انواع مدل های تزریق ژل لب

انواع مدل های تزریق ژل لب - رپورتاژ اگهی

اگر می خواهید چهره ای جذاب و شبیه به ستاره های دنیای مدلینگ و سینما داشته باشید، این مطلب را از دست ندهید. ما در این مطلب مدلهای معروف تزریق ژل لب یعنی مدل نچرال، روسی و قلوه ای را معرفی کرده ایم.

لب ها محبوبترین ناحیه صورت برای تزریق ژل

محبوبترین عضو صورت برای تزریق انواع ژل و فیلرها لبها هستند. حجم دهنده های لب می توانند به حجم لب اضافه کنند و فرم لب را بازیابی یا احیا نمایند. این روش درمانی همچنین می تواند باعث ایجاد خطوط ظریف در اطراف دهان گردد. تزریق ژل به لب تاثیری شگفت انگیز بر ایجاد ظاهری جوان و جذابتر دارد.

تغییری که تزریق ژل به لب ایجاد می کند، موجب توجه زیادی به این روش درمانی در سالهای اخیر در ایران و جهان شده است. به گونه ای که امروزه تکنیک ها و مدل های مختلفی به عنوان مدلهای تزریق ژل به لب مطرح شده اند. از پرطرفدارترین این مدل ها می توان به مدل نچرال، روسی و قلوه ای اشاره کرد.

تزریق ژل لب مدل روسی

این روش خاص، لبها را به شکل قلب ظریفی در می آورد که بیشترین حجم آن در نزدیکی مرکز لب قرار می گیرد. در این روش بیشتر از اینکه شاهد حجمی بیش از اندازه و غیر طبیعی باشیم، تمرکز بر روی کشیدگی لب است. از آنجایی که تزریق به این روش با هدف شبیه شدن لبها به لب دختران روسی انجام می شود، این مدل را مدل روسی نامگذاری کرده اند.

تزریق ژل لب روسی

تزریق ژل لب مدل روسی برای چه کسانی مناسب است؟

این مدل تزریق ژل یک روش ایده آل برای کسانی است که به دنبال یک طرح لب طبیعی هستند. در این روش انتخاب یک متخصص چیره دست و مجرب برای رسیدن به نتیجه مورد انتظار، از اهمیت زیادی برخوردار است. زیرا این روش نیاز به مهارت، دقت و تجربه بالایی دارد.

نحوه تزریق ژل لب مدل روسی

در این روش بعد از اینکه طرح لب تعیین شد، فیلر با توجه به طرح مورد نظر تزریق می شود. برخلاف تزریق ژل و فیلر به روشهای معمولی و سنتی، یک متخصص در استفاده از تکنیک روسی، محصول را به صورت عمودی تزریق می کند. سوزن از پایه لب وارد می شود و نهایتاً به سمت خارج لب بیرون کشیده می شود. معمولاً تکنسین و تزریق کننده ژل، آن را از لب بالا وارد می کند، اما در صورت نیاز و برای زیباتر شدن نتیجه نهایی، مقداری ژل نیز به لب پایین تزریق خواهد شد تا تقارن و تعادل در تزریق ژل به لب رعایت شود.

تزریق ژل لب مدل روسی چقدر طول می کشد؟

در مدل روسی تزریق ژل به صورت قطره ای انجام می شود. به همین دلیل مدت زمان فرآیند تزریق ژل به این روش نسبت به اکثر روشهای دیگر طولانی تر خواهد بود. تزریق ژل لب مدل روسی بین ۴۵ دقیقه تا ۱ ساعت زمان خواهد برد که این زمان شامل مرحله آماده سازی بیمار برای تزریق ژل نیز می باشد. البته فرم و ویژگیهای لب مراجعه کننده در مدت زمان تزریق ژل به لب تاثیرگذار است.

تزریق ژل لب مدل نچرال

بسیاری از مراجعه کنندگان به کلینیک ها و مراکز زیبایی، بیشتر به دنبال این هستند که لبی با فرم طبیعی داشته باشند. از این رو این افراد باید از تزریق ژل لب مدل نچرال یا کلاسیک استفاده کنند. در این روش به جای افزایش زیاد حجم لب، تمرکز بر روی تکمیل طرح لب و فرم آن است. بدین منظور تزریق ژل در نواحی ای انجام می شود که به بازگشت لب به شکل طبیعی کمک کند.

تزریق ژل لب مدل نچرال برای چه کسانی مناسب است؟

تزریق ژل لب مدل نچرال، کلاسیک یا طبیعی، لبهایی که کمی از حالت طبیعی خارج شده اند را به حالت طبیعی در می آورد. بنابراین برای کسانی که به دنبال تغییراتی جزئی در ظاهر لب و زیبایی خود هستند می تواند مناسب باشد. همچنین از جمله افرادی که تزریق ژل مدل نچرال می تواند گزینه خوبی برای آنها باشد،  می توان به کسانی اشاره کرد که به دلیل افزایش سن بافت لب آنها فرم طبیعی خود را از دست داده است.

نمونه تزریق ژل به لب کلینیک خانه سفید

تزریق ژل لب مدل نچرال چقدر طول می کشد؟

در مدل نچرال میزان ژل یا فیلر تزریق شده، حجم کم و یا متوسطی دارد. بنابراین مدت زمان تزریق ژل چندان زمانبر نخواهد بود. حداکثر زمان تزریق ژل در این روش ۳۰ دقیقه می باشد.

تزریق ژل لب مدل قلوه ای

یکی دیگر از پرطرفدارترین مدلهای تزریق ژل به لب که بسیاری از افراد مشهور از آن استفاده می کنند، مدل قلوه ای است. نکته مهم در این روش، تشخیص مناسب بودن مدل قلوه ای برای فرد متقاضی است. نقش تعیین کننده در این امر را فاصله سه جزء لب، چانه و بینی با یکدیگر بازی می کند.

تزریق ژل لب مدل قلوه ای برای چه کسانی مناسب است؟

مناسب بودن این مدل بستگی به فرم صورت مراجعه کننده دارد. این روش برای افرادی مناسب است که فاصله لب با عضو بالایی یعنی بینی و فاصله آن با چانه خیلی نباشد. فاصله مناسب میان لب و دو عضو دیگر موجب می شود که نتیجه تزریق ژل به روش قلوه ای بسیار زیبا و چشم نواز شود.

روش ژل قلوه ای باید با دقت و مهارت بالایی انجام شود تا فرم لب به همان شکلی درآید که مورد نظر بیمار و متقاضی است.

تزریق ژل لب مدل قلوه ای چقدر طول می کشد؟

با توجه به اینکه در این روش، تزریق ژل به تمام قسمتهای لب انجام می شود، بنابراین انتظار می رود که این تزریق بین ۴۵ دقیقه تا ۱ ساعت زمان ببرد.

 ماندگاری تزریق ژل لب

مدت زمان ماندگاری ژل بسته به حجم تزریق و نوع ژل مورد استفاده، ۶ تا ۱۸ ماه می باشد و در این مدت ژل جذب بدن می شود و برای تزریق مجدد باید به کلینیک مراجعه شود. توصیه می کنیم جهت تزریق مجدد ژل زمانی مراجعه نمایید که بین ۲۵ تا ۳۰ درصد از مواد موجود در تزریق قبلی بر روی لبهای شما باقی مانده باشد. این امر موجب اثربخشی بیشتر تزریق مجدد ژل می شود.

 نکات مهم برای اثربخشی و نتیجه بهتر تزریق ژل به لب

از هر روش، تکنیک یا مدلی که برای تزریق ژل استفاده می کنید، نکاتی وجود دارد که باید آنها را در نظر داشته باشید.

  • اول از همه اینکه تزریق ژل به لب با عوارض محدودی همراه خواهد بود که شامل تورم و قرمزی موقت می باشد. این عوارض کاملا موقتی بوده و طی ۲ الی ۳ روز از بین خواهد رفت. اما در صورتی که رفع آنها بیش از این زمان برد یا احساس کردید که میزان این عوارض بیشتر از حد طبیعی است، برای در نظر گرفتن احتمال عفونت باید فوراً با پزشک خود تماس بگیرید.
  • تا زمانی که این تورم و قرمزی بر طرف نشده، تحت هیچ شرایطی در معرض تابش مستقیم خورشید قرار نگیرید و حتی المقدور به استخر و سونا مراجعه نفرمایید.
  • تا ۲۴ ساعت بعد از تزریق انجام ورزش، مصرف دخانیات، مصرف نوشیدنی های الکلی ممنوع است.
  • مصرف قرص آسپرین، ویتامین E و سایر داروهای ضد التهابی، قبل و بعد از تزریق ژل ممنوع است. اگر داروی دیگری مصرف می کنید، حتما پیش از آن با پزشک خود مشورت کنید.

در پایان توصیه می کنیم، تزریق ژل را به متخصصین کاربلد بسپارید تا با توجه به مدل انتخابی شما، این کار با بالاترین دقت و ظرافت انجام شود.

منبع : دانشنامه پوست و موی خانه سفید

1 دیدگاه برای “انواع مدل های تزریق ژل لب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.