نسل جدید ضد آفتاب‌های ایرانی، آن چه انتظارش را ندارید!

نسل جدید ضد آفتاب‌های ایرانی، آن چه انتظارش را ندارید!

در طی سالیان اخیر، ضد آفتاب‌های ایرانی بسیاری تولید و وارد بازار شده‌اند. آزمون و خطا و آزمایش‌های بسیار بر این محصولات سبب شد که پیشرفت چشمگیری در زمینه کالاهای مراقبت از پوست به وجود بیاید و مصرف کنندگان بتوانند تولید داخلی را جدی بگیرند و از آن حمایت کنند. نخستین ضد آفتاب‌های ایرانی سنگین و بسیار چرب بودند و عوارضی مانند انسداد منافذ و جوش و آکنه را به همراه می‌آوردند. اما اکنون شاهد ارائه محصولاتی همچون ضد آفتاب ایزدین پرو و کرم ضد آفتاب پیکسل هستیم. برندهایی که عرصه رقابت را برای یکدیگر تنگ کرده‌اند و در عوض کیفیت، مرغوبیت و رضایت مشتری را به دنبال آورده‌اند.

چرا تولید این محصولات پیشرفت به حساب می‌آید؟

ابتدا لازم است به شرح مختصری از تاثیری که کرم ضد آفتاب بر پوست دارد بپردازیم و بعد این دو محصول را با محصولات قبلی و همچنین یکدیگر مقایسه کنیم.

کرم ضد آفتاب چه وظیفه‌ای به عهده دارد؟

می‌دانید که خورشید علاوه بر نور مرئی، اشعه ماوراء بنفش یا UV از خود ساطع می‌کند. این اشعه سه نوع دارد:

 • UVA
 • UVB
 • UVC

UVC  به زمین نمی‌رسد و در لایه ازون جذب می‌شود، به همین دلیل نمی‌تواند خطری برای ما داشته باشد. اما UVA و UVB به زمین می‌رسند و از لایه ازون عبور می‌کنند. این دو اشعه برای پوست و زیبایی آن، همچنین سلامت کلی بدن بسیار خطرناک‌اند و در طولانی مدت می‌توانند خطراتی جدی به وجود آورند. نخستین اثری که خورشید بر پوست ما می‌گذارد، تحت تاثیر UVB است. این اشعه پوست را قرمز، ملتهب، پوسته پوسته، دچار آفتاب سوختگی و در نهایت سرطان پوست می‌کند.

UVA تاثیر عمیق‌تری داشته و همان اشعه‌ای است که سبب برنزه شدن ما و تغییر رنگ پوست می‌شود. UVA، که با آسیب به سلول‌های پایه‌ای پوست آن را وادار به تولید رنگدانه می‌کند، علت ایجاد پوستی تیره، خال، لک و کک و مک، چین و چروک، پوست چرمی و سرطان پوست و سرطان ملانوما است. این اشعه روند پیری را تسریع می‌بخشد و صدمات بسیاری به پوست می‌رساند. همچنین سرطان ملانوما، در موارد بسیاری کشنده است.

کرم ضد آفتاب وظیفه خنثی کردن و یا کم کردن اثر اشعه ماوراء بنفش را به عهده دارد و همزمان قادر است پوست را نرم و مرطوب کند.

انواع ضد آفتاب

دسته بندی بر اساس ترکیبات:

 • ضد آفتاب فیزیکی ( مینرال)
 • ضد آفتاب شیمیایی ( کمیکال)

دسته بندی بر اساس رنگدانه:

 • رنگی
 • بی رنگ

دسته بندی بر اساس نوع پوست:

 • ضد آفتاب مخصوص پوست چرب
 • ضد آفتاب مخصوص پوست خشک
 • ضد آفتاب مخصوص پوست مختلط
 • ضد آفتاب مخصوص پوست حساس
 • ضد آفتاب مخصوص پوست نرمال

دسته بندی بر اساس بافت:

 • کرم ضد آفتاب
 • اسپری ضد آفتاب
 • فلوئید ضد آفتاب
 • فیوژن واتر ضد آفتاب
 • کرم ژل ضد آفتاب
 • لوسیون ضد آفتاب

ضد آفتاب‌های جدید ایرانی

ضد آفتاب‌های جدید ایرانی

شرکت‌های بزرگ انقلاب ایجاد می‌کنند! این یک قانون است. ایزدین نیز یکی از همان شرکت‌ها است. شرکتی که با تولید ضد آفتاب‌هایی فوق سبک و غیر کومدون‌زا و بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته فیوژن واتر ابداعاتی تازه انجام داد و محصولی بر پایه آب و بدون ذره‌ای روغن یا چربی تولید نمود. ایزدین محصولات تخصصی و پزشکی و با همکاری داروسازان و دانشمندان متبحر تولید می‌کرد و اذعان داشت که پوست ما با ما صحبت می‌کند، پس بهتر است به حرف آن گوش دهیم و زیبایی را برای او فراهم کنیم. توجه به نشانه‌هایی که پوست از خود بروز می‌دهد برای تضمین سلامتی آن کافی است.

ضد آفتاب ایزدین محبوب‌ترین ضد آفتاب بین المللی است و بافت تازه‌ای در میان همه انواع ضد آفتاب به وجود آورده است. ضد آفتاب‌های جدید ایرانی نیز از این ضد آفتاب و محصولات مشابه الهام گرفته‌اند و بافت خود را به سوی سبک شدن برده‌اند. نسل جدید کرم ضد آفتاب ایرانی ضد حساسیت، بدون الکل و مواد شیمیایی مضر، بسیار سبک، ترمیم کننده و دارای خواص بسیار است. حال دیگر لازم نیست نگران بسته شدن منافذ به دست کرم‌های سنگین و محصولات چرب باشیم.

ضد آفتاب فیوژن واتر ایزدین پرو SPF +50

یکی از محصولاتی که از برند ایزدین الهام گرفته است، ضد آفتاب فیوژن واتر ایزدین پرو SPF +50 می‌باشد. ترکیبات این محصول بیشترین شباهت را به فرمولاسیون ضد آفتاب فیوژن واتر ایزدین دارد و به همین علت از رقبای خود پیشی گرفته است. ضد آفتاب فیوژن واتر ایزدین پرو SPF +50 پس از دو سال تحقیق تخصصی و به کمک افراد دارای دانش ارائه شد و به کمک مهندسی معکوس توانست محصولی جایگزین و درخور را ارائه دهد.

لابراتوارهای کانادا، آلمان، ایتالیا و ایران به کمک یکدیگر روی محصول مورد نظر کار کردند و خواص آنتی اکسیدانی و ضد رادیکال‌های آزاد به آن بخشیدند. ضد آفتاب فیوژن واتر ایزدین پرو SPF +50 جلوی تخریب بافت درم و اپیدرم پوست را می‌گیرد و اثرات مضر UV را دفع می‌کند. فاکتورهای محافظتی این محصول هم در برابر UVA و هم در برابر UVB مقاومت ایجاد می‌کنند و ۹۸ درصد آثار آن‌ها را از بین می‌برند.

بافت ضد آفتاب فیوژن واتر ایزدین پرو SPF +50 از نوع فیوژن واتر است. این بافت، تازه‌ترین و جدیدترین تکنولوژی مربوط به ساخت ضد آفتاب می‌باشد و آن را مانند آبی با خاصیت ضد آفتاب می‌کند. فیوژن واتر سریعا به پوست جذب شده و خشکی یا چربی ایجاد نمی‌کند، به علت خلوص بسیار خود برای پوست حساس نیز مناسب است. ضد آفتاب فیوژن واتر ایزدین پرو SPF +50 پایه غیر روغنی داشته و از انسداد منافذ، ایجاد چسبندگی، جوش و آکنه و… پیشگیری می‌کند.

فیوژن به معنای همجوشی و ترکیب مواد و ایجاد پیوند شکست ناپذیر با یکدیگر است و ضد آفتابی ایده آل و بر پایه آب پدید می‌آورد. ضد آفتاب فیوژن واتر ایزدین پرو SPF +50 همچنین دارای تکنولوژی Wet-Skin به معنای قابلیت استفاده بر پوست خیس و تکنولوژی Safe-Eye به معنای عدم ایجاد حساسیت در صورت استفاده دور چشم‌ها است.

این محصول مانند یک پرایمر، پوست را مات و صاف کرده، آن را برای آرایش آماده می‌کند. ضد آفتاب فیوژن واتر ایزدین پرو SPF +50 باعث کنترل چربی در پوست می‌شود و ملایم و ضد التهاب است. این محصول آب‌رسان، مقاوم در برابر تعریق و دارای ترکیبات مشابه با ضد آفتاب ایزدین بوده، که پس از سال‌ها تلاش کشف شده است.

کرم ضد آفتاب بی رنگ

کرم ضد آفتاب بی رنگ پیکسل SPF +50

این محصول که در دو نوع مناسب پوست چرب و جوش دار و مختلط و پوست خشک تا نرمال و حساس ارائه شده است، فرمولاسیون مشابه با ایزدین ندارد و دارای تفاوت‌های ساختاری بسیاری است. اما سعی کرده از این برند الگو بگیرد و محصولی بسیار سبک و آب‌رسان را وارد بازار کند. کرم ضد آفتاب بی رنگ پیکسل SPF +50 ضد التهاب، مغذی و آنتی اکسیدان است و پوششی نامرئی و مات ایجاد کرده، که برای پیش از آرایش مناسب می‌باشد.

این محصول ضد حساسیت و دارای مقاومت بسیار در برابر UV بوده، پوستی صاف و زیبا به شما هدیه می‌دهد.

کرم ضد آفتاب مورد نظرم را از کجا تهیه کنم؟

اکنون و با قرارگیری در قرنطینه، خرید آنلاین طرفداران بیشتری پیدا کرده و سایت‌های معتبری مانند پیشگام نگار توانسته‌اند جای خود را در دل مردم باز کنند. خرید ضد آفتاب، شوینده صورت یا هر محصول پوستی دیگری از پیشگام نگار امکان پذیر است و همه کالاها را با تضمین اصالت محصول به مشتری عرضه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.