دامداری صنعتی دامکالا، خرید گوسفند زنده از دامداری تحت نظارت جهاد کشاورزی به صورت اینترنتی

دامداری صنعتی دامکالا

دامداری صنعتی دامکالا، خرید گوسفند زنده از دامداری تحت نظارت جهاد کشاورزی به صورت اینترنتی از فعالیت های این سایت می باشد. با ما همراه باشید تا اطلاعاتی پیرامون خرید گوسفند زنده و فروش گوسفند زنده در سایت دامکالا در اختیار شما قرار دهیم.

معرفی دامکالا

دامداری صنعتی دامکالا تحت نظارت جهاد کشاورزی:

با توجه به پیشرفتی که امروزه در دنیای صنعت شکل گرفته است شاهدیم که بیشتر حرفه ها از حالت سنتی و روش های سنتی گذشته خارج شده اند و به صورت مکانیزه و صنعتی اداره می شوند، زیرا قطعا استفاده از ادوات صنعتی و جایگزین شدن آن با روش های رایج گذشته بازدهی و نتیجه گیری مطلوب تری دارد.

در رابطه با دامداری و پرواربندی گوسفندان نیز باید اشاره کرد به دلیل مصرف گوشت قرمز در کشور و نیاز مردم به این مواد غذایی، عرضه و تولید این محصول روند صعودی دارد. و ما نیاز به دامداری هایی داریم که بتواند پاسخگوی نیاز مردم در ارائه گوشت قرمز باشد اما آنچه ما در گذشته از روش های دامپروری می دانیم سنتی و چرا گاهی بوده، در این روش گاهی برخی دام ها به دلیل مریضی و عدم رسیدگی از بین می رفتند و این برای گله داران ضرر به حساب می آمد اما با توجه به پیشرفتی که در دنیای صنعت شکل گرفته است تمام حرفه ها به سمت صنعتی شدن قدم برداشته اند.

در این بین انسان ها از علم و روش های مدرن و مکانیزه برای  پرورش دام در مقابل روش سنتی انتخاب کرده اند. البته در این روش نیز مرگ و میر و مریضی برای دام ها وجود دارد اما چون دامپزشک در همیشه در دسترس است از تلفات گوسفندان جلوگیری می کنند. قیمت گوسفند زنده در دو روش یکسان است آنچه تفاوت دارد روش پرواربندی گوسفندان می باشد.

جالب است بدانید که در روش های صنعتی شما به سرمایه زیادی برای شروع کار نیاز دارید به همین منظور برای افرادی که قصد راه اندازی دامداری مکانیزه و صنعتی دارند توصیه می شود ابتدا سرمایه کار را فراهم کنند چراکه روش های مکانیزه نیاز به سرمایه دارند.

در روش صنعتی دام ها بیشتر به مراقبت و بهداشت نیاز دارند زیرا حجم زیادی از دام ها در یکجا نگهداری می شوند و امکان بروز مشکل برای آنها وجود دارد به همین دلیل افرادی که تمایل به پرواربندی گوسفندان و قصد احداث دامداری دارند توصیه می شود ابتدا مطالعاتی در این زمینه کسب کنند همچنین از نیروی انسانی متخصص جهت فعالیت در این مجموعه بهره بگیرند تا بتوانند با گذشت مدتی از احداث دامداری به نتیجه دلخواه و مطلوبی برسند.

در روش صنعتی و استفاده از دستگاه های مکانیزه فراورده های دامی بیشتر از روش سنتی می باشد زیرا در این روش افراد از اصول علمی و تغذیه مناسب با تجویز دامپزشک برای دام ها استفاده می کنند. با چنین شیوه ای دامداران خیلی زود به درآمد و سود دهی خواهند رسید.

یکی از محیط های پرواربندی گوسفندان دامکالا می باشد. دامکالا یک فضای بهداشتی، ایزوله و تمیز می باشد که برای پرورش گوسفندان در نظر گرفته اند. این مکان دارای مجوز رسمی دامداری از جهاد کشاورزی می باشد و با روش های کاملا صنعتی و مکانیزه فعالیت میکند. بعد از پروار بندی گوسفندان با روش های صنعتی اقدام به فروش گوسفند به روش اینترنتی می کند.

معرفی دامکالا

قیمت گوسفند زنده در دامکالا:

همانطور که اشاره شد دامکالا روش فروش گوسفند را به صورت اینترنتی انجام می دهد و نیازی به حضور فیزیکی افراد نیست و این روش در صرفه جویی وقت بسیار روش مناسبی می باشد.

دامکالا اطلاعاتی مانند قیمت گوسفند زنده ،وزن، عکس و نژاد آن را در سایت در اختیار مشتریان قرار می دهد تا با توجه به اطلاعات موجود اقدام به خرید کنند.

مشتریانی که اقدام به خرید می کنند به کیفیت آنچه قصد خرید دارند توجه می کنند زیرا سلامتی آنها را در بر دارد. و آنچه در دامکالا اولویت دارد کیفیت می باشد.

بعد از کیفیت دومین فاکتور مهم برای مشتریان قیمت می باشد. در این سایت امکان مشاهده آخرین قیمت گوسفند زنده برای مشتریان فراهم است.

دامکالا برای مشخص کردن قیمت گوسفند به وزن آن توجه می کند. قیمت گوسفند زنده با در نظر گرفتن تمام شرایط مانند نگهداری گوسفند، تغذیه و حمل و نقل برای مشتریان در نظر گرفته می شود. با در نظر گرفتن چنین شرایطی قیمت گوسفند زنده برای شما مقرون به صرفه خواهد بود، زیرا هم واسطه حذف خواهد شد و هم هزینه حمل و نقل بر عهده شما نخواهد بود و شما در این نوع خرید هیچگونه اتلاف وقتی نخواهید داشت.

اما آنچه در قیمت گوسفند زنده تاثیر مستقیم دارد وزن آن می باشد. قیمت گوسفند در سایت بر اساس قیمت رایج بازار می باشد. همیشه در بازار یک میانگین قیمت برای گوسفندان ۶۰ کیلو گرمی در نظر گرفته می شود و به تناسب همان قیمت حدودی و میانگین دیگر گوسفندان و بره ها را نیز قیمت بندی می کنند.

در واقع بر اساس همین الگو رایج در بازار قیمت گوسفند در دامکالا نیز مشخص می شود. قیمت گوسفند زنده بر اساس وزن های مختلف متفاوت است. در هنگام خرید گوسفند زنده نیز شما اگر وزن سنگین تری را انتخاب کنید قیمت نهایی نیز بیشتر خواهد بود.

در چنین شرایطی نوع انتخاب شما در قیمت گوسفند زنده تاثیر مستقیم خواهد داشت. توصیه می شود مشتریان گوسفند با وزن بالا را برای خرید انتخاب کنند زیرا علاوه بر میزان بیشتری از گوشت، قیمت گوسفند نیز مقرون به صرفه تر خواهد بود.

اطلاعاتی که در زمینه قیمت گوسفند زنده در سایت مشاهده می کنید مرتب مورد بررسی قرار می گیرد زیرا وزن کشی گوسفندان توسط افراد متخصص برای غربالگری انجام می گیرد به همین منظور اطلاعات هر گوسفند با توجه به تغییرات آن در بانک اطلاعاتی دامکالا ذخیره می شود و آنچه نیاز مشتریان است در اختیار آنها قرار می گیرد. البته لازم به ذکر است که اطلاعات تغییر یافته برای مشتریان قابل مشاهده می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.