از خواص مهره مار اصل چه می دانید

مهره مار اصل

این مطلب، رپورتاژ آگهی بوده و صحت محتوا و همچنین محصولات معرفی شده، توسط مجله صورتی‌ها تضمین نمی‌گردد.

ممکن است شما جزو کسانی باشید که در رابطه با خواص مهره مار اصل اطلاعات بسیاری دارند و تماماً در رابطه با خواص مختلف آن می‌دانند. اما برخی از افراد نیز هستند که اطلاعات کافی در رابطه با مهره مار اصل را ندارند و ممکن است این نداشتن اطلاعات باعث ضرر رسیدن به آن‌ها شود. به همین دلیل ما در ادامه به بررسی خواص مهره مار اصل و همچنین تمام اطلاعات مورد نیاز برای خرید این مهره ‌ها پرداخته‌ایم تا شما بتوانید با دیدی باز اقدام به خرید این نوع مهره ‌ها نمایید و از ضرر های مادی و معنوی که در صورت نداشتن اطلاعات ممکن است به شما وارد شود جلوگیری نماید.  ما در ادامه به بررسی مهره مار و خواص آن برای شما می‌پردازیم امیدواریم که این مطلب مورد توجه شما قرار بگیرد.

مهره مار چیست؟

همه ما آشنایی جزئی با مهره مار داریم و یا حداقل نام آن را یک بار در زندگی مان شنیده‌ایم. اما ممکن است برای همه ما این سوال پیش بیاید که مهره مار چیست و آیا اصلا خاصیت های آن واقعیت دارد و یا تنها نشأت گرفته از خرافاتی قدیمی است؟

مهره مار از گذشته تاکنون در میان قبایل مختلف و متنوعی مورد توجه بسیاری از افراد قرار داشته‌است. افراد زیادی از مهره مار اصل استفاده نموده‌اند و تاثیر آن‌ را در زندگی خودشان مشاهده کرده‌اند. همچنین علاوه بر اثبات تجربی واقعی بودن خاصیت مار، امروزه دانشمندان بسیار زیادی نیز در این زمینه تحقیقاتی انجام دادند و متوجه شده‌اند که مهره مار دارای خاصیت های مختلف و متنوعی است و این خاصیت ها واقعی می باشند. پس خاصیت مهره مار اصل از دو روش تجربی و علمی برای همه ما امروز ثابت شده می باشد. مهره مار خاصیت جذب انرژی ‌های مثبت را دارد و می‌تواند با جذب انرژی ها به شما کمک نماید تا بتوانید کارهای خود را بهتر انجام دهید و راحت‌ تر به اهدافتان برسید. پس تا این‌ جا ما متوجه شدیم که خاصیت‌های مهره مار واقعی هستند و ما می‌توانیم از این خاصیت ها برای بهتر کردن زندگی خود از آن استفاده کنیم.

مهره ماه اصل

آشنایی با خواص مهره مار اصل

ما پیش‌تر در رابطه با ویژگی‌های مهره مار اصل و حقیقت پرخاصیت بودن این مهره‌ ها با شما صحبت کردیم. در ادامه می‌خواهیم به خاصیت هایی که ممکن است مهره های مار برای شما داشته باشند بپردازیم. طبق تحقیقات بسیار زیادی که دانشمندان در زمینه آشنایی با خواص مهره مار انجام دادند، آن‌ها به این نکته پی برده‌اند که مار ها بسیار بیشتر از سایر حیوانات دیگر دارای بارهای مثبت و منفی هستند. بارهای مثبت و منفی همان انرژی‌ های الکترومغناطیسی هستند که تمام موجودات و اشیاء در این جهان آن ‌ها را از خود ساطع می‌کنند و همین نیروی الکترومغناطیسی است که نظم میان پدیده ‌ها را برای ما فراهم آورده‌ است. مار ها هنگام جفت گیری به بیشترین میزان انرژی ‌های الکترومغناطیسی خود می‌رسد و به همین دلیل است که مهره های مار دارای بیشترین انرژی الکترومغناطیسی هستند که می‌توانند به صاحب خود در زمینه ‌های مختلفی کمک ‌کننده باشند. این مهره مار اصل انرژی ‌های مثبتی را جذب می‌کنند و باعث خواصی می شوند که ما در ادامه به بررسی آن‌ ها خواهیم پرداخت. این مهره‌ ها باعث ایجاد حس اعتماد به نفس بسیار بالا و عزت نفس در افراد می‌شوند، این مهره‌ ها باعث به وجود آمدن آرامش و نظم در زندگی افراد می شوند، این مهره ها باعث می شوند که شما در میان دوستان و خانواده خود محبوبیت بیشتری داشته باشید و میزان جذابیت شما را بالاتر می‌برند، مهره مال اصل باعث می‌شوند که شما و همسرتان رابطه عاطفی بسیار زیاد و پر شعفی را داشته باشید، استفاده از این مهره ها باعث می‌شود که رزق و روزی شما بیشتر شود و کسب و کارتان رونق پیدا کند، و همچنین درنهایت این مهره‌ ها باعث می‌شوند که مشکلاتی که شما در زندگی ‌تان دارید به راحتی هموار شوند و شما بتوانید به راحتی از سد مشکلات رد شوید. به همین دلیل استفاده از مهره مار اصل برای هرکدام از شما می تواند بسیار پرسود و پرکاربرد باشد اما شما باید دقت نمایید که این مهره های مار حتماً باید اصل باشند تا تأثیر آن را روی زندگی شما به خوبی بگذرد.

خواص مهره مار اصل

نحوه استفاده از مهره مار

ما پیش تر در رابطه با خاصیت ‌های مهره مار اصل و نتایجی که آن‌ ها ممکن است در زندگی شما داشته باشند صحبت نمودیم اما شما باید در رابطه با نحوه استفاده و کارکرد این مهره ها بیشتر بدانید. مهره مار اصل باید با یک دعای مخصوص ارتباط داشته باشد تا بتواند انرژی ‌های مثبت خود را به شما انتقال دهد. این دعا‌ ها دعای مهره مار نام دارند که هر کدام برای مقاصد خاصی طراحی شده‌اند. همچنین علاوه بر نگاشتن دعا روی مهره های مار هنگامی که شما می‌خواهید برای اولین بار از آن ‌ها استفاده نمایید، باید دقت نمایید که استفاده از مهره مار آیین خاصی دارد. شما  هنگامی ‌که برای اولین بار آن را استفاده می‌کنید نباید به‌ هیچ‌ وجه آن‌ ها را از خودتان دور نمایید. باید توجه نمایید که اگر مهره مار اصل را نزدیک چا‌کرا های بدن شما باشند تأثیر بسیار بیشتری را روی شما خواهند گذاشت. شما می توانید چاکرا های موجود در بدنتان را با استفاده از تحقیقات کوتاهی پیدا نمایید و سعی نمایید که مهره‌ ها را در این قسمت‌ ها قرار دهید. اما مهم‌ ترین نکته هنگام که باید به آن توجه داشته باشیم اصل بودن مهره مار است. تنها یک مهره مار اصل می‌تواند به شما کمک نماید تا به آرزوها و خواسته ‌هایتان برسید. مهره مار که اصل نباشد هر چقدر هم که روی آن دعا خوانده شود و نزدیک چاکرا های بدن شما باشد تاثیری در جذب انرژی ‌های مثبت نخواهد داشت و تنها باعث هدر رفت هزینه و انرژی شما می‌شود. توجه به قیمت مهره مار میتواند یک راه خوب برای فهمیدن اصل بودن مهره مار باشد. پس شما باید حتماً هنگام خرید مهره مار به اصل بودن آن دقت نمایید. امروزه سود جویان بسیار زیادی سعی دارند که با گول زدن کاربران خود سر آن ‌ها کلاه بگذارند و مهره های مار تقلبی را به جای مهره های اصل به آن‌ها بفروشند و شما باید توجه نمایید که هنگام خرید این مهره ها دقت لازم را به عمل بیاورید تا از هر گونه آسیب مادی و معنوی جلوگیری نمایید.

تشخیص مهره مار اصل

گاها مشاهده می شود که برخی فروشنده گان مهره مار روشهای مختلفی برای تشخیص اصل بودن مهره مار اعلام می کنند که یکی از این روش ها تست کردن مهره مار داخل سرکه است. در حالی که با انداختن مهره مار درون سرکه خاصیت مغناطیسی مهره ها کاملا از بین می رود و هیچ کارایی و خاصیتی برای شما نخواهد داشت.

بهترین روش برای شناخت اصالت مهره مار این است که از مهره های خود استفاده کنید و از تاثیرات آنها متوجه اصل بودن شوید. روش دیگر اینکه سایز مهره مار باید بزرگ بوده و از نوع هندی باشد تا بتواند برای شخص کارایی داشته باشد. سایز مهره مار واقعی به اندازه ناخن انگشت شست می باشد که نوع آنها هندی و از نژادهای شاه کبری و دابویا هستند. مهره مارهای دیگری هم دربازار وجود دارند که بنام مهره مار اصل بفروش می رسد. این مهره ها که به مهره مار ایرانی یا آبزی معروف هستند اندازه بسیار کوچکتری نسبت به نوع هندی دارند و سایز آنها به اندازه یک لپه و یا عدس می باشد.

نتیجه گیری:

هنگام خرید مهره مار به اصل بودن آنها باتوجه به سایز مهره مار باید توجه ویژه داشته باشیم که حتما محصول خریداری شده از نوع هندی و نژادهای شاه کبری یا دابویا باشد. دعای مهره مار باید روی مهره ها جهت فعال سازی خواص آن حتما خوانده شود تا بتوانیم از انرژی های مثبت آن استفاده کنیم. مهره مار کنار خود و نزدیک به چاکرا وسط نگهداری کنیم تا بتوانیم به بهترین شکل از خواص آن بهرمند شویم.

منبع: شامگاه

2 دیدگاه برای “از خواص مهره مار اصل چه می دانید

  1. شیماع گفته:

    مهره مار داریع تو دلبری اما میگذریع از عشق تو همش سرسری :/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.