میدانید چه شال و روسری شما را زیباتر می کند

روسری و شال - رپورتاژ آگهی

شال و روسری قطعا یکی از اثر گذار ترین پارامتر ها برای افزایش زیبایی خانم ها هستند. البته دقت کنید صرفا زیبا بودن این دو پارامتر نمی تواند معیار مناسبی برای انتخاب درست آن ها باشد. باید به رنگ صورت و فرم آن هم دقت کنید. ممکن است یک شال برای فردی بسیار مناسب باشد اما برای فرد دیگری انتخاب نامناسب باشد. در واقع می توانیم بگوییم زیبایی نسبی است. یعنی گاهی زیبا ترین و بهترین انتخاب ممکن است برای عده ای دیگر زیبا نباشد. به همین علت ممکن است که در بازار روسری زیبایی را دیده باشید اما به محض این که آن را روی سر خود قرار داده اید شمایل نه چندان زیبایی را مشاهده کنید. به بیانی دیگر می توانیم بگوییم زمانی زیبایی حاصل می شود که یک مجموعه ای همراه با خود داشته باشد. زیبا بودن یا نبودن اکسسوری ها و لباس ها را  ما تعیین می کنیم. اگر در کنار شال از عناصر دیگری که با آن هماهنگ هستند استفاده کنیم زیبایی را افزایش داده ایم. از روسری ها تنها برای پوشاندن موهای خانم ها استفاده نمی شوند چرا که آن ها تاثیر به سزایی روی جذابیت بانوان دارند. افراد زیادی وجود دارند که با این که خرید های گران قیمتی انجام می دهند و از لباس ها و کیف و کفش های مارک استفاده می کنند باز هم نمی توانند ظاهر جذابی را برای خود ایجاد کنند. به این علت که به نکات ریز اما در عین حال اثر گذار اهمیت نمی دهند. به طور مثال باید از شالی استفاده کنید که با فرم صورت تان متناسب باشد در غیر این صورت جذابیت لازم را فراهم نمی آورد. آیا می دانید چه شال و روسری شما را زیبا تر نشان می دهد؟ ما در این مطالب قصد داریم تا شما را با پاسخ این سوال آشنا کنیم.

مدل شال زیبا

روسری نخی گلدار منگوله دار قواره ۱۴۰ – برای ورود به فروشگاه کلیک کنید.

اهمیت رنگ ها در انتخاب روسری

انتخاب رنگ مناسب تاثیر بسیار زیادی روی زیبایی دارد ما در “تیم روسریماه” سعی کرده ایم به شما در این زمینه کمک کنیم. ممکن است از یک پارامتر بسیار خوش رنگی در تیپ خود استفاده کنید اما به دلیل این که آن رنگ با سایر پارامتر ها هم خوانی ندارد از جلوه آن کم می شود. البته دقت کنید که تنها نباید به رنگ دیگر پارامتر توجه کرد، رنگ پوست هم تاثیر فوق العاده ای روی این امر دارد. به طور مثال خانم هایی که دارای پوست روشنی هستند باید از روسری هایی استفاده کنند که رنگ بسیار روشنی ندارند. به اصطلاح رنگ های بی روح برای این افراد انتخاب نامناسب است. حتما شما هم این گونه رنگ ها را می شناسید. رنگ هایی مانند آبی آسمانی و لیمویی و کرمی و سبز روشن جز رنگ های بی روح به حساب می آیند و زمانی که افراد با پوست روشن از آنها استفاده کنند جذابیت تا حد زیادی کاهش پیدا می کند. برای این گونه افراد رنگ هایی مانند یشمی و قهوه ای و زرشکی و نارنجی انتخاب بسیار مناسبی است. در مقابل پوست های روشن پوست های تیره وجود دارند. افرادی که چنین پوستی دارند هرگز نباید از تناژ های کدر استفاده کنند. یعنی رنگ هایی مانند قهوه ای و بنفش تیره و دودی انتخاب های اشتباهی برای این گونه افراد خواهد بود. به این علت که این رنگ ها پوست صورت را تیره تر از آن چه هست نشان می دهند. در راستای افزایش جذابیت می توان به نکات دیگری هم توجه کرد، به طور مثال می توانید از شال و روسری استفاده کنید که با رنگ مو و یا رنگ چشم شما هماهنگ باشد. استفاده زیاد از رنگ مشکی یک انتخابی کاملا غلط است. متاسفانه عده ای تصور می کنند رنگ مشکی به آسانی با دیگر پارامتر ها ست می شود و مناسب همه افراد هم هست. اما در حقیقت با انجام این کار چهره شما تکراری و حتی خسته کننده خواهد شد.

مدل شال و روسری صورتی و سفید

برای دسترسی به مطالب آموزشی بیشتر کلیک کنید.

چه روسری به چه فرم صورتی می آید؟

مورد دیگری که باید هنگام خرید روسری به آن توجه کرد مدل صورت است. حتما شما هم انواع مدل های بستن روسری را دیده اید. اما همه این مدل ها نمی توانند برای هر کسی مناسب باشند. افرادی که صورت گردی دارند می توانند به کمک تا زدن گوشه های شال و روسری شان یعنی قسمتی که دقیقا روی گونه قرار می گیرد، گردی صورت را کاملا حفظ کنند. اما اگر این افراد تمایل دارند تا صورت کشیده تری داشته باشند باید دو سمت روسری را تا نزنند. به این صورت گونه ها پوشش داده می شوند و چانه و پیشانی می توانند کشیدگی بیشتری را در صورت ایجاد کنند. در مقابل این افراد، کسانی هستند که صورتی کشیده و یا بدون گونه دارند. این افراد نباید طوری از شال و روسری استفاده کنند که صورت آن ها پهن تر دیده شود.

هماهنگی با رنگ اکسسوری و لوازم آرایش

استفاده از رنگ هایی هماهنگ با یکدیگر تیپ زیبا و جذابی را برای شما به وجود می آورد. به همین علت می توانید روسری را با لاک و کیف و یا رنگ لوازم آرایش و اکسسوری ها ست کنید. به طور مثال می توانید از رنگ هایی هماهنگ با رژ لب و یا رژگونه و سایه چشم استفاده کنید که در این صورت زیبایی را چند برابر افزایش داده اید. البته دقت کنید که هماهنگی رنگ شال با رنگ رژ لب و سایه چشم اثر گذار تر است. زیرا ممکن است یک رنگ بودن شال و رژ گونه و رژ لب و سایه چشم باعث ایجاد یکنواختی شود. اگر روی شال و روسری لوگوی برند و یا طرح گل وجود دارد می توانید رنگ رژلب را با رنگ آن طرح ها ست کنید که این کار جذابیت خاصی را ایجاد می کند. اگر از شالی استفاده می کنید که طرح ها و رنگ های شلوغی دارد بهتر است آرایش ملایمی داشته باشید زیرا در غیر این صورت ممکن است آشفته به نظر برسید. ممکن است تمام نکات مربوط به رنگ ها و ست بودن آن ها با یکدیگر را مورد توجه قرار دهید اما باز هم ظاهر جذابی نداشته باشید. علت این امر نا مرتب بودن روسری روی سر شما است. اگر گره و تای آن منظم نباشد هر چقدر هم که شیک باشد یا با دیگر پارامتر ها ست شده باشد باز هم نمی تواند تاثیر زیادی بگذارد.

تخفیف روسری و شال

جشنواره تخفیفی ویژه روز دختر، برای ورود کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.