آکادمی نیکی ماندگار، با سابقه ترین مرکز آموزش های آرایشگری

آموزشگاه آرایشگری نیکی ماندگار

آکادمی نیکی ماندگار، با سابقه ترین مرکز آموزش های آرایشگری

امروزه با افزایش مراجعه کنندگان به آرایشگاه های زنانه، کمبود آرایشگرهای حرفه ای حس می شود. آموزش های حرفه ای در این زمینه، نیازمند آموزشگاه های معتبر است. آموزشگاه آرایشگری نیکی ماندگار یکی از بهترین مراکز کشور جهت دریافت مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری می باشد. در این مرکز انواع خدمات زیبایی آموزش داده شده و پس از طی مراحل لازم، مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری زنانه به کارآموز اعطا می شود. در ادامه خدمات و شرایط آموزشگاه آرایشگری نیکی ماندگار را شرح داده و شرایط ثبت نام را بررسی می کنیم.

دوره چهره پردازی

آموزش میکاپ یکی از تخصصی ترین آموزش های لازم در زمینه آرایشگری محسوب می شود. انواع میکاپ های ایرانی و اروپایی ترند جهان به کارآموزان گرامی آموزش داده می شود. علاوه بر این پس از اتمام دوره های آموزشی، سه مدرک فنی حرفه ای آرایشگری، به ثبت نام کنندگان در دوره های آموزشی اعطا خواهد شد. در این دوره، آموزش تخصصی گریم از جایگاه ویژه ای برخوردار خواهد بود. مدت زمان آموزش بیش از ۹۰ ساعت می باشد که در چهار دوره مجزا خواهد بود.

دوره اکستنشن جهت اخذ مدرک آرایشگری زنانه

دوره های اکستنشن مو و مژه از دوره های پرکاربرد آموزشگاه آرایشگری نیکی ماندگار می باشد. ساعات آموزشی دوره های کاشت مژه بیست ساعت می باشد که با توجه به سهولت یادگیری و مقرون به صرفه بودن آن، طرفداران بسیار زیادی دارد. دوره های اکستنشن مو نیز زیر نظر بهترین مربی می باشد و با ۱۸۴ ساعت آموزش همراه خواهد بود. پس از طی کردن تمام مراحل، موفق به دریافت مدرک فنی حرفه ای آرایشگری خواهید شد.                                                                             

دوره پیرایشگری

دوره پیرایشگری شامل دو بخش مجزا می باشد. در وهله اول پیرایش صورت و در دوره بعدی پیرایش ابرو آموزش داده خواهد شد. مدت زمان آموزش بیش از ۱۲۰ ساعت می باشد که در مراحل متفاوتی قابل یادگیری خواهد بود. دوره های بند کار و ابرو کار زنانه، وکس صورت و پیرایش موی زائد با استفاده از موم، از دوره های قابل آموزش در پیرایشگری می باشد. در این زمینه سه مدرک معتبر اعطا می شود که مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری زنانه تهران محسوب می شود.

دوره پیرایشگری مو

کوتاه کردن مو مستلزم آموزش های دقیق و حرفه ای می‌باشد‌. تمام آموزش ها در این دوره به طور کامل ارائه خواهد شد و کارآموز جدیدترین روش های کوتاه کردن مو را آموزش خواهد دید. به علاوه آموزش کوتاهی مو به صورت ترکیبی، کاهش حجم مو، استفاده از ماشین های مو برای مدل های کوپ و انجام براشینگ نیز از دیگر آموزش های دوره پیرایشگری خواهد بود.

مدت زمان دوره پیرایشگری مو ۱۹۸ ساعت خواهد بود که در سه بخش مختلف قابل آموزش می‌باشد. دوره های کوتاهی موی کودکان، کوتاهی از روی ژورنال و دوره های مبتدی در این زمینه قابل یادگیری خواهند بود. در پایان دوره، سه مدرک آرایشگری زنانه صادر می شود. شما عزیزان می توانید جهت اخذ مدرک بین المللی آرایشگری زنانه، در دوره های آموزشگاه آرایشگری نیکی ماندگار  ثبت نام کنید.

دوره ناخن کاری

با افزایش کاشت ناخن، توجه به زیبایی و سلامت ناخن ها افزایش یافته است. در دوره ناخن کاری آموزشگاه، ۱۱۰ ساعت زمان صرف آموزش های لازم خواهد شد. دوره های پدیکور و مانیکور از کم هزینه ترین دوره ها محسوب می شوند. علاوه بر این دو دوره، طراحی ناخن و کاشت ناخن نیز در این دوره ناخن کاری وجود خواهد داشت. در پایان آموزش ها می توانید یک مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری زنانه را دریافت نمایید. علاوه بر کاشت ناخن، دوره طراحی با حنا نیز مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. در این دوره با پرداخت هزینه مقرون به صرفه و با کمترین امکانات لازم امکان یادگیری فراهم خواهد بود.

دوره تاتو و اخذ مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری

دوره تاتو و اخذ مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری

اخذ مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری در دوره تاتو سخت نیست. این دوره که با نام آرایش دائم نیز شناخته شده است، دارای بخش های متعددی می باشد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم. مدت آموزش در دوره آرایش دائم بیش از ۱۴۰ ساعت می باشد که در بخش های مختلفی همچون دوره لب سازی، خط چشم، ابرو کادر، سایه ابرو، پاکسازی تاتو، میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن آموزش داده خواهد شد. تمام موارد فوق توسط بهترین مربیان آموزش داده شده و پس از اتمام دوره مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری زنانه تهران اعطا می شود.

دوره کوتاهی مو

واقعیت این است که کوتاه کردن مو کار دشواری است. هر چه آموزش ها در این زمینه جدیدتر باشد، رضایت مشتری افزایش پیدا می کند. آموزشگاه آرایشگری نیکی ماندگار اقدام به برگزاری دوره های کوتاهی مو کرده است. در دوره های کوتاهی، کوتاه کردن انواع مدل های مو آموزش داده می شود. از مبتدی ترین روش های کوتاهی تا کوتاهی موی دخترانه و کوتاهی از روی ژورنال را می توان آموزش دید. مدت آموزش ۱۰۰ ساعت خواهد بود که با دریافت سه مدرک همراه خواهد بود. ذکر این نکته ضروری است که مدرک بین المللی آرایشگری زنانه برای مهاجرت نیز کاربرد خواهد داشت

دوره تاتو و اخذ مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری

دوره شینیون آموزشگاه آرایشگری نیکی ماندگار

این دوره با ۱۰۰ ساعت آموزش و دریافت سه مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری زنانه تهران همراه خواهد بود. بخش های متنوعی در این دوره وجود دارد که شامل بافت و شینیون مو، براشینگ، کرلی و میزامپیلی خواهند بود. هزینه هر دوره با توجه به زمان و نوع آموزش تعیین می شود. این دوره برای کسانی که به آرایش کردن مو علاقه دارند مناسب است چرا که انواع مدل های مو آموزش داده می شود.

دوره کاربر مواد شیمیایی

این دوره یکی از بهترین و تخصصی ترین دوره های آموزشگاه آرایشگری نیکی ماندگار می باشد. سه مدرک بین المللی آرایشگری زنانه مهاجرت در این دوره اعطا می شود و شامل بخش های متعددی می باشد. دوره رنگ کار، صاف کردن و فر کردن مو، استفاده از رنگ گیاهی، کراتین و ویتامین مو و دوره سرشور در این دوره آموزش داده می‌شود‌.

شرایط ثبت نام در آموزشگاه آرایشگری نیکی ماندگار

جهت گرفتن مدرک فنی حرفه ای آرایشگری زنانه و دریافت دیپلم آرایشگری زنانه فنی حرفه ای می توانید در سایت نیکی ماندگار ثبت نام کنید و با انتخاب دوره و پرداخت هزینه کلاس های آموزشی در آکادمی نیکی ماندگار، آموزش را آغاز نمایید. جهت ارتباط بیشتر می توانید با شماره تماس موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

محتوای این مطلب توسط تیم مجله صورتی‌ها، تولید نشده است و صرفا یک رپورتاژ خبری است و تیم صورتی‌ها محتوای نوشته را تایید یا رد نمی‌کند.

[/box]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.