشه کاری که عروس‌خانوم‌ها انجام می‌دهند کفش را که می‌خرند و آسوده می‌شوند کفش عروس را داخل جعبه‌اش گذاشته و تا روز عروسی سراغ کفش عروس نمی‌روند که این کار بزرگ‌ترین اشتباه است. سعی کنید قبل از عروسی چندین بار کفش عروس را در خانه بپوشید و چند ساعتی راه بروید تا کفش قالب پای‌تان شود و در روز عروسی اذیت‌تان نکند.

3 دیدگاه برای “نکات کاربردی در خرید کفش عروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.