نوین باتری؛ فروش اینترنتی باتری خودرو

نوین باتری؛ فروش اینترنتی باتری خودرو

در این مطلب از صورتی‌ها قصد داریم تا به شما عزیزان، نوین باتری را که یکی از معتبرترین مراجع خرید باتری خودرو به صورت آنلاین است را معرفی کنیم.

شاید برای شما هم پیش بیاید…

فکر کنید که صبح می خواهید به سر کار بروید یا یک جلسه خیلی مهم دارید اما زمانی که سوار ماشین خود می شود و می خواهید سریع آن را روشن کنید و حرکت کنید اما ماشینتان روشن نمی شود.

هیچ کسی دوست ندارد روز خود را با روشن نشدن خودرو خود شروع کند زیرا این مسئله موجب می شود که شما دیر به محل کار خود برسید یا یک جلسه خیلی مهم خود را از دست بدهید و ضرر جبران ناپذیری ببینید.

برای همین باید باتری خودرو خود را به موقع تعویض کنیم.

خرید باتری خودرو:

اصولاً برای خرید باتری خودرو باید چند ساعتی کار و زندگی‌مان را تعطیل کنیم و به سراغ  باتری فروشی برویم تا یک باتری مناسب برای خودرو خود خرید کنیم.

حالا مسئله ای که هست از کجا باید مطمئن باشیم که محصول خوبی خریدیم؟

چه ضمانتی وجود دارد؟

اگر خراب شد، فروشنده پاسخگو ما هست یا خیر؟

باتری را با قیمت مناسبی خرید خریدیم یا خیر؟

این همه دغدغه تنها برای خرید یک باتری خودرو، می تواند یک روز ما را خراب کند. خب راه حل چیست؟ چگونه می توانیم به راحت ترین شکل ممکن و با خیالت راحت خرید کنیم؟

راه حل چیست؟

خرید آنلاین باتری خودرو یک راه حل ساده است که می توانید در کمترین زمان ممکن باتری‌ها را از هر نظر مانند قیمت، کیفیت، برند و… مقایسه کنید و بهترین باتری ممکن را با بهترین قیمت خرید کنید.

نوین باتری یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر برای خرید باتری، فروشگاه نوین باتری است که با سابقه چندین ساله خود در این حوزه در تلاش است تا بهترین کیفیت و خدمات را با بهترین قیمت ارائه دهد.

مزایای خرید از نوین باتری

مزایای خرید از نوین باتری:

  • ارسال و نصب رایگان در محل
  • مشاوره رایگان برای انتخاب باتری مناسب خودرو شما
  • ضمانت بهترین قیمت
  • ضمانت اصالت محصولات
  • گارانتی یک ساله تمام محصولات
  • سامانه هوشمند انتخاب باتری بر اساس نوع خودرو

توضیحاتی درباره باتری خودرو:

باتری از اجزای اساسی ماشین به شمار می‌آید که وظیفه‌ی ذخیره انرژی الکتریکی و تامین نیازهای سیستم برقی را بر عهده دارد.

این کاربر مهم همکاری دینام نیروی حتمی برای موتور را تولید می‌کند. باتری قلب اتومبیل هست و بایستی به آن اعتنا ویژه‌ای داشت.

شما می‌توانید اشکال مختلف باتری را در مجموعه اسباب و اثاث یدکی ماشین مشاهده کنید.
در ادامه به گونه های باتری‌ها و مشخصات آنان می‌پردازیم.

انواع باتری خودرو:

باتری اتومبیل بر مبنا قابلیت تعمیر به مدل‌های مختلف نوع بندی می‌شود. نکته حائز با آن هست که شما حق تعیین ندارید و جعبه باتری به صورت پیش‌فرض از طرف سوله سازنده کارگزاری می‌شود.

باتری‌های سرب اسیدی از باتری‌های قابل شارژ به شمار می‌آیند. این دسته به محافظت متعددی نیاز ندارند و از قیمت مناسبی برخوردارند.

باتری های اتمی گروه دیگری هستند قدمت موثر زیادی دارا هستند ولی عملکرد آنها در زمستان کمی تضعیف می‌شود. دسته بندی دیگر باتری‌ها بر پایه مقاومت آنهاست.

خودروهای سواری ساده به بارتی های ۱۲ ولتی احتیاج دارند. یک عدد از اتفاقات رایج، خالی شدن ناگهانی باتری خودرو است.

اشتباه فاحش در مدار و سیم کشی خودرو، یا این که اختلال درونی باتری، واضح ماندن چراغ‌ها و اکسید شدن اتصالات می‌تواند از دلایل پیدایش همین خلل باشد.

به جهت حل این مشکل می‌توانید از روش باتری به باتری استعمال کنید.

حساس استعمال از کابل باتری، و یافتن دو قطب مثبت و منفی اینکار را انجام دهید. اگر این حادثه بارها و بارها تکرار می‌شود، نشانگر یک اختلال جدی است و بهتر می‌باشد قطعات الکترونیکی دستگاه را در دست گرفتن نمایید و آن را به دست کارشناس بسپرید.

اجزا تشکیل دهنده باتری جعبه باتری به رخ مکعب مستطیل طراحی شده است و متاع آن از پلاستیک است.

جعبه باتری از بخش‌های متمایز ساخته شده هست که هر منزل حدود به مقدار مشخصی برق تولید می‌کند. در هر خانه سه برگه مثبت، منفی و عایق وجود دارد.

تعداد صفحه‌ها منفی یکی از بیشتر از صفحات مثبت می‌باشد.

عمر باتری ماشین چه قدره؟

غالبا در مشخصات هر باتری، عمر آن ذکر شده است. با این حال به‌طور متوسط باتری‌ها از ۲ تا ۵ سال استمرار می‌آورند. در واقع عمر موثر باتری ۲ تا ۳ سال بیشتر نمی‌باشد اما کلیدی نگهداری مناسب و سرویس‌های به موقع می‌توان آن را تا ۵ سال نیز نگه داشت.

درباره راهکارهای افزایش قدمت باتری اتومبیل یه خرده بعد توضیح خواهیم داد.

چه دلایلی باعث کاهش عمر مفید باتری می‌شود؟

عوارض متعددی وجود دارا است که باعث می گردد قدمت باتری از آنچه می‌تواند باشد کوتاه‌تر شود. در اینجا به هفت مورد از آنها اشاره می‌کنیم:

۱. اشتباهات راننده

همه افرادی که اتومبیل دارند دست‌کم یک‌بار برایشان پیش آمده می‌باشد که فارغ از خاموش کردن سیستم‌های الکتریکی ماشین، موتور را خاموش کنند.

مخصوصا زمانی از کارهای روزانه خسته به منزل برمی‌گردید یا زمان‌هایی که حواستان پرت است، احتمال این که یادتان برود چراغ‌های ماشین، سیستم تهویه هوا و سیستم صوتی را خاموش نمایید یا صندوق عقب را تمام ببندید فراوان است.

در این مواقع وقتی ماشین را خاموش می‌کنید و می‌روید، یا این که تا صبح باتری تخلیه می‌گردد یا این که این که ضعیف می‌شود. این موردها عمر باتری را کوتاه می‌کنند.

۲. آب‌وهوای بیش از حد سرد یا گرم

آب‌وهوا تأثیر متعددی در کوتاه شدن قدمت باتری خودرو دارد.

در بخش‌ها گرمسیر میانگین قدمت باتری کمتر است، زیرا خویش موتور گرمای متعددی را تولید می‌کند.

زمانی هم در گرمای شدید رانندگی کنید، سکو حرارت شدید باعث تبخیر مایعات در باتری اتومبیل می‌گردد و به ساختار داخلی آن جراحت می‌رساند. اگر هوا بیش از حد سرد باشد، گشوده نیز قدمت باتری سریع‌تر به پایان می‌رسد.

دلیلش همین می باشد که به عنوان مثال در دمای صفر سانتی‌گراد (یا ۳۲ جایگاه فارنهایت)، باتری‌ها عموما ۳۵% ضعیف‌تر از شرایط نرمال هستند. به این دلیل به جهت این که عملکرد مهربانی داشته باشند، سخت‌تر فعالیت می‌کنند. این دستور باتری را ضعیف‌تر می‌کند.

۳. برق دزدی ماشین

در بعضی ماشین‌ها سیستم‌های الکترونیکی به دلایل متفاوت برق‌دزدی می‌کنند. در صورتی که همین اختلال را برطرف نکنید، عمر باتری زودتر از آنچه باید، به پایان خواهد رسید.

۴. نقص در سیستم شارژ باتری

چنانچه سیستم شارژ باتری خودرو مشکل داشته باشد باتری خیلی زود تخلیه می‌شود. اکثر از خودروها، انرژی موردنیاز به جهت رادیو، چراغ و بقیه سیستم‌ها را از دینام تأمین می نمایند که چنانچه اختلال داشته باشد، برای مثال تسمه‌های آن کشش خودشان را از دست دیتا باشند یا تنسیونر آن فرسوده شده باشد، ممکن می باشد باتری را تخلیه کند.

۵. معیوب بودن دینام در مورد قبل گفتیم که دینام باتری را شارژ می‌کند.

اگر دیود دینام معیوب باشد، باتری را ضعیف می‌کند. دیود معیوب می‌تواند حتی هنگامی موتور خاموش است شارژ را به جریان بیندازد و باتری را تام تخلیه کند.

۶. توقف‌های پشت سر هم در فواصل کوتاه

خاموش کردن اتومبیل یکسری بار پشت سر هم در فواصل کوتاه سبب ساز کاهش عمر مفید باتری ماشین می‌شود.

در صورتی که مضاعف به همین شکل رانندگی می‌کنید عمر باتری ماشینتان را کوتاه می‌کنید. دلیلش همین می باشد که باتری در هنگام روشن کردن اتومبیل بیشترین انرژی را تأمین می‌کند. زمانی مدت کوتاهی بعد دوباره آن را خاموش می‌کنید، دینام فرصت به اندازه به جهت شارژ دوباره باتری پیدا نمی‌کند. به همین ادله باتری سخت‌تر کار می نماید و ضعیف می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.