میکاپ چیست و انواع سبک‌های میکاپ

میکاپ چیست و انواع سبک های میکاپ

به آرایش عادی صورت میکاپ می گویند که توسط میکاپ آرتیست ها به سبک های گوناگونی برای رفع عیب های صورت انجام می شود. معمولا برای آرایش چشم از رنگ های سیاه و سبز بیشتر استفاده می شود. هر کس نیز با توجه به سلیقه ای که دارد یکی از سبک ها را برای آرایش انتخاب می کند. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با سبک های مختلف میکاپ آشنا کنیم.

انواع سبک های میکاپ

همان طور که در بالا اشاره کردیم آرایش صورت به سبک های مختلفی صورت می گیرد. در هر سبک از آرایش نیز رنگ های خاصی متناسب با همان سبک انتخاب می شود. به عنوان مثال می توان گفت که رنگ هایی که در آرایش عربی انتخاب می شود غلیظ تر از آرایش دیگر سبک ها می باشد. خانم مژده نیکو یکی از میکاپ آرتیست های حرفه ای می باشند که شما می توانید برای آموزش میکاپ در کلاس های ایشان شرکت نمایید و آرایش به سبک های مختلف را آموزش ببینید.

سبک کلاسیک در میکاپ

آرایش به سبک کلاسیک به این صورت است که چهره افراد معصومانه تر و به صورت عروسکی دیده می شود. در این نوع از آرایش اگر چشم ها بیشتر آرایش شود باید رنگ رژ لب ملایم تر باشد و اگر چشم ها کمتر و ملایم تر آرایش شود باید رنگ رژ لب تیره تر باشد. هدف اصلی در این سبک آرایش، آرایش چشم ها و لب می باشد.

میکاپ عروس

سبک اروپایی

یکی از ساده ترین آرایش ها، آرایش به سبک اروپایی می باشد زیرا که از لایت ترین رنگ ها استفاده می شود. در این نوع از آرایش از خط چشم های پهن و دنباله دار و همچنین از رژ لب های تیره و پررنگ استفاده نمی شود. این سبک از آرایش که به آن آرایش دخترانه نیز گفته می شود امروزه یکی از پرطرفدارترین سبک های میکاپ می باشد. اگر شما نیز از آن دسته افراد هستید که می خواهید آرایشتان را متناسب با فصل انتخاب کنید بهتر است بگوییم که این سبک از میکاپ برای فصل های گرما مناسب می باشد.

سبک عربی

یکی از غلیظ ترین میکاپ ها، میکاپ به سبک عربی می باشد که در این آرایش از رنگ های تیره بیشتر استفاده می شود. به طور مثال می توان گفت که در میکاپ به سبک عربی از خط چشم های پهن و از سایه های رنگ تیره و سنگین و مژه های بلند بیشتر استفاده می شود.

سبک شرقی

رنگ هایی که در میکاپ به سبک شرقی استفاده می شود رنگ های شاد و روشن می باشد و رنگ کرم یکی از پراستفاده ترین رنگ ها در این سبک از آرایش می باشد. یکی از معروف ترین آرایش های سبک شرقی، آرایش ژاپنی است.

با توجه به سبک هایی که در بالا به آن ها اشاره کردیم شما می توانید با مراجعه به آرایشگاه عروس غرب تهران یکی از این سبک ها را با توجه به سلیقه ای که دارید انتخاب نمایید و توسط میکاپ آرتیست خانم مژده نیکو آرایش شوید. در این آرایشگاه کلیه خدمات آرایشی مانند شینیون، میکاپ، کاشت و ترمیم ناخن، کوتاهی مو، رنگ و مش و … توسط کادر حرفه ای صورت می گیرد.

1 دیدگاه برای “میکاپ چیست و انواع سبک‌های میکاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.