۱۰ مارک برتر کرم پودر گریم با قدرت پوشانندگی بالا در بازار ایران

10 مارک برتر کرم پودر گریم با قدرت پوشانندگی بالا در بازار ایران

البته با توجه به تحریم‌ها و وضعیت بازار کشور عزیزمان ایران ممکن است تمامی این محصولات در بازار یافت نشوند. همچنین ممکن است افراد سودجو مارکهای تقلبی را به شما عرضه کنند. برای اطمینان از اصل بودن کرم پودر گریم مورد نظرتان می‌توانید از طریق لینک زیر به وب‌سایت مو تن رو مراجعه و محصول مورد نظرتان را خریداری کنید.

۱. مارک لوسمنت

لوسمنت می‌تواند در زمینه کرم پودر گریم با پوشانندگی بالا بهترین مارک مورد نظر ما باشد. اما به چه دلیل؟ 

همانطور که پیش از این گفتیم غالب انواع کرم پودر گریم به علت پوشانندگی بالا ممکن است به بافت پوست صورت شما آسیب بزنند. اما مارک لوسمنت با اضافه کردن دو محصول کمک کننده به پوست تا حد زیادی به کم شدن این مشکل کمک کرده است. محصولات لوسمنت به‌طور معمول حاوی عصاره گیاه آلوئه ورا هستند که در بین همه به عنوان یک آبرسان قوی برای پوست شناخته شده است. همچنین برای ترمیم پوست این مارک به محصولات خود روغن آرگان را اضافه کرده است. این روغن از قدرت ترمیم کنندگی پوستی خوبی برخوردار است.

از دیگر مزیت‌های کرم پودر گریم مارک لوسمنت آن است که این گروه به کرم پور گرم خود ویتامین‌های ویتامین‌های E و A ، امگا ۶ و امگا ۹ را نیز اضافه کرده است. همچنین داشتن خاصیت ضد آفتاب در محصول تولید شده توسط این مارک به کاهش هرچه بیشتر آسیب پوست صورت شما کمک می‌کند.

دیگر مزیت قابل ذکر این مارک نداشتن پارابن در فرمول آن است. متاسفانه باز کردن بحث چیستی پارابن در این مقاله امکان پذیر نیست؛ در اختصار بدانید که پارابن یک نگهدارنده در مورد استفاده در مواد آرایشی و بهداشتی است. اما شایعات زیادی در مورد آن به‌طور روزمره به گوش می‌رسد. مانند اینکه پارابن وارد شده به محیط زیست باعث تخریب گسترده به آن خواهد شد. 

نکته ۱: به علت استفاده از روغن آرگان  برای پوست‌های چرب مناسب نیست. وجود روغن آرگان باعث براق شدن پوست‌های چرب در مدت زمن کوتاه می‌شود؛ در نتیجه حالت طبیعی آرایش شما را از بین می‌برد. همچنین افراد دارای پوست صورت چرب پس از استفاده از کرم پودر گریم دارای روغن مستعد جوش زدن هستند.

نکته ۲: ممکن است به علت ایرانی بودن این مارک نتوانید به آن اعتماد کنید. لوسمنت برای حل این مشکل گواهی ایزو ۹۰۰۱:۲۰۰۸ و همچنین گواهی کنترل کیفی و مدیریتی را به شماره ۰۸۳۰۵۴۸۱ QM از کشور آلمان را دریافت نموده است. با توجه به این دو گواهی تا حد زیادی می‌توانید به کیفیت این محصولات اعتماد کنید.

10 مارک برتر کرم پودر گریم با قدرت پوشانندگی بالا در بازار ایران

۲. کاور مارک

شرکت کاور اولین شرکتی محسوب می‌شود که در دهه ۱۹۶۰ توانست در ایالات متحده آمریکا برای محصولات پایه آرایشی حق اختراع ثبت کند. این مارک پس گذشت بیش از ۶۰ سال از فعالیتش هنوز یکی از پیشگامان تولید بهترین محصولات بهداشتی دنیا محسوب می‌شود.

یکی از تخصص‌های اصلی این مارک که به آن مشهور است، تولید وسایل آرایشی پوستی برای پنهان کردن مشکلات پوستی است. تولیدات این مارک مشکلاتی از قبیل ماه گرفتگی، جوش‌های سر سباه و زخم‌های عمیق را شامل می‌شود.

مزیت‌های دریافتی شما در استفاده از مارک کاور مارک:

-این کرم پودر گریم علاوه بر داشتن پوشش بالا ضد آب است. معنی این جمله آن است که این محصول بر اثر تعریق در طی روز از صورت شما پاک نشده یا شره نمی‌کند.

– کرم پودر گریم تولیدی این شرکت ضد حساسیت است. تغییرات پوستی مثل ماه گرفتگی به‌طور معمول حساس‌تر از قسمت‌های دیگر پوست بوده و به سرعت نسبت به مواد آرایشی واکنش نشان می‌دهند. در نتیجه محصول این مارک برای پوست‌های حساس، پوشاندن جای زخم و ماه

گرفتگی بهترین انتخاب است.

– برخلاف دیگر کرم پودرهای گریم با پوشش بالا، محصول تولیدی مارک کاور مارک، محصولی سبک محسوب شده و در طی روز شما را کلافه نمی‌کند.

– کرم پودر گریم با پوشش بالای این مارک دارای ضد آفتاب با انواع درجه بوده و دست شما را برای استفاده روزانه باز می‌گذارد.

– این مارک برخلاف محصولات مارک لوسمنت برای افراد دارای پوست چرب به‌طور کامل مناسب است.

۳. مارک کنسی

کرم پودر گریم کنسی ترکیبی از خواص هر مارکهای لوسمنت و کاورمارک را دارا است اما با قدرت ضعیف‌تر!

مزیت‌های مارک کنسی:

– محصول این مارک خواص اولیه مارک لوسمنت همچون آبرسانی و داشتن برخی ویتامین‌های مناسب برای پوست را دارا است. یعنی محصولات آن به‌طور معمول حاوی روغن آگان و عصاره گیاه آلوئه را هستند.

– محصول این مارک همچنین همچون مارک کاور مارک دارای خاصیت ضد آبی است. اما با این تفاوت که تنها به مدت ۱۲ ساعت در شرایط عادی قابل استفاده است. این تاثیر بر خلاف مارک کاور مارک در آب و هوای مرطوب به شدت کاهش می‌یابد.

– کرم پودر گریم این شرکت دارای SPF نیست” اما از پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید UVA) و UVB)  محافظت می کند.

نکته:

کرم پودر گریم این مارک به علت استفاده از روغن آرگان  برای پوست‌های چرب مناسب نیست. روغن آرگان با پوست چرب سازگار نبوده و می‌تواند مشکلاتی از قبیل جوش را برای شما به همراه بیاورد.

۴. مارک کنویس

این مارک متعلق به یکی از شرکت‌های تولید محصولات آرایشی و بهداشتی ایران است و مهم‌ترین مزیت آن استفاده نکردن از مواد اولیه شیمیایی در تولید محصولات خود است.

همچنین کرم پودر گریم این مارک، همانند مارک کنسی و لوسمنت حاوی روغن آرگان و عصاره گیاه آلوئه ورا است. و با توجه به این جزئیات بافتی سبک‌تر از کرم پودرهای گریم مارک‌های متفرقه دارد. 

مزیت‌های مارک کنویس:

– به علت داشتن روغن آرگان و عصاره گیاه آئه ورا به بازسازی پوست کمک کرده و از آسیب‌های پوشش بالای صورت به وسیله کرم پودر گریم، تا حد ممکن می‌کاهد.

– همچنین محصول این شرکت دارای خاصیت ضد آفتاب است. این خاصیت برای مصرف روزانه کرم پودر یک ضرورت انکار ناپذیر محسوب می‌شود.

نکته:

مارک کنویس همانند ماک لوسمنت و کنسی به علت دارا بودن روغن آرگان مناسب افراد دارای پوست صورت چرب نیست. روغن آرگان می‌تواند موجب ایجاد جوش در پوست‌های چرب و مستعد شود.

10 مارک برتر کرم پودر گریم با قدرت پوشانندگی بالا در بازار ایران

۵. مارک میس استار Mis Star

قبل از توضیح در مورد محصول این مارک باید نکته‌ای را با یکدیگر مرور کنیم. کرم پودر گریم در بازار ایران به دو شکل موس و کرم پودر یافت می‌شود. اغلب محصولات گریم برند میس استار نیز به شکل موس در بازار ایران یافت می‌شوند.

این مارک بجز دارا بودن سطح پوشش بالا، که ویژگی اصلی یک کرم پودر گریم محسوب می‌شود؛ حاوی برخی ویتامین‌ها همچون ویتامین E است. این ویتامین تا حدی می‌تواند از آسیب‌های محصول بر روی پوست شما بکاهد.

مزیت‌های مارک میس استار Mis Star

– مهم‌ترین مزیت این مارک عدم استفاده از مواد شیمیایی در تولید محصولات آن است. 

– همچنین این برند ادعا دارد تمامی مواد اولیه محصولات تولیدی خود را از کشورهای اروپایی وارد می‌کند.

– محصولات میس استار Mis Star ضد حساسیت است. در نتیجه این مارک برای استفاده توسط افراد دارای پوست حساس مناسب ارزیابی می‌شود.

– دارای روغن آرگان که به ترمیم بافت پوست شما در مقابل اثرات بد مصرف طولانی کرم پودر گریم کمک خواهد کرد.

– این مارک از پارابن در محصولات خود استفاده نمی‌کند.همانطور که پیشتر گفتیم شایعاتی در مورد آسیب‌های زیست محیطی استفاده از پارابن وجود دارد. استفاده نکردن مواد آرایشی دارای این ماده، یک کمک خود خواسته، به محیط زیستمان است.

نکته: این مارک با وجود داشتن روغن آرگان کلمه بدون روغن را بر روی بسته بندی خود ذکر کرده است. بنابراین افراد دارای پوست چرب نیز می توانند از این کرم پودر گریم استفاده کنند.

۶. مارک گریس

کرم پودر گریم این مارک علاوه بر پوشانندگی، همانند دیگر شرکت‌های ایرانی سعی کرده خواص آب‌رسان را در محصول خود ایجاد کند. هرچند نداشتن ویتامین‌های مختلف یا استفاده از موادی همچون عصاره گیاه آلوئه ورا در مقابل دیگر مارک‌های گفته شده ضعیف به نظر می‌رسد.

مزیت‌های مارک گریس

– کرم پودر گریم با خاصیت پوشانندگی بالای این مارک به دلیل داشتن خاصیت آب‌رسانی بالا می‌تواند یک انتاخب خوب برای افراد دارای پوست خشک باشد. 

– محصول دارای SPF است و می‌توانید در طول روز برای جلوگیری از اشعه مضر خورشید از آن استفاده کنید.

هر چند در این محصول از مواد اولیه‌ای همچون روغن آرگان استفاده نشده است؛ اما برچسب بدون روغن بر روی آن به چشم نمی‌خورد. استفاده از محصول این شرکت برای افراد دارای پوست چرب توصیه نمی‌شود.

۷. مارک ژاکسی

مارک ژاکسی هم همچون برند گریس کرم پودر گریم خود را به صورت موس

تولید کرده است. 

مزیت‌های برند ژاکسی

– بافت کلی موس تولیدی این شرکت مات بوده و می‌تواند به افراد دارای پوست چرب کمک کند. رنگ مات از براق شدن شروع آرایش این افراد جلوگیری خواهد کرد.

متاسفانه محصول این مارک فاقد SPF بوده و نمی‌تواند مکمل ضد آفتاب یا جایگزین آن باشد.

۸. مارک میبلین 

کرم پودر گریم مارک میبلین جزو معدود محصولات این سبک است که به‌طور خاص برای افراد دارای پوست چرب تولید شده است. 

مزیت‌های برند میبلین

– این کرم فاقد چربی بوده و با توجه به بافت نرم‌اش از پخش شدن خوبی بر روی پوست شما برخوردار است.

– قابل استفاده برای افراد دارای پوست صورت چرب

کرم پودر گریم تولیدی  مارک میبلین فاقد SPF بوده و نمی‌تواند مکمل ضدآفتاب یا جایگزین آن باشد.

۹. مارک سوپرا کالر

مارک آلمانی سوپرا کالر تولید برند کریولان KRYOLAN) ) بوده و یکی از محصولات با کیفیت موجود در بازار ایران محسوب می شود.

مزیت های برند سوپرا کالر

– محصول تولیدی این برند ضد حساسیت بوده و افراد دارای پوست حساس می‌توانند با آسودگی از آن استفاده کنند.

– برخلاف دیگر کرم پودرهای گریم با پوشش بالا، محصول تولیدی مارک سوپرا کالر، محصولی سبک بوده و برای استفاده روزانه مناسب است.

– – کرم پودر گریم با پوشش بالای این مارک دارای ضد آفتاب نیست اما به‌طور کلی می‌تواند در کنار یک ضد آفتاب خوب از پوست صورت شمل در مقابل برخی از اشعه‌های مضر آفتاب حفاظت کند.

– – محصول تولیدی این مارک برای پوست‌های چرب مناسب است.

۱۰. مارک بورژوا

این کرم پودر گریم همچون اکثر محصولات آرایشی تولیدی شرکت‌های فرانسوی حاوی برخی مواد عجیب در نگاه اول است. در فرمول ساخت این محصول عصاره میوه‌هایی همچون طالبی، و زردآلو به چشم می‌خورد که علاوه بر داشتن عطر خاص و جالب، بنا بر ادعای شرکت سازنده به آب‌رسانی به پوست کمک می‌کند.

مزیت‌های برند بورژوا

– عطر خاص و متفاوت

– ماندگاری ۱۶ ساعته که بسیار بالا محسوب می‌شود. کرم پودر گریم تولیدی این شرکت برای استفاده در آب و هوای مرطوب نیز مناسب است.

– به علت استفاده از عصاره میوه‌های مختلف، یکی از مواد آرایشی بسیار مناسب جهت افراد دارای پوست خشک است.

جمع بندی

از آنجایی که کرم پودر با سطح پوست ارتباط دایمی دارد، بسیار مهم است که کیفیت خوبی را برای آن در نظر بگیرید. با برندهای متنوعی از این محصول محبوب بین خانم‌ها آشنا شدید. جز برندهای یادشده، لورال یکی دیگر از برندهای مطرح است که در بازار ایران مطرح است. همینطور می‌توانید این برند را در فروشگاه مو تن رو پیدا کنید. از بهترین نوع کرم پودر لورال می‌توان به محصولی که تحت عنوان کرم پودر مات infallible 24 ساعته معرفی می‌شود یاد کرد. با استفاده از چنین محصولات با کیفیتی می‌توانید آرایشی امن و سالم و در عین حال زیبا داشته باشید.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

محتوای این مطلب توسط تیم مجله صورتی‌ها، تولید نشده است و صرفا یک رپورتاژ خبری است و تیم صورتی‌ها محتوای نوشته را تایید یا رد نمی‌کند.

[/box]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.