۹ ایده زیبا برای کابینت آشپزخانه

ایده کابینت برای آشپزخانه

آیا کابینت های آشپزخانه تان به تغییر نیاز دارد؟ کابینت های آشپزخانه جز پروژه هایی هستند که خودتان از پسشان برمی آیید. با انجام یکی دو تا از این پروژه ها نه تنها با کمترین هزینه دکور را تغییر داده بلکه از نتیجه آن لذت می برید. در اینجا ۹ ایده برای کابینت آشپزخانه را به شما معرفی می کنیم.

اگر می‌خواهید از یک متخصص کمک بگیرید می‌تونید در قدم اول می‌توانید هزینه طراحی کابینت را در شهر خودتان بپرسید. مثلا اگر به دنبال کابینت ساز در تهران باشید می‌توانید درخواست ساخت و طراحی کابینت ثبت کنید و پس از زمانی کوتاه پیشنهاد متخصصان فعال در بازار را مشاهده کنید. از آنجایی که این متخصصین در بازار صاحب امتیاز و سابقه و کارنامه هستند با در نظر گرفتن همین موارد و نظرات مشتریان قبلی ایشان، می‌توانید انتخابی آگاهانه تر را تجربه کنید.

  1. کابینت های دو رنگ

کابینت های دورنگ از ترندهای محبوب هستند که می توانند فضای آشپزخانه را خاص کنند. در بیشتر موارد برای قسمت پایین از رنگ تیره و برای قسمت بالا از رنگ روشن استفاده می کنند. می توانید رنگ تیره را تا قسمتی از دیوار هم ادامه دهید. با این ایده خاص ترین آشپزخانه ممکن را خواهید داشت.

  1. اکسسوری برنجی

اتصالات برنجی همیشه محبوب بودند. پس از ترند شدن آن در دهه نود، در سال های اخیر با اتصالات نیکل، استیل و مشکی جایگزین شد. اما دوباره برگشته است و اتصالات و اکسسوری برنجی را همه جا می بینیم. در اینجا هم این اتصالات در کنار کابینت های کرم رنگ دیدنی بوده و فضای گرم و کلاسیک خلق کرده اند.

ایده کابینت برای آشپزخانه

  1. کابینت های طرح روستایی

با انتخاب این کابینت های چوبی روستایی که طرح در انبار هستند می توانید طبیعت را به خانه خود بیاورید. ساخت این نوع درها آسان است و می توانید بر درب های کابینت پایین آن را به کار ببرید.

  1. تبدیل کردن در تخت به شیکر

کابینت های سبک شیکر طرح برجسته دارند که دور درهای تخت را پر کرده است. بنابراین می توانید با این کار درهای تخت کابینت را ارتقا دهید.

  1. کمد تودرتو

اگر کابینت زیر سینک تان همیشه بهم ریخته است می توانید خودتان یک کمد کوچک در قسمت داخلی در ایجاد کنید و لوازم تمیزکاری آشپزخانه را توی آن بگذارید. ساختن این کمد کوچک هزینه زیادی ندارد.

  1. نورپردازی کابینت

می توانید با لامپ های چسبی ال ای دی کابینت های آشپزخانه را نورانی کنید. لامپ های بزرگ قدیمی را فراموش کنید. این لامپ های جدید چسبی هستند. فقط کافی است آنها را به کابینت چسبانده و روشن کنید. می توانید با ریموت کنترل یا تلفن همراه آنها را روشن خاموش کنید. همچنین این لامپ ها در رنگ های مختلف موجود هستند.

ایده کابینت برای آشپزخانه

  1. افزودن تاج کابینت

قسمت بالای کابینت گردوخاک را به خود می گیرد. می توانید فاصله میان کابینت و سقف را با تاج پر کنید تا هم از لحاظ بصری زیبا باشد و هم از جمع شدن گرد و خاک جلوگیری کند. فقط کافی است تاج را آماده کرده و به بالای کابینت وصل کنید.

  1. شیشه های مربا با آهن ربا

یک چاقوی مغناطیسی را زیر کابینت وصل کرده و بعد شیشه های مربا را با در فلزی به چاقو وصل کنید. یک روش جالب و بامزه در مقایسه با پیچ کردن در شیشه ها به کابینت. در این صورت می توانید میوه خشک، شکلات، آبنبات، مارشمالو، آجیل و قهوه را توی این شیشه ها بگذارید.

  1. کابینت های طرح عمودی

این کابینت ها برعکس ظاهر زخمت شان بسیار صاف هستند و نگاه ها را به خود جلب می کنند. می توانید با کاغذ دیواری و چوب این طرح را ایجاد کنید. پس از اتصال تکه های عمودی چوب باید با چسب کاغذدیواری را به آن بچسبانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.