معرفی کمپانی کیف و چمدان دلسی

دلسی همراه همیشگی

کمپانی دلسی در حدود ۷۰ سال پیش، اقدام به تولیدات محصولاتی کرد که در حوزه لوازم جانبی و اصلی سفر بودند. این کمپانی واقع در پاریس با تعداد بسیار زیادی نیروی کار توانسته است برند خود را به سایر جهانیان معرفی کرده و در بین اقشار مختلف مردم و سایر برند های مطرح دنیا محبوبیت زیادی پیدا کند. این کمپانی با تولید محصولات مسافرتی شامل کوله پشتی، چمدان، کیف، کیف آرایشی، کوله پشتی بچه گانه، کاور لباس، کاور کت شلوار، اکسسوری ها و لوازم جانبی مسافرتی، کیف های اداری، کیف دستی زنانه و بسیاری از محصولات دیگر خود با بهترین جنس و کیفیت خود، توانسته است بازار جهانی فروش محصولات مسافرتی را در دست بگیرد. با افزایش روز افزون میزان سفارش ها و تقاضای عموم مردم و شرکت های مد و پوشاک و فروشگاه ها در کشور های دیگر، شرکت نام برده تصمیم به ارائه محصولات خود به سراسر دنیا را گرفت. یکی از کشور هایی که در برابر دلسی استقبال زیادی نشان داد ایران بود. دلسی ایران، هم اکنون همه محصولات این برند را وارد کرده و آن ها را در سراسر ایران به فروش می رساند.

دلسی همراه همیشگی

مسافرت بدون دلسی کامل نیست:

در مسافرت ها هر کسی تعداد بسیار زیادی وسیله را جمع‌ آوری کرده و قصد آوردن آن ها را به مسافرت دارد. این مسافرت می تواند تفریحی، کاری و یا درسی باشد. این محصولات به گونه‌ ای تولید شده اند که برای هر یک از این مسافرت ها چمدان خاصی را تولید نموده است که کاربر بتواند مناسب موقعیت خود از آن ها بهترین استفاده را داشته باشد. به همین دلیل باید گفت مسافرت بدون دلسی کامل نیست.

ویژگی چمدان های دلسی:

برند Delsey با تولید چمدان های خود در طرح و رنگ های متفاوت و جذاب توانسته است در زمره تولید چمدان، به محصولات متنوعی دست یابد. جنس های این چمدان ها از پارچه های مختلفی با نوع سافت و یا  جنس هارد می باشد و هر کدام در موقعیت های مختلف کارایی بسیار متفاوتی دارند. این چمدان ها  با وزن سبکی که دارند و هنگام حمل آن، هیچ گونه خستگی را به شما نخواهند داد و تقریباً می‌توان گفت فقط وزن وسایل خود را تحمل می کنید. بسته به نوع استفاده و وسایلی که درون این چمدان ها قرار است جای بگیرند و حتی بنا بر نوع مسافرتی و جایی که به آن خواهید رفت می توانید از انواع این چمدان ها استفاده نمایید. جنس پارچه ای یا همان مدل های سافت چمدان دلسی، قابل انعطاف تر و دارای زیپ های زیادی در بیرون خود می باشند. همچنین این جنس دارای زیپ جانبی برای افزایش حجم چمدان به مقدار بسیار زیادی می باشد. این چمدان ها قابل شست و شو هستند و هر گونه کثیفی و آلودگی با شست و شوی معمولی به راحتی از بین خواهد رفت. چمدان های هارد که از جنس خاصی تولید شده اند بسیار محکم بوده و می توان به راحتی با دستمال مرطوب آن را عاری از هر گونه آلودگی نمود. با قرار دادن وسیله های خود در چمدان هارد، مطمئن باشید که هیچ‌ گونه آسیبی به وسایل شما اعم از لباس، وسایل شکستنی و هرگونه وسایل دیگری نخواهد رسید. شما می توانید با خرید یک چمدان بزرگ از خرید چمدان های دیگر برای سایر اعضای خانواده بی ‌نیاز شوید. همینطور می توانید با خرید سایز های کوچک چمدان های دلسی برای کودکان و فرزندان دیگر خانواده، به آن ها حس استقلال بیشتری بدهید. این چمدان ها هم در نوع دو چرخ و هم چهار چرخ وجود دارند و بسته به نیاز شما تولید شده ‌اند. این چرخ ها طوری ساخته شده اند که هنگام کشیده شدن روی زمین هیچ صدایی را تولید نکرده و موجب آزار دادن دیگران نخواهند شد.

دلسی همراه همیشگی

دیگر محصولات دلسی:

کمپانی دلسی همان طور که گفته شد علاوه بر تولید چمدان ها به تولید انواع و اقسام کیف ها و کوله پشتی ها می پردازد. جنس کیف ها از پارچه های گوناگون و حتی از جنس های چرم اصل نیز وجود دارد که در عین زیبایی، دوام زیادی نیز به همراه دارند. کوله پشتی های دلسی مناسب انواع سن و سال با هرگونه کاربردی تولید شده اند. کوله پشتی های کودکانه این کمپانی دارای طرح و رنگ های بسیار جذاب و زیبایی می باشد و کودکان از همراه داشتن کوله پشتی ها با خود احساس رضایت زیادی خواهند داشت. با داشتن کاور کت شلوار، دیگر نگران چروک شدن و آسیب دیدن لباس های خود نباشید. زیرا این کاور در برابر هرگونه آسیبی مانند مایعات، گرد و خاک و غیره از لباس شما محافظت خواهد کرد، ضمن اینکه این کاور، وزن بسیار کمی داشته و حمل آن بسیار راحت می باشد. اکثر بانوان هنگام مسافرت می ‌خواهند همه وسیله های آرایشی خود را به همراه خود ببرند، ولی با وجود کوچک بودن کیف های آرایشی امکان این امر وجود ندارد. کمپانی دلسی با این فکر، به تولید کیف های آرایشی پرداخته است که علاوه بر زیبایی می توانند پوشش دهنده خوبی برای لوازم آرایشی بانوان باشند. این کیف با جنس محکم خود می تواند به خوبی از لوازم آرایش شما محافظت کرده، ضمن اینکه قابل شستشو نیز می باشد و به راحتی از هر گونه چربی های آرایشی و رنگ های آرایشی پاک خواهد شد همینطور که می بینید این کمپانی برای مسافرت های شما فکر همه چیز را کرده است و می توانید با خرید محصولات این شرکت از نمایندگی های دلسی ایران نیاز خود و خانواده خود را در هنگام مسافرت از هرگونه محفظه، کیسه و چمدان های متفرقه بی نیاز کنید.

دلسی، مناسب هر سن و سال:

محصولات دلسی دارای رنگ های متفاوتی است که برای سنین متفاوت ساخته شده ‌اند و هر کسی با هر سنی که دارد می ‌تواند از رنگ های متنوع و گوناگون این محصولات استفاده کند. چمدان و کیف ها و همچنین کوله پشتی های این برند به گونه ای تولید شده اند که در عین اینکه همیشه جذاب به نظر می رسند هیچ وقت از مد نخواهند افتاد. زیرا ترکیب رنگ آن ها به گونه ای است که با یکدیگر هارمونی داشته ترکیب زننده ‌ای را ایجاد نمی کنند. شاید بتوان گفت زیپ در محصولات مسافرتی و چمدان ها و همچنین کیف های دیگر از مهم ‌ترین قطعات به حساب آمده و باید بالاترین کیفیت را داشته باشند. دلسی توانسته است از این نظر نیز نسبت به رقیب های مختلف خود بهتر عمل کرده و از قطعات با کیفیت و زیبایی در محصولات خود استفاده کرده است که بعد از مدتی استفاده، کیفیت نزولی نخواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.