خرید آنلاین تابلو آسمان شب

خرید آنلاین تابلو آسمان شب

زیبایی دنیای آسمان در شب و بی کرانی پهنه هستی، که فقط در منظر چشم­های بشر مفهوم پیدا می‌کند، اسرار آمیزترین وجهه عالم هستی را در برابر دیده ما هویدا می­سازد. چرخش و گردیدن زمین در طول مدارش، هر شب آسمانی زیباتر از شب های قبلی را برای ما به ارمغان می آورد.

مکانیزم مغز انسان در مورد به یاد آوردن گذشته به این صورت است که خاطراتمان را تماماً به آن صورتی که اتفاق افتاده و به دقت در همان شرایط، به ما یادآور می­شود، دقت ذهن در یادآوری خاطرات به قدری بالاست که حتی اگر در فضایی که آن خاطره برای ما به وجود آمده، بوی عطری در فضا پیچیده شده باشد آن رایحه به همان شکل در ذهن تداعی می­گردد.

پس اگر در خاطره خاصی دیده ما به آسمان دوخته شده باشد بدیهی است که اولین چیز به یاد آمده طبق ساز و کار حافظه، آسمانی است که در پس زمینه یکی از بهترین شبهای عمرمان در جریان بوده است.

چه هدیه ای میتواند به اندازه زمینه ای بیکران از خاطره ای زیبا برای عزیزترین عزیزانمان، دلپذیر باشد یا چه هدیه ای بهتر است از خاطره ای که یادآور لحظه‌های خوب زندگی است؟

تابلو آسمان شب

سفارش تابلوی آسمان شب، ثبت اشکال همیشگی خاطرات ما در زمان به وقوع پیوستن آن است چه یادواره‌ی بهتر از اشکال آسمان در زمان دیدار معشوق، برقراری پیوند، به دنیا آمدن فرزند یا تک تک ثانیه های خوبی که هرگز به فراموشی سپرده نمی­شوند.

حالا که آسمان شما در زمان و مکان معین، روی دیوار یا کناره ای از خانه نصب شده و با هر بار دیدن آن به یاد آسمانی که زیر آن اتفاقی خاص رخ داده است، می­توانید با اسکن کردن فریم کوچکی که در زیر قاب قرار گرفته، لذت شخصی سازی شدن هدیه ارزشمندتان را با صدای معشوق، دوست یا عزیزانتان بشنوید و به یاد بیارید.

نکته ای که در مورد انتخاب کادو وجود دارد، به غیر از ایده جذاب و متفاوت داشتن ، دراین است که کادوهایی خیلی حس خوبی را با خود به همراه دارند که ارتباط قوی با ۵ حس ( شنوایی، لامسه، بو، بینایی و چشایی) داشته باشند و تابلو آسمان با بینایی و اگر بخواهید صدای خود را در زیر قاب قرار دهید با شنوایی نیز همراه است و حس فوق العاده قشنگی را برای مخاطبتان به همراه خواهد داشت.

علاوه بر ثبت شکل ظاهری و صور فلکی آسمان در زمان و مکان مقرر شما، که بر پایه اطلاعات دقیق  نجومی از معتبرترین ارگانهای فضایی است و تکرار شیرین آوایی که در آن زمان در گوش شما نجوا می­شده ، از دیگر مزایای تابلوی آسمان شب می‌توان به پیاده سازی طرح های سفارشی مانند عکس ها یا دست نوشته های شما اشاره کرد.

تاثیر تابلو آسمان شب در دکوراسیون :

دیوارها، فضای عمده ی خانه هستند که اگر خالی باشند، از جذابیت سایر دکوراسیون داخلی خانه کم می­کنند و اگر با سلیقه و خلاقیت درست شده باشند، در همان نگاه اول خودشان را نشان می­دهند و حواس دیگران را از بقیه وسایل خانه پرت می­کنند. برای پر کردن دیوار ها از رنگ کردن، استند گیاه و طبقه و تابلو می­توان استفاده کرد.

تابلوها نسبت سایر موارد گفته شده، مزیتی که دارد در این است که به لحاظ بصری، اگر افقی باشند عرض دیوار و اگر عمودی باشند، طول دیوار را افزایش می­دهند. تابلو آسمان ، که شفق های زیبا و خیره کننده ای را داراست و شب قشنگ شما را چندین برابر زیبا می­کند، میتواند همان حواس پرتی باشد که حتی برای خود شما هم تکراری نشود و خانه شما را خاص تر کند.

علاوه بر اینکه تابلو می­تواند به رنگ و وزن هر قسمت از خانه توازن ببخشد و کنتراست را در رنگ های موجود در فضا ایجاد کند، تابلو آسمان شب دقیقا مثل تابلوی عکس کسی که دوستش دارید، می­باشد و باعث حس دلگرمی در خانه می­شود و لبند را بر لبانتان می­آورد.

اما چرا استودیو دایری ؟

استودیو دایری با تیم حرفه ای و پاسخ دهی بسیار خوب طبق خواست شما عزیزان، به طراحی قاب تابلو آسمان شب می­پردازد و رنگ بندی های خلاقانه ای را با توجه به سلیقه شما، ارائه می­کند.

برای اطلاع از نحوه سفارش تابلو آسمان شب به صورت آنلاین می­توانید به سایت https://diarystudio.com مراجعه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.