راهنمای خرید اینترنتی عینک آفتابی زنانه و دخترانه

راهنمای خرید اینترنتی عینک آفتابی زنانه و دخترانه

خرید اینترنتی عینک آفتابی زنانه این نگرانی را برای کاربران به‌دنبال دارد که نمی‌توانند از اصل یا فیک بودن آن مطلع شوند. همچنین نمی‌توانند مطمئن باشند که سایز، شکل و رنگ مناسبی انتخاب می‌کنند؛ زیرا عینک از آن اکسسوری‌هایی است که باید حتما روی صورت تست و سپس خریداری شود. فردی که قصد خرید اینترنتی عینک آفتابی را دارد باید مطمئن شود که سایز عینک و شکل فریم آن با اندازه  و شکل صورتش تناسب کامل دارد. همین دغدغه‌ها باعث شده تا «لوناتو» به عنوان «اولین فروشگاه اینترنتی عینک و لنز در ایران» امکان تست در منزل را برای مشتری‌های خود فراهم کند. به این صورت که می‌توانید ۵ عینک را انتخاب کنید تا پیک لوناتو آنها را برایتان درب خانه بیاورد و شما آنها را روی صورتتان تست کنید. سپس متناسب‌ترین مدل را انتخاب و در نهایت خریداری کنید. با این ویژگی خاص دیگر خیالتان از تناسب رنگ، شکل، سایز و فرم عینک راحت خواهد بود. حتی می‌توانید جنس آن را هم در خانه مورد بررسی قرار دهید و مطمئن شوید که عینک اصل است.

لوناتو عرضه‌کننده انواع عینک آفتابی، عینک طبی، لنز رنگی و لنز طبی است. تمامی محصولات این فروشگاه دارای اصالت کالا هستند.

حالا که روشی برای خرید امن پیدا کرده‌اید لازم است با انواع مختلف عینک آفتابی زنانه و شکل فریم آن هم آشنا شوید؛ تا متناسب‌ترین عینک را برای خود خریداری کنید.

شکل فریم عینک و تناسب آن با فرم صورت

شکل فریم عینک و تناسب آن با فرم صورت

هنگام خرید اینترنتی عینک آفتابی زنانه باید حتما به شکل آن توجه داشته باشید. شکل فریم عینک را باید بر اساس فرم صورت خود انتخاب کنید. اگر صورت گرد دارید از خرید عینک‌های گرد پرهیز کنید. اگر صورت مربعی دارید هرگز به سراغ عینک‌های مربعی نروید. به طور کلی، شما باید عینکی انتخاب کنید که شکل آن متضاد شکل صورتتان است. یعنی برای صورت گرد، فریم‌های زاویه‌دار همچون مربعی و مستطیلی گزینه‌های مناسبی هستند. در زیر به طور خلاصه برایتان نوشته‌ایم که فریم متناسب با هر فرم صورت چیست.

 • عینک مناسب صورت مستطیلی: فریم‌هایی خلبانی، ویفرر، کلاب‌مستر، گرد، چندضلعی، گربه‌ای، بیضی و پروانه‌ای برای این فرم صورت‌ها مناسب است.
 • عینک مناسب صورت مربعی: عینک‌هایی با فریم خلبانی، ویفرر، کلاب‌مستر، گرد، بیضی، گربه‌ای و پروانه‌ای شکل برای چهره‌هایی با فرم مربعی، مناسب است.
 • عینک مناسب صورت لوزی: فریم‌های خلبانی، گرد، گربه‌ای و بیضی‌شکل برای صورت‌هایی با فرم لوزی یا الماسی مناسب‌تر است.
 • عینک مناسب صورت گرد: عینک‌های خلبانی، پروانه‌ای، مربع و مستطیل شکل برای این فرم صورت‌ها مناسب است.
 • عینک مناسب صورت قلبی: فریم‌های خلبانی، چندضلعی، گرد، مربع، پروانه‌ای، ویفرر و حتی تا حدودی مستطیل شکل برای صورت‌های قلبی مناسبند.
 • عینک مناسب صورت مثلثی: فریم گربه‌ای، خلبانی، کلاب‌مستر، بیضی، چندضلعی یا مستطیل برای این فرم صورت مناسب است.
 • عینک مناسب صورت بیضی: عینک‌های کلاب‌مستر، ویفرر، خلبانی، چندضلعی، پروانه‌ای، مستطیل و مربع شکل برای صورت‌های بیضی مناسب است.

انواع مدل‌های عینک آفتابی زنانه

انواع مدل‌های عینک آفتابی زنانه

برای اینکه بتوانید انتخاب درستی برای خرید اینترنتی عینک آفتابی زنانه داشته باشید، در زیر مدل‌های متنوع عینک آفتابی را معرفی کرده‌ایم و نوشته‌ایم برای چه فرم صورت مناسب هستند.

عینک آفتابی گربه‌ای (Cat Eye): یکی از رایج‌ترین انواع عینک آفتابی زنانه، مدل گربه‌ای است. عینک گربه‌ای را شخصیت‌های معروف و تاثیر گذار در دهه ۵۰ میلادی استفاده می‌کردند. دلیل اینکه هنوز خیلی طرفدار دارد این است که با هر فرم صورت، تناسب دارد و شکلی خاص به چهره افراد می‌بخشد. شما انواع مختلفی از عینک گربه‌ای را می‌توانید از فروشگاه آنلاین لوناتو خریداری کنید. برای اینکه انتخاب متناسب با رنگ پوست، سبک زندگی و نیاز خود داشته باشید می‌توانید از مشاوران آنلاین لوناتو هم مشورت بگیرید.

 • عینک گربه‌ای برای صورت‌های مربعی، مستطیلی و لوزی مناسب است.

عینک آفتابی کلاب‌مستر (Clubmaster): فریم این عینک به این صورت است که فقط بخش بالایی عدسی را می‌پوشاند و بخش پایین آن خالی می‌ماند. این مدل عینک ممکن است با عدسی‌های متنوعی همچون تدریجی، آینه‌ای، دید در شب (نایت ویژن) و با پوشش‌های پلاریزه یا ضد UV همراه باشد.

 • عینک کلاب‌مستر برای صورت‌های مربعی، مستطیلی، مثلثی و بیضی مناسب است.

عینک آفتابی پروانه‌ای (Butterfly): عینک آفتابی پروانه‌ای در طرح‌ها و اندازه‌های متنوعی در بازار موجود است. اما ویژگی اصلی تمامی آنها این است که فریم، در بخش داخلی باریک و در لبه‌ها پهن‌تر است. هر عینکی که این ویژگی را داشته باشد، مدل پروانه‌ای می‌نامند.

 • عینک پروانه‌ای برای صورت‌های مربعی، گرد، قلبی و بیضی مناسب است.

عینک آفتابی گرد (Round): فعالان صنعت مد و فشن را می‌توان عاشقان اصلی این مدل عینک آفتابی دانست زیرا بیشتر از هر قشری، این افراد از عینک‌های گرد استفاده می‌کنند. عینک گرد برای صورت‌های مربعی از همه مناسب‌تر است. به این خاطر که، خط فک قوی و پیشانی پهن که از مشخصات صورتشان است را فقط یک عینک گرد مثل مدل‌های جان لنونی یا خلبانی می‌تواند متعادل‌تر نشان دهد.

عینک آفتابی مربعی (Square): این مدل نه تنها باعث زیبایی می‌شود، بلکه بیشترین حفاظت از چشم‌ها در برابر تابش‌های مضر خورشید (UV) را هم دارد. انواع عینک زنانه مربعی را می‌توانید از فروشگاه آنلاین لوناتو خریداری کنید.

 • عینک مربعی برای صورت‌های گرد، قلبی و بیضی مناسب است.

عینک آفتابی خلبانی (Aviator): عینک آفتابی خلبانی، همیشه مد بوده و همیشه هم مد خواهد ماند. این عینک کلاسیک هرگز رنگ و بوی قدیمی به خود نمی‌گیرد و همیشه یکی از انتخاب‌های اصلی مردم سراسر جهان برای خرید عینک آفتابی است. تقریبا روی هر صورتی هم زیبا دیده می‌شود، البته اگر سایز عینک درست انتخاب شده باشد!

 • برای تمامی فرم‌های صورت مناسب است افراد با فرم صورت بیضی، مثلثی، لوزی، قلبی، گرد، مربعی و مستطیلی می‌توانند از عینک خلبانی استفاده کنند.

عینک آفتابی ویفرر (Wayfarer): قاب ذوزنقه‌ای کائوچوئی و دسته‌های پهن این عینک باعث می‌شود تا بیشتر مردانه به‌نظر برسد. اما در میان زنان نیز از محبوبیت بسیاری برخوردار است. ویفرر از پرفروش‌ترین عینک‌های برند مشهوری همچوت ری‌بن است.

 • عینک ویفرر برای صورت‌های مربعی، مستطیلی، قلبی و بیضی مناسب است.

عینک آفتابی بیضی (Oval): همان‌طور که از ظاهر این عینک‌ها مشخص است، هیچ زاویه تیزی ندارند و همه قسمت‌های قاب کاملا خمیده و گرد است. همین خطوط منحنی می‌توانند به اشکال گوناگون ساخته شوند. گاهی کاملا گرد هستند و بعضا به صورت تخم‌مرغی طراحی و ساخته می‌شوند.

 • عینک بیضی برای صورت‌های مربعی، مستطیلی، لوزی و مثلثی مناسب است.

عینک آفتابی مستطیلی (Rectangular): مدل‌های اسپرت، قدیمی و غیررسمی فریم‌های مستطیلی همیشه بیشترین سازگاری را با انواع چهره‌ها دارند. اما اگر می‌خواهید کمی خاص بودن یا عجیب بودن به حالت صورت خود بدهید، خوب است سراغ عینک مستطیلی با فریم‌های پهن و ضخیم بروید. مخصوصا مدل‌هایی که طرح و شکل‌های خاصی روی آنها نقش شده است.

 • عینک مستطیلی برای صورت‌های گرد، قلبی، مثلثی و بیضی مناسب است.

خرید اینترنتی عینک آفتابی زنانه از فروشگاه آنلاین لوناتو

پیشنهاد می‌کنیم برای خرید عینک آفتابی زنانه اصل از برندهای مشهور دنیا سراغ فروشگاه آنلاین لوناتو (https://plink.ir/offuY) بروید در این فروشگاه انواع مختلفی از عینک‌های کائوچویی، فلزی، آفتابی طبی در رنگ‌ها و طرح‌های متنوع را می‌توانید خریداری کنید.

از زمان ثبت سفارش تا تحویل گرفتن کالا زیاد منتظر نمی‌مانید زیرا «لوناتو» خرید مشتریان در تهران را با پیک ارسال می‌کند. سفارش‌های شهرهای دیگر هم با پست پیشتاز ظرف ۷۲ ساعت کاری به دستشان می‌رسد. قیمت محصولات این فروشگاه معتبر هم بسیار مناسب و منصفانه است.

توجه: این مطلب رپورتاژ آگهی بوده و صحت محتوا از طرف مجله صورتی‌ها تضمین نمی‌گردد.

1 دیدگاه برای “راهنمای خرید اینترنتی عینک آفتابی زنانه و دخترانه

 1. گمنام گفته:

  میشه لطفن مطالب راجع ب خواننده و رپر بزارید ، مثلن گالری عکس بهزاد لیتو
  با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.