چگونه چاق شویم و چاق شدن را حفظ کنیم

برنامه غذایی برای چاق شدن را در این مطلب دنبال فرمائید:

عده زیادی وجود دارند که دوست دارند لاغر شوند اما عده ای نیز دوست دارند که از حالت لاغری در آیند و چاق شدن را تجربه کنند. می شود گفت که همان طور که کاهش وزن بسیار دشوار و طاقت فرسا می باشد چاق شدن نیز اینگونه است و برای رسیدن به آن نیاز به تحمل سختی های زیادی می باشد.

راه حل مناسب برای چاق شدن اضافه کردن غذاهایی که دارای کالری بالا و انرژی بالا می باشند به برنامه غذایی می باشد و بهترین راه حل مراجعه به یک متخصص در این مورد می باشد تا شما را راهنمایی کند.

زیرا بعضی از مواد ممکن است بر روی عملکرد بدن بعضی افراد تاثیر منفی بگذارند و بعضی مواقع ممکن است بدن با آنها واکنش خوبی نشان ندهد و عملیات چاقی با شکست مواجه شود. ناراحت نباشید گروه ما دارای انواع متخصصان تغذیه و مربی های بدنسازی می باشد که شما را در راه چاق شدن کمک می کند با ما همراه باشید تا بعضی از این موارد  را برای شما ذکر نماییم.

استفاده از اسموتی های مقوی و پر کالری

اسموتی های خانگی یکی از مواد پر انرژی می باشد زیرا دارای کالری و پروتئین بالا می باشند که هر دو نیز از عوامل مهم چاق شدن می باشد. توصیه ما به شما درست کردن اسموتی در خانه است و تهیه آن از بیرون را توصیه نمی کنیم زیرا دارای مواد مقوی و پر انرژی نمی باشد و اگر خودتان آن را درست کنید از مواد اولیه آن اطلاع دارید و می دانید که چه مقدار انرژی درون آن وجود دارد ما اسموتی های مختلفی داریم که به چند نوع آن اشاره می کنیم.

برنامه غذایی برای چاق شدن

اسموتی شیر، شکلات، موز و آجیل ها و مغز های مقوی؛ که روش آن ترکیب این مداد به تعداد مورد نیاز است که اگر نیز دوست داشته باشید مواد دیگری نیز می توانید به آن اضافه کنید.

اسموتی کارامل شیری، شیک بستنی و سیب و فندق و موز و … که دارای انرژی های زیادی هستند.این را به یاد داشته باشید که لاغری یک بیماری نیست و ربطی به ژنتیک ندارد و به برنامه غذایی برای چاق شدن و چاق شدن نیازمند هستید پس برای دریافت برنامه غذایی مخصوص خود با ما تماس بگیرید.

رژیم غذایی برای چاق شدن

برنامه غذایی برای چاق شدن : شیر

این ماده را همه افراد یکی از مقوی ترین مواد می دانند که باعث عضله سازی و چاق شدن شما می شود زیرا شیر دارای مقدار بالایی کربوهیدرات ، چربی و پروتئین بالا می باشد و همچنین دارای کلسیم بالا می باشد و نباید مواد مغذی دیگر آن را نادیده گرفت.

که بسیار زیاد می باشد‌ (مواد معدنی و ویتامین های فراوان) و این ماده بهترین وسیله برای چاق شدن و چاق شدن و همچنین ساخت عضلات می باشد که همیشه نیز توسط پزشکان تاکید می شود که حتما از شیر در وعده های خود استفاده کنید.

تجربه ها نیز نشان داده که مصرف شیر هنگام ورزش کردن باعث بافت عضلانی و چاق شدن و عضله سازی می شود و حتما در میان وعده ها نیز استفاده شود. بهتر است از شیر های پرچرب استفاده نمایید تا فرایند چاقی زود تر انجام شود.

رژیم غذایی چاق شدن

برنج عنصر عضلانی و چاق شدن

برنج یکیی از موادی است که دارای کربو هیدرات بسیاری بالایی می باشد که باعث چاق شدن و تولید بافت های عضلانی می شود و یک لیوان برنج پخته شده در حدود ۱۹۰ کالری انرژی و ۴۳ گرم کربوهیدرات می باشد که برنج به شما در یک وعده ساده کالری بسیاری می دهد و همین باعث محبوبیت این ماده در چاق شدن شده است.

که باعث شده که میزان اشتها را بالا می برد و منجر به خوردم بیشتر می شود که می تواند شما را در چاق شدن کمک نماید.

حال چگونه این ماده را با عناصر دیگر مخلوط کنیم، در ابتدا باید گفت که هنگام استفاده از آن، آن را باید با مدل پروتئینی مقوی مخلوط کنیم و سپس از آن استفاده کنیم تا باعث چاق شدن ما شود و افزایش صورت را برای ما به ارمغان آورد و اما باید توجه کنید که مصرف بیش از اندازه آن بدون برنامه غذایی حرفه ای ممکن است برای بدن مشکلاتی به وجود آورد

منبع : مجله سلامتی دی بو

2 دیدگاه برای “چگونه چاق شویم و چاق شدن را حفظ کنیم

  1. کره گیاهی از نظر طب سنتی گفته:

    عالی بود خسته نباشید
    با آرزوی موفقیت بیشتر برای شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.