آیا استفاده از چسب لیفت بینی واقعا موثر است؟

چسب لیفت بینی

مجله صورتی‌ها: برخی از افراد به دنبال کوچکتر نشان دادن بینی خود هستند بدون اینکه بخواهند جراحی کنند. در این مقاله شما با چسب لیفت بینی، یک راهکار موقتی و بدون عوارض جانبی آشنا خواهید شد و نحوه استفاده درست از چسب لیفت بینی را، فرا‌ خواهید گرفت. همچنین خواهید دانست که آیا استفاده از چسب لیفت بینی تاثیری در کوچکتر شدن آن دارد یا خیر؟

چسب لیفت بینی

آیا چسب لیفت بینی تاثیری در کوچک شدن بینی دارد؟

بینی ازجمله عواملی است که سهم زیادی در زیبایی چهره دارد و اهمیت این موضوع بر کسی پوشیده نیست. بینی کوچک و سربالا یکی از خواسته‌های اغلب جوانان و مخصوصا خانم‌ها است و باعث ایجاد حس اعتماد به نفس در آن‌ها می‌شود.

برای داشتن یک بینی زیبا روش‌های مختلفی در دنیا وجود دارد از جمله عمل‌های زیبایی مختلف. اما همانطور که می‌دانید عمل‌های جراحی هم هزینه بالایی دارند و هم اینکه عوارض آن‌ها زیاد است و حتی در مواردی دیده شده که  عمل به خوبی پیش نرفته و فرد دچار مشکلات بسیار بدی از جمله از بین رفتن پوست بینی شده است.

به همین دلیل اکثر افراد به دنبال روش‌هایی برای کوچک کردن بینی بدون عمل هستند.

چسب لیفت بینی یکی از روش‌هایی است که می‌تواند این امر را محقق ساخته و به راحتی شما را به خواسته‌تان برساند. استفاده از چسب لیفت بینی یکی از جدیدترین روش‌های روز دنیا است.

چسب لیفت بینی چیست؟

امروزه راهکارهای آرایشی برای کوچکتر نشان دادن بینی بسیار رواج پیدا کرده است. یکی از این ترفندها استفاده از چسب لیفت بینی است. ظاهر چسب لیفت بینی بسیار شبیه چسب‌های کاغذی است که بعد از عمل زیبایی بینی استفاده می‌کنند.

چسب‌های لیفت در ۲ نوع کاغذی و شیشه‌ای تولید می‌شوند. هر ۲ نوع آن‌ها استفاده یکسانی دارند

چسب‌های لیفت بینی کاغذی صرفا جنبه زینتی دارند و بیشتر کسانی که دوست دارند تظاهر کنند که عمل زیبایی داشته‌اند از آن استفاده می‌کنند.

نوع بی رنگ چسب لیفت بینی معمولا قبل از آرایش روزانه استفاده می‌شود و پس از چسب زدن بینی از کرم پودر آرایشی برای پنهان کردن آن استفاده می‌کنند.

بینی یکی از اجزای مهم تاثیرگذار در زیبایی صورت است. به همین خاطر در بین عمل‌های مربوط به بینی، جراحی‌های زیبایی سهم بزرگی را به خود اختصاص داده است. نداشتن اعتمادبه‌نفس یکی از دلایل اصلی این عمل‌های زیبایی است.

اما با این حال عمل جراحی برای برخی از افراد مناسب نیست و یا ترس از اتاق عمل و تیغ جراحی مانع از اقدام آن‌ها برای عمل زیبایی بینی می‌شود. با پیشرفت علم و ابداع راهکارهای تغییر فرم بینی بدون جراحی یا بیهوشی اغلب افراد تمایل بیشتری به استفاده از این روش‌ها پیدا کردند، زیرا خطر این نوع از جراحی‌ها به مراتب کمتر از عمل‌های بیهوشی است.

آیا چسب زدن بینی را کوچک می‌کند؟

آیا چسب زدن بینی را کوچک می‌کند؟

استفاده از چسب لیفت بینی هیچگونه جنبه درمانی ندارد و برای اینکه همیشه بینی خوش فرم داشته باشید باید یکی از انواع عمل‌های جراحی را انجام دهید. ولی تصوری که مردم با دیدن تبلیغ‌های چسب لیفت بینی پیدا می‌کنند این است که با استفاده دوره‌ای از این محصول دیگر نیازی به عمل جراحی نخواهند داشت.

در تبلیغات این گونه چسب‌ها اغراق‌های زیادی وجود دارد. استفاده از چسب لیفت بینی حتی به صورت دوره‌ای و طولانی مدت بینی شما را کوچک نخواهد کرد. استفاده از چسب لیف بینی یک روش موقتی بوده و فقط تا زمانی که چسب روی بینی شما باشد باعث کوچک شدن بینی خواهد شد.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

اگر به دنبال کوچک کردن بینی هستید، راهکار های این مقاله می‌تواند به شما کمک کند: 

کوچک کردن بینی بدون جراحی

[/box]

چسب لیفت بینی را چگونه استفاده کنیم؟

برای استفاده از چسب لیفت بینی به ترفند خاصی نیاز ندارید و به راحتی می‌توانید بینی خود را چسب بزنید.

برای سر بالا نشان دادن بینی چسب لیفت بینی بدون رنگ را به صورت عمودی از نزدیک سوراخ‌های بینی به طرف بالا می‌کشیم و به بالا می‌چسبانیم و برای کوچکتر نشان دادن بینی گوشتی می‌توانید ۱ یا ۲ تکه چسب را به صورت افقی بچسبانید.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

برای یادگرفتن طرز استفاده از چسب بینی ویدیو زیر را مشاهده کنید:

ویدیو آموزش طرز استفاده چسب لیفت بینی

[/box]

عکس چسب لیفت بینی

معمولا چسب لیفت بینی در دو نوع کاغذی و نامرئی در داروخانه‌ها موجود است. در عکس زیر نمونه‌ای از یک چسب لیفت بینی نامرئی را مشاهده می‌کنید.

چسب لیفت بینی

تست چسب لیفت بینی نامرئی روی پوست

تست چسب لیفت بینی روی پوست

امیدواریم این مطلب کمکی در جهت افزایش اطلاعات شما در مورد چسب لیفت برای بینی کرده باشد. در صورتی که تجربه استفاده از این محصول را داشته‌اید، در قسمت نظرات بازگو کنید.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

در ادامه این مطلب را بخوانید:

همه چیز در مورد عمل زیبایی بینی (همراه با ویدئو عمل بینی)

[/box]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.