۱۴ طرح و ایده‌ی زیبا برای سرامیک کف

طرح‌های زیبا برای سرامیک کف
 1. سرامیک های جذاب

اگر حس می کنید دکورتان خسته کننده است حتما باید به کف نگاهی بیندازید. خوشبختانه می توانیم کمک تان کنیم. انواع مختلفی از سرامیک ها از طرح های سنتی گرفته تا مدرن می توانند خانه شما را جذاب کنند. بنابراین برای شیک کردن فضا آماده شوید. این طرح ها همان چیزی هستند که شما می خواهید.

اگر می‌خواهید از یک متخصص کمک بگیرید می‌توانید در قدم اول می‌توانید قیمت نصب سرامیک را در شهر خودتان بپرسید. مثلا اگر به دنبال سرامیک کار در تهران باشید می‌توانید سفارش نصب سرامیک ثبت کنید و پس از زمانی کوتاه پیشنهاد متخصصان فعال در بازار را مشاهده کنید. از آنجایی که این متخصصین در بازار صاحب امتیاز و سابقه و کارنامه هستند با در نظر گرفتن همین موارد و نظرات مشتریان قبلی ایشان، می‌توانید انتخابی آگاهانه تر را تجربه کنید.

 1. سرامیک مشکی برای ورودی کوچک

طرح‌های زیبا برای سرامیک کف

از آنجایی که کفپوش چوبی با گذشت زمان باد می کند بنابراین می توانید ورودی را با سرامیک بپوشانید. چون دوام بالایی دارد. از آنجایی که ورودی ها زود کثیف می شوند باید از دوغاب مشکی استفاده کنید.

 1. سرامیک تک رنگ با طرح برجسته

امروزه سرامیک های تک رنگ با طرح برجسته زیاد دیده می شوند. این سرامیک ها در کنار دیوار سفید و تک رنگ دیدنی هستند تا فضا شلوغ نشود.

 1. سرامیک طرح حصیری برای حمام

طرح حصیری روی سرامیک دقیقا مانند بافت حصیر است. سرامیک های پرسلان به دلیل ضد آب بودن برای کف و دیوار حمام مناسب هستند.

 1. طرح های خاص

بلکه می توانید با سرامیک طرح های خاص خلق کنید. به این صورت که با کنار هم قرار دادن سرامیک های پررنگ در کنار سرامیک سفید طرح خاص ایجاد کنید. سرامیک های کوچک پنج ضلعی برای این کار مناسب هستند. در صورتی که این سرامیک ها را برای دیوار هم به کار می برید نوع بزرگتر آن برای دیوار مناسب است.

 1. طرح های چشمگیر

نکته جالب درباره سرامیک های پنج ضلعی این است که می توانید طرح های جذاب ایجاد کنید و برای ورودی طرح های گلدار خلق کنید.

 1. سرامیک چسبی

طرح‌های زیبا برای سرامیک کف

می توانید برای کاهش هزینه ها سرامیک های شیک چسبی به کار ببرید که به راحتی روی کف چسبیده شده و هزینه بالایی ندارند.

 1. سرامیک پرسلان طرح چوب

اگر طرح چوب را دوست دارید اما دوام پرسلان را ترجیح می دهید می توانید سرامیک طرح چوب را نصب کنید. در این صورت هم کف به طرح چوب است و هم هم سرامیک ضد آب است.

 1. سرامیک شیک و بزرگ

می توانید سرامیک های بزرگ را به صورت لوزی نصب کنید. کابینت های سفید در کنار سرامیک مشکی کف بسیار زیبا هستند و فضایی شیک و مدرن شکل می گیرد.

 1. کاشی های قدیمی

با نصب کاشی های طرح قدیم برای ورودی خانه می توانید فضایی نوستالژیک خلق کنید. طرح های این سرامیک ها در کنار لوازم رنگی در ورودی می توانند جالب باشند. برای مکان های پررفت و آمد کاشی های مقاوم را انتخاب کنید.

 1. سرامیک های سیاه و سفید

سرامیک های سیاه و سفید طرحی کلاسیک و ماندنی خلق می کنند که بسیار زیباست. می توانید سرامیک وینیل ارزان چسبی را انتخاب کنید. این سرامیک ها در اغلب سرامیک فروشی ها موجود هستند.

 1. سرامیک های طرح دار

یک راهروی شیک بهترین خوشامدگویی است. سرامیک های طرح دار سیاه و سفید در کنار لوازم چوبی و قالیچه های قدیمی فضا را زیبا می کنند. این سرامیک ها با وجود طرحدار بودن با هر دکوراسیونی همخوانی دارند.

 1. سرامیک های مراکشی برای حمام های سیاه و سفید

می توانید طرح های شلوغ را برای حمام به کار ببرید. سرامیک مراکشی با آینه و حمام سیاه و سفید فضای دیدنی خلق می کند. با این کار تعادل در فضا برقرار می شود.

 1. آشپزخانه دورنگ با سرامیک طرح دار

سرامیک های طرح دار آبی و سفید به آشپزخانه ای با کابینت های دو رنگ می آیند. می توانید سرامیک های طرح دار را برای همه اتاق ها به کار ببرید اما از آنجایی که طرح این آشپزخانه بسیار برجسته است باید برای همینجا استفاده شود وگرنه بیش از حد شلوغ می شود.

 1. سرامیک مرمر لوکس

طرح می تواند فضا را زیباتر کند. می توانید از سرامیک های مرمر طرح دار استفاده کنید تا فضا لوکس تر شود. حتی می توانید دو طرح را در کنار هم به کار ببرید اما باید رنگ های آن بهم بخورد و رگه های مرمر در اندازه های مختلف باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.