قیمت پکیج کرم ۸ کاره و ۱۰ کاره اکسیر زیبایی شمعدانی درمان لک و جوش

زیبایی با استفاده از محصولات مراقبت از پوست

امروزه پوست، یکی از قسمت های مهم در زیبایی  هر فرد به شمار می رود و داشتن پوستی زیبا، سالم و شاداب نقش مهمّی در زیبایی چهره دارد و آرزوی هر فردی است. امّا این آرزو، به هیچ وجه؛ دور از ذهن نیست و دست یافتنی است و هر فردی که به زیبایی پوست خود اهمیّت می دهد، می تواند با داشتن یک برنامه ریزی منظّم و روزانه برای مراقبت از پوست خود، به هدف خود دست یابد. پوست صورت بیش تر از دیگر اعضا و قسمت های بدن در معرض دید بوده و تأثیر به سزایی در زیبایی چهره دارد، پس هر فردی که زیبایی را دوست دارد باید به مراقبت از پوست خود اهمیّت بدهد و همواره مراقب زیباییش باشد.

روغن گیاهی توسکا

هیچ فردی از روی عمد؛ به پوست خود آسیب نمی رساند، امّا هر انسانی ممکن است با انجام برخی رفتارها و عادت های اشتباه، ناخواسته به پوست خود صدمه بزند و سبب آسیب و بروز مشکلاتی مانند پیری زودرس پوست،چروک و یا موارد دیگر شود.

در این میان، محصولات و انواع کرم های مراقبت از پوست،که پیوسته در حال تغییر و پیشرفت کردن هستند و هرسال خبر از سبک های جدیدی می دهند؛ می توانند به ما،در مراقبت و حفظ زیبایی پوستمان کمک فراوانی کنند.کرم ها و پکیج های زیبایی شمعدانی، یکی از محصولات مراقبت از پوست و زیبایی هستند که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده اند و باعث خوب شدن حال پوست خیلی ها شده اند. پیشنهاد می کنم شما هم این فرصت فوق العاده را از دست ندهید و زیبایی خود را دو چندان کنید.

پکیج کرم ۸ کاره ی شمعدانی

کرم های اکسیر زیبایی ۸ کاره شمعدانی به شما کمک می کنند تا از شرّ انواع لک های سطحی و عمقی،تیرگی های پوست و کک و مک های پوستی راحت شوید.این کرم،برای پوست های شل شده نیز معجزه می کند و شما می توانید آن را به عنوان یک لیفتینگ عالی برای صورت خود در نظر بگیرید.با استفاده از این کرم؛پوست شل و افتاده ی شما سفت و زیبا می شود؛بنابراین حال پوست شما خوب می شود و شما از این حال خوب لذّت می برید.

قیمت کرم ۸ کاره شمعدانی برای شمایی که از وجود چین و چروک در صورتتان ناراحت هستید و یا خطوط اخم و ابرو،در صورتتان در حال پدیدار شدن است،یک بوتاکس طبیعی و عالی است و با استفاده از آن می توانید تمام ناراحتی ها و نگرانی های خود را برطرف کنید.

اگر می خواهید یک بار برای همیشه پوستتان سفید، روشن و شاداب شود و از پوست زیبای خود لذّت ببرید؛ کرم چند منظوره و گیاهی شمعدانی را خریداری کرده و به صورت منظّم و صحیح از آن استفاده کنید تا در نهایت با دیدن نتیجه ی کار شگفت زده شوید. کرم شمعدانی به علّت داشتن ۸ خواصّ بی نظیر، در ترکیباتش برای رفع مشکلات پوستی، به کرم ۸ کاره شمعدانی ؛ نام گذاری شده است.اطمینان داشته باشید که این کرم با استفاده از ترکیبات گیاهی، تولید شده است و دارای سیب سلامت و مجوّزهای بهداشتی است؛پس در اعتماد به ما شک نکنید و خیالتان آسوده باشد.کرم ۸ کاره شمعدانی، یک محصول ایرانی و ثبت شده است و توسّط پزشکان طبّ سنّتی ایران برای شما که عاشق محصولات داخلی هستید و به آنها بیش تر از محصولات خارجی اعتماد دارید؛ ساخته شده است.

در ترکیبات این کرم هیچ گونه مواد شیمیایی استفاده نشده است. ترکیبات کرم ۸ کاره و ۱۰ کاره ی شمعدانی شامل آلوورا، آووکادو، برگ گیاه زردچوبه، موم عسل، عصاره ی طبیعی جلبک دریایی و … می باشد. این کرم دارای خواصّ کلاژن سازی است پس برای شما؛ اگر خانم هستید یا آقا ، با هر نوع پوستی؛خشک یا چرب،مناسب است. ما به شما تضمین می دهیم که با اعتماد به محصولات ایرانی پشیمان نخواهید شد.

روغن گیاهی توسکا

روش استفاده از کرم  ۸ کاره ی شمعدانی

برای نتیجه گیری بهتر، شما باید شب ها قبل از خواب، صورت خود را با صابون زردچوبه که در پکیج وجود دارد، شستشو دهید تا منافذ پوستتان تمیز شوند. برای تمیز شدن کامل منافذ پوستتان، بهتر است اجازه دهید کف صابون، چند دقیقه روی پوستتان بماند و سپس صورت خود را آب بکشید. بعد از شستشوی صورت، مقدار کمی به اندازه ی یک نخود کوچک از کرم شمعدانی کوچک بردارید و به صورت نقطه ای روی تمام صورت گذاشته و کمی ماساژ دهید. بهتر است این کرم حداقل ۶ ساعت روی پوست بماند به همین دلیل؛ توصیه میکنیم شب ها از آن استفاده کنید و این کرم تا صبح روز بعد روی پوست شمار کارش را انجام دهد و شما با دیدن پوست خود در آیینه هیجان زده شوید. بعد از تمام شدن کرم کوچک، باید از کرم اصلی و مکمل استفاده کنید.

یک نکته ی مهم که باید در مورد قیمت پکیج ۸ کاره شمعدانی بدانید این است که این کرم لایه بردار نیست و روی رنگدانه ی پوست شما تأثیر می گذارد، برای همین تغییرات آن تدریجی و ماندگار است. استفاده از این کرم فقط باید طبق دستور مصرف باشد تا نتایج استفاده از آن را به زودی روی پوست خود احساس کنید. اغلب اوقات در روز پنجم مصرف، نتایج قابل مشاهده می شود. اطمینان داشته باشید که، با یک بار هزینه کردن که خیلی کمتر از هزینه های درمانی پزشکی مانند لیزر است و اعتماد به گیاهی بودن این پکیج ها، نتیجه ی خارق العاده ای خواهید گرفت و از نتایج قابل مشاهده روی پوست خود شگفت زده خواهید شد. در بعضی از موارد، نتایج استفاده از کرم های شمعدانی، فقط تا زمانی مشاهده می شود که شما از کرم استفاده می کنید و بلافاصله بعد از قطع استفاده، دوباره لک های پوستی ظاهر می شوند. در این گونه موارد کرم، دارای قدرت بالاتری نسبت به هورمون های ترشح شده در بدن است و پوست را عاری از لک نگه می دارد. در این جا کرم نقش یک محافظ را برای پوست شما ایفا می کند؛ ولی این لک ها منشأ درونی دارند و باید توسّط پزشک متخصّص شناسایی و درمان شوند. پس توصیه می شود هر فردی که مشکلات پوستی از قبیل لک و کک و مک دارد یک بار از کرم ها و پکیج های شمعدانی استفاده نماید و در صورت بازگشت، حتما به پزشک مراجعه کند تا بیماری پوستی اش درمان شود.

قیمت کرم  ۸ کاره ی شمعدانی ۱۳۰۰۰۰ تومان به فروش می رسد. شمایی که به زیبایی و سالم بودن پوست خودتان اهمیّت می دهید می توانید خیلی راحت و سریع برای خرید به سایت www.violetoil.ir مراجعه کنید و منتظر دیدن پوست زیبایتان باشید.

روغن گیاهی توسکا

کرم ۱۰ کاره ی شمعدانی

در قیمت پکیج ۱۰ کاره شمعدانی شما شاهد دو مورد کارایی بیشتر روی پوست خود می باشید. جدا از کارهای کرم ۸ کاره ی شمعدانی؛ کرم ۱۰ کاره؛ منافذ باز پوست شما را از بین می برد. پوست بعضی از افراد، دارای سوراخ های ریز می باشد که در تعداد زیاد، قابل مشاهده می باشد و جلوه ی زشتی به صورت می دهد. معجزه ی دیگری که پکیج ۱۰کاره یشمعدانی می تواند روی پوست شماانجام دهد، این است که جوشهای سر سیاه را از بین می برد. این نوع جوشها اغلب روی بینی، ورودی گوش و اطراف صورت، پدیدار می شوند و باعث زشتی صورت می شوند. قیمت کرم ۱۰ کاره ی شمعدانی به رفع جای جوش، رفع تیرگی های بدن و رفع تیرگی دور چشم نیز کمک می کند. ضد پیری، ضد چروک، جوان ساز و رفع کک و مک است و خاصّیت ضد آفتاب هم دارد. با این ترکیبات جادویی، حس شادابی و جوانی را تجربه می کنید.

روش استفاده از این کرم نیز همانند استفاده از کرم ۸ کاره می باشد. در این پکیج دو عدد کرم وجود دارد که یکی از کرم ها زیرساز پوست است و دیگری به عنوان مکمّل اصلی به کار می رود. قیمت این محصول نیز بسیار مناسب است و تخفیف نیز دارد.

زیبایی در انتظار شماست.

7 دیدگاه برای “قیمت پکیج کرم ۸ کاره و ۱۰ کاره اکسیر زیبایی شمعدانی درمان لک و جوش

  1. فـــاطمه گفته:

    عاغا چرا مجله اینجوری شدههههه…بابا کامنتا رو درج کنین دیگححححححححح اههههه
    اینجوری پیش بره من یکی پاک میکنم:-//////

  2. رانیا گفته:

    صورتی ها تروخدا اون کامنتی که جوابه تانیا رو دادم و درج کن شاید تانیا جون دلخور بشه ازم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.