توصیه‌های بعد از کاشت ابرو

توصیه‌های بعد از کاشت ابرو

رپورتاژ آگهی: امروزه افرادی که با ریزش مو و ابرو مواجه می شوند این فرصت را در اختیار دارند تا مجددا زیبایی از دست رفته خود را بدست آورند. کلینیک تخصصی پوست و مو رز یک مرکز حرفه ای و معتبر در ارائه بهترین خدمات کاشت ابرو، کاشت مو و تزریق چربی است که با ارائه توصیه های بعد از کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی به بیماران در حفظ نتایجی ماندگارتر کمک خواهد کرد.

همانطور که می دانید در عصر حاضر پیشرفت های قابل توجهی در زمینه پزشکی زیبایی رخ داده است و افرادی که با ریزش مو و ابرو مواجه می شوند این فرصت را در اختیار دارند تا مجددا زیبایی از دست رفته خود را بدست آورند. کلینیک پوست و مو رز یک مرکز حرفه ای و معتبر در ارائه بهترین خدمات کاشت ابرو، کاشت مو و تزریق چربی است که با ارائه توصیه های بعد از کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی به بیماران در حفظ نتایجی ماندگارتر کمک خواهد کرد.

توصیه‌های بعد از کاشت ابرو

توصیه های بعد از کاشت ابرو چیست؟

 • پس از کاشت ابرو فرد باید در حین انجام فعالیت های روزمره خود سر را بالا نگه دارد تا میزان فشار کاهش یابد.
 • زاویه خواب یا استراحت پس از کاشت ابرو تا دو سه هفته اول از اهمیت بالایی برخوردار است.
 • پس از کاشت ابرو فرد باید یک روز کامل استراحت کند و از قرار گرفتن در معرض نور خورشید جلوگیری کند.
 • آرایش ابرو ها تا زمانی که فاز رشد مو ها به حالت نرمال نرسد ممنوع است.
 • استفاده کامل از مسکن هایی که پزشک تجویز نموده است جهت جلوگیری از بروز عفونت پس از کاشت ابرو الزامی می باشد.
 • بهتر است از خیس شدن ابرو ها تا پنج روز اول بعد از عمل اجتناب شود. پس از آن می توان هنگام شستشوی صورت، ابرو ها را نیز شست مشروط بر اینه از ساییدن ابرو ها خودداری کرده و تنها با یک حوله تمیز آن ها را خشک کنید.
 • استفاده از آب خیلی سرد یا آب خیلی داغ بر روی ابرو ها بسیار مضر است. حمام رفتن در زمانی که پزشک اجازه داده است باید با آب ملایم باشد تا آسیبی به ابرو ها وارد نشود.
 • جهت شستشوی ابرو ها بهتر است به آرامی روی آن ها دست کشید. پوسته های اطراف گرافت های کاشته شده بعد از سه تا چهار روز ریزش پیدا می کنند. اگر هنگام شستشوی ابرو ها احساس درد دارید از دست کشیدن به آن ها خودداری کنید.
 • بهتر است پس از کاشت ابرو از کمپرس یخ به طور مستقیم بر روی ابرو ها استفاده نشود و برای از بین رفتن تورم ابرو ها تنها به گذاشت یخ بر روی پلک ها اکتفا کرد.
 • با رویش مجدد ابرو ها شما این امکان را دارید که مو های بلند را کوتاه کنید چرا که ابرو ها همانند مو های اولیه رشد کرده و بلند خواهند شد در نتیجه نیاز به اصلاح کردن دارند.
 • در صورت موافقت پزشک پس از رشد کردن ابرو ها در حالت نرمال آن، استفاده از ژل ابرو برای صاف کردن یا حالت دادن به آن ها ممکن است نیاز باشد. بدین ترتیب رشد مو های ابرو در زاویه و جهت مناسب اتفاق می افتد.

کاشت مو با بهترین روش حال حاضر در دنیا

افرادی که کاشت مو را به جای سایر روش های موجود دیگر انتخاب می کنند، بهترین گزینه را برای زیباتر شدن چهره برمی گزینند. ریزش مو ها پس از کاشت مو امری طبیعی است که بلافاصله بعد از آن مو هایی سالم و قوی رشد خواهند کرد. نتایج کاشت مو از چهار تا شش ماه بعد از انجام فرآیند کاشت، قابل مشاهده خواهد بود اما نتایج نهایی پس از شش ماه خود را نشان می دهند.

کاشت مو با بهترین روش حال حاضر در دنیا

افرادی که دارای تراکم بالاتری از فولیکول های مو در ناحیه اهدا کننده مو باشند، کاندید بهتری برای کاشت مو خواهند بود. در حقیقت منظور از تراکم بالا تعداد بیشتری از مو ها در واحد سطح است. با اینحال امروزه روش های جدیدی ابداع شده که حتی افراد با تراکم موی کم نیز می توانند کاشت مو را انجام دهند و نتایجی عالی و منحصربفرد بدست آورند.

تزریق چربی در کلینیک پوست و مو رز با ماندگاری بالا

تزریق چربی از جمله فرآیند های زیبایی است که معمولا همراه با لیپوماتیک و لاغر کردن شکم بکار برده می شود. طی لیپوماتیک چربی ها سالم و بدون آسیب دیدگی از بدن خارج می شود و پس از تصفیه شدن به نواحی کم حجم بدن تزریق می شوند.

تزریق چربی در کلینیک پوست و مو رز با ماندگاری بالا

تزریق چربی یک راهکار طبیعی و عالی برای پر کردن اندام های کم حجم بدن و رفع خطوط و چروک های پوستی است. تزریق چربی به عنوان یک جایگزین مناسب به جای ژل های پرکننده محسوب خواهد شد که اثراتی طولانی مدت تر از ژل را به دنبال دارد.

سایر پر کننده ها پس از گذشت مدت زمانی جذب بدن خواهند شد ولی تزریق چربی اینگونه نیست و این حجم دهی دائمی و ماندگار است و زیبایی همیشگی اندام را به دنبال دارد.

کلینیک پوست و مو و زیبایی رز یکی از بهترین کلینیک های پوست و مو در تهران آماده خدمات رسانی به متقاضیان گرامی با پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی روز دنیا و بکارگیری مجرب ترین پزشکان می باشد.

www.rozclinic.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.