کلاس شیرینی پزی کجا برم؟ معرفی بهترین دوره از بهترین آموزشگاه شیرینی پزی در ایران

کلاس شیرینی پزی

الان که در آغاز فصل تابستان هستیم به احتمال زیاد بسیاری از دانشجویان یا دانش‌آموزان در فکر برنامه ریزی برای اوقات فراغت خود هستند. یکی از پیشنهادات عالی به خصوص برای دختر خانم‌ها شرکت در کلاس شیرینی پزی و آشپزی است. در طول تعطیلات با شرکت در دوره‌ها و کلاس‌های متنوع آشپزی می‌توانند مهارت خوبی را در این زمینه کسب کنند و با دریافت گواهی معتبر بتوانند پس از فراغت از تحصیل نیز کسب و کاری راه بیندازند و منبع درآمدی داشته باشند. آموزشگاه شیرینی پزی سفره ایرانی با برگزاری انواع کلاس های آشپزی، تهیه نان های حجیم و نیمه حجیم پذیرای شما هنرجویان گرامی است. در ادامه بیشتر با این آموزشگاه آشنا می شویم.

آموزشگاه شیرینی پزی و آشپزی سفره ایرانی

سفره ایرانی با مدرک بین‌المللی در شرق تهران یکی از معدود مراکز معتبر برای شرکت در دوره‌های آشپزی و شیرینی پزی و در یافت گواهی معتبر از سازمان فنی حرفه‌ای کشور است. اگر قصد مهاجرت دارید می‌توانید مدرک بین‌المللی شیرینی پزی و آشپزی را از این آموزشگاه دریافت کنید و با کسب مهارت آشپزی حرفه‌ای به کشورهای مهاجرت پذیر که خواهان نیروی کار در زمینه آشپزی هستند، فعالیت کنید. آموزشگاه سفره ایرانی با ارائه مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای قابل ترجمه در کنار برگزاری دوره‌های رسمی با کیفیت بین‌المللی می‌تواند بهترین گزینه برای مهاجرت است.

انواع مدارک آموزشگاه سفره ایرانی

آموزشگاه سفره ایرانی دارای رتبه یک استان تهران در زمینه آشپزی و شیرینی پزی است و مدارک مختلفی را به هنرجویان خود ارائه می‌دهد که مورد تایید سازمان حرفه و فن کشور است.

  • مدرک معتبر آشپزی
  • مدرک قابل ترجمه شیرینی پزی
  • مدرک نانوایی برای مهاجرت
  • مدرک معتبر کافی‌شاپ

این مرکز در کنار دوره‌هایی که برگزار می‌کند دارای کتابخانه الکترونیکی در سایت خود است که امکان دانلود انواع کتاب آشپزی و کتاب شیرینی پزی و آشپزی ایرانی و خارجی را برای کاربران خود فراهم نموده است.

مدارک بین‌المللی شیرینی پزی

مدارک بین‌المللی شیرینی پزی

مدارک معتبر سفره ایرانی صادره از سازمان فنی و حرفه ای در زمینه شیرینی پزی در دو سطح مقدماتی درجه ۲ و حرفه‌ای درجه ۱ برای هنرجویان شرکت کننده در کلاس شیرینی پزی ارائه می‌شود؛ در ادامه در مورد هر سطح توضیحاتی می‌دهیم.

۱- مدرک بین‌المللی شیرینی پزی مقدماتی درجه ۲

اگر علاقه به راه اندازی یک کارگاه قنادی دارید ولی نمی‌دانید از کجا شروع کنید یا طبق چه اصولی چه شیرینی بپزید و یا اینکه از تجهیزات مورد نیاز این کار آگاه نیستید، پیشنهاد می‌کنیم سری به سایت سفره ایرانی بزنید.

برای اینکه شیرینی پزی را به طور حرفه‌ای آغاز کنید و تا مرحله آخر حرفه‌ای شدن و مهارت آموزی با شوق و ذوق قدم بردارید، چاره کار شرکت در دوره‌ها و کلاس شیرینی پزی و آشپزی آموزشگاه سفره ایرانی است. این مرکز برای اولین قدم هنرجویان خود در زمینه شیرینی پزی اقدام به برگزاری کلاس های شیرینی پزی مقدماتی درجه ۲ کرده است. با شرکت در این کلاس‌ها هنرجویان با نکات و اصول پایه ای شیرینی پزی آشنا می‌شوند.

۲- مدرک بین‌المللی شیرینی پزی حرفه‌ای درجه ۱

علاوه بر دوره شیرینی پزی مدرک بین‌المللی مقدماتی درجه ۲ آموزشگاه سفره ایرانی نیز برای افزایش مهارت هنرجویان خود اقدام به برگزاری دوره شیرینی پزی حرفه‌ای درجه ۱ نموده است. با شرکت در این دوره‌ها هر هنرجو می‌تواند موفق به دریافت مدرک بین‌المللی شیرینی پزی حرفه‌ای گردد. در این دوره‌ها نکات و چالش‌های بیشتری برای هنرجویان ارائه می‌شود تا مهارت های بالاتری را در زمینه پخت و پز انواع شیرینی کسب کنند.

اگر نکات اولیه شیرینی پزی را بلدید و می‌خواهید تخصص و مهارت خود را ارتقاء دهید پیشنهاد می‌کنیم در دوره شیرینی پزی حرفه‌ای درجه یک با مدرک بین‌المللی شرکت کنید. در این دوره استاد محترم تمام فوت و فن های مورد نیاز در این حوزه را به هنرجویان آموزش می‌دهند.

معرفی کتاب شیرینی پزی سفره ایرانی

سفره ایرانی یک مرکز آموزش شیرینی پزی و آشپزی معتبر در ایران است که گواهی های مورد تایید سازمان حرفه و فن کشوری را برای هنرجویان خود در پایان دوره ارائه می‌دهد. اما این آموزشگاه به این کلاس‌ها و دوره‌ها بسنده نکرده و اقدام به راه اندازی کتابخانه الکترونیکی در سایت این مجموعه کرده است؛ که دسترسی هنرجویان را به انواع کتاب شیرینی پزی و آشپزی را به صورت pdf فراهم نموده و آن‌ها می‌توانند از بهترین کتاب های ایرانی و خارجی ترجمه شده در زمینه آشپزی استفاده کنند.

در این بخش سایت برای افراد مبتدی و حرفه‌ای لینک دانلود بهترین و مناسب‌ترین کتاب شیرینی پزی قرار داده شده است. در ابتدا در مورد هر کتاب مختصری توضیحات در زمینه موضوع آن کتاب ارائه می‌شود و سپس کاربر می‌تواند اقدام به خرید و دانلود کتاب کند.

جمع بندی

.آشپزی و شیرینی پزی از شغل های بسیار محبوب و پرطرفدار است که می‌تواند درآمد خوبی را برای صاحبان چنین کسب و کارهایی ایجاد کند. در حال حاضر بسیاری برای مشغول شدن در بسیاری از کارها داشتن مهارت و تخصص نسبت به داشتن مدرک آن اولویت بیشتری پیدا کرده است. بسیار از افراد برای کسب مهارت آشپزی اقدام به مطالعه انواع کتاب شیرینی پزی و آشپزی می‌کنند؛ ولی در کنار مطالعه باید در کلاس‌ها و دوره‌های معتبر نیز شرکت کرد تا با فوت و فن های این حوزه آشنا شد.

آموزشگاه سفره ایرانی از معتبرترین مراکز آموزش شیرینی پزی و آشپزی است که مدرک بین‌المللی مورد تایید سازمان حرفه و فن کشور را در پایان دوره به هنرجویان ارائه می‌دهد. با داشتن این مدرک می‌توان به کشورهای مهاجرت پذیر که تقاضای نیروی کار آشپزی دارند مهاجرت نمود و فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرد تا به سود قابل توجه و خوبی دست پیدا کرد.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

محتوای این مطلب توسط تیم مجله صورتی‌ها، تولید نشده است و صرفا یک رپورتاژ خبری است و تیم صورتی‌ها محتوای نوشته را تایید یا رد نمی‌کند.

[/box]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.