مستر پنت هاوس: خرید پنت هاوس و اجاره پنت هاوس

مستر پنت هاوس: خرید پنت هاوس و اجاره پنت هاوس

مستر پنت هاوس در واقع فرد  و یا مجموعه ای می باشد که از اطلاعات و دانش کافی در زمینه پنت هاوس، اعم از خرید پنت هاوس، فروش و اجاره آن برخوردار باشد. آقای محمد رحیمی از افرادی است که چند سالی در حوزه انواع پنت هاوس‌های موجود در سراسر کشور تحقیق و فعالیت می نماید. ایشان با سابقه ای که در این زمینه کسب نموده است موفق به شناخت کامل و دسترسی به اطلاعات دقیقی در مورد آپارتمان های لوکس که مخاطبین خاص خود را می طلبد، شده است. به همین منظور کلیه علاقه مندان به خرید و فروش و یا اجاره پنت هاوس می توانند با کسب مشاوره از مستر پنت هاوس، به نتایج بهتر و جامع تری را در این خصوص دست پیدا نمایند. در این مقاله به تعریف دقیق تری از پنت هاوس و همچنین نحوه خرید و فروش انواع پنت هاوس که یک امر بسیار تخصصی می باشد خواهیم پرداخت.

پنت هاوس چیست؟

واژه پنت هاوس در واقع یک کلمه انگلیسی می باشد که ترجمه آن به زبان فارسی به معنای خانه نقاشی می باشد. در گذشته اکثر نقاشان و هنرمندان ترجیح می دادند، آخرین طبقه ساختمان، درست زیر قسمت شیروانی را به عنوان محل سکونت خود انتخاب نمایند. اما کم کم این بخش‌ها مورد علاقه و توجه خانواده های اشرافی و طبقات مرفه قرار گرفت. اما برای اینکه بیشتر به مبحث پنت هاوس چیست؟ بپردازیم لازم است تعریف پنت هاوس را از منظر معماری نیز مورد بررسی قرار دهیم. در اصول معماری پنت هاوس در واقع به آخرین واحد یک ساختمان اطلاق می شود که از امکانات بی نظیر و لوکس برخوردار می باشد. البته واحد مورد نظر می تواند جنبه مسکونی، تفریحی و یا تجاری داشته باشد. در سالهای اخیر شاهد این امر می باشیم که پنت هاوس‌های زیادی در سطح کلان شهرها مبدل به رستوران های تشریفاتی و مجلل شده‌اند. با توجه به اینکه واژه پنت هاوس نمایانگر ثروت و شهرت می باشد، بدون شک این واحد در ساختمان از متراژ بسیار بالایی نیز برخوردار است. معمولا اکثر افرادی که در این ساختمان های لوکس و اشرافی زندگی می کنند از طبقه مرفه و مشهور جامعه می باشند.

پنت هاوس فقط طبقه آخر ساختمان نیست

پنت هاوس فقط طبقه آخر ساختمان نیست!

شاید در سالهای گذشته عبارت پنت هاوس تنها به طبقه آخر آپارتمان های لوکس اطلاق می شد، اما امروزه حتی برخی طبقات میانی را که از وسعت و متراژ بیشتری نسبت به سایر طبقات ساختمان برخوردار است را می توان پنت هاوس نامید. این واحد دارای یک تراس بزرگ و با شکوه است که ویویی زیبا از شهر را نیز به دنبال دارد. به صورت کلی به یکی از واحدهایی که از امکانات ویژه و باشکوه برخوردار است و در طبقات بالای آپارتمان های لوکس قرار دارد را می توان به عنوان پنت هاوس تلقی نمود.

ویژگی های کلی پنت هاوس:

  • متراژ واحد آپارتمانی بیش از ۲۰۰ متر باشد.
  • متریال مرغوب و لوکس در ساخت و طراحی دکوراسیون داخلی واحد مورد نظر بکار رفته باشد.
  • دارای چشم انداز و منظره ای زیبا از شهر، ساحل، کوهستان و ….باشد.
  • دارای تراس بزرگ و اختصاصی با امکانات لوکس و یا روف گاردن (باغ بام) باشد.
  • امکان دسترسی اختصاصی و شخصی به طبقه مورد نظر میسر باشد.
  • دارای آسانسور شخصی و اختصاصی باشد.
  • پنجره های واحد مورد نظر به صورت بلند و قدی باشند.
  • دارای باشگاه ورزشی اختصاصی باشد.
  • همچنین سینمای خانگی داشته باشد.

پنت هاوس های لوکس موجود در کشور

پنت هاوس های لوکس موجود در کشور:

شاید شما هم قصد خرید پنت هاوس دارید اما باید بدانید که عبارت پنت هاوس به تنهایی معانی بسیار زیادی در حوزه ثروت، شهرت، اعتبار و امکانات را به همراه خود دارد و هنگامی که در کنار واژه لوکس قرار بگیرد، از ویژگی های منحصر به فرد و ایده آل تری نیز برخوردار خواهد شد. اما این آپارتمان های فوق لوکس در کدام مناطق کشورمان قرار دارند؟ در جواب این سوال باید گفت که کلان شهرها و منطقه های توریستی بسیار گران می توانند جای بسیار خوبی برای وجود این آپارتمان های لوکس و باشکوه باشد. در میان کلان شهرها، تهران به عنوان خاستگاه انواع پنت هاوس های لوکس و مدرن شناخته شده است، مناطق ۱، ۲ و ۳ در شهر تهران مرکز اصلی این آپارتمانهای فوق لوکس می باشد. همچنین این پنت هاوس‌ها در شهرهای بزرگی مانند مشهد، شیراز و اصفهان نیز وجود دارند. از شهر های توریستی نیز می توان به استان مازندران و شهر کیش اشاره نمود.

خرید پنت هاوس با کسب مشاوره:

خرید پنت هاوس و همچنین فروش آن از امور بسیار تخصصی و ویژه می باشد، به همین جهت افرادی که تمایل به خرید و فروش و یا حتی علاقه مند به فعالیت در این حوزه هستند، ابتدا بایستی اطلاعات دقیقی از کلیه پنت هاوس‌های موجود در یک منطقه، شهر و یا حتی کشور داشته باشند تا بر اساس آن تجربه موفقی را از خرید پنت هاوس، فروش و اجاره آن داشته باشند. مستر پنت هاوس (mr penthouse) با اشراف کامل بر روی کلیه آپارتمان های لوکس و فوق لوکس، و برخورداری از بانک اطلاعاتی دقیق و جامع در این باره می تواند به عنوان مشاور برتر و حرفه ای شما را در خرید پنت هاوس، فروش و همچنین اجاره آن یاری نماید تا در انتها با یک جمع بندی کامل از اطلاعاتی که کسب می نمایید، بهترین تجربه را در این حوزه داشته باشید.

اجاره پنت هاوس:

همانطور که می دانید مشاورین املاک با توجه به اطلاعات و سوابقی که دارند، اقدام به انتخاب منطقه و نقطه ای از شهر می نمایند و سپس به تکمیل اطلاعات خود درباره فایل های خرید و فروش، اجاره و سازندگان آن نواحی می پردازند تا با جمع بندی تمامی این اطلاعات و اشراف کامل به منطقه، بتوانند مشاوره جامع و کاملی را نسبت به متقاضیان ارائه دهند. با توجه به مطالبی که در مورد پنت هاوس‌ها گفته شد، باید دارای چشم انداز های زیبایی از شهر باشند و بدین ترتیب در می یابیم که در قسمت های خاصی از شهر وجود دارند. قسمتهایی که به عنوان بخش مرفه نشین و اشرافی شناخته می گردند. از این رو هزینه اجاره پنت هاوس برخی اوقات با مبلغ خرید یک آپارتمان در نقاط دیگری از شهر یکسان خواهد بود. از این دست موارد در پروسه اجاره آپارتمان های لوکس بسیار زیاد است.  به همین جهت استفاده از راهنمایی‌ها و مشاوره های لازم از آقای پنت هاوس در امور اجاره و خرید پنت هاوس امری ضروری می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.