مسابقه بزرگ با جوایزی نفیس

مسابقه بزرگ با جوایزی نفیس

مسابقه بزرگ با جوایزی نفیس

مینی‌کالا یک پلتفرم فروش غیرمتمرکز است که به عنوان یک بازار اجتماعی مشغول به فعالیت است. در سایت مینی‌کالا بخش‌های مختلفی وجود دارد و در آن افرادی که صاحب کسب‌وکار هستند یا محصولاتی را برای فروش دارند، می‌توانند ثبت‌نام کنند و به راحتی محصولات خود را در مقابل دیدگان افراد زیادی قرار دهند.

فروشگاه مینی‌کالا برای افرادی که قصد خرید و فروش محصولات را ندارند هم برنامه ویژه‌ای دارد و افراد می‌توانند در مینی‌کالا به چند روش درآمد کسب کنند. در مینی‌کالا شما از طریق معرفی محصولاتی که بودجه بازاریابی به آن‌ها اختصاص یافته، می‌توانید بخشی از آن بودجه را به عنوان درآمد داشته باشید و فروشگاه‌ها هم می‌توانند با تخصیص بودجه به محصولات خود از این خدمات بهره‌مند شوند.

مینی‌کالا اولین پلتفرمی است که به این شیوه کار می‌کند و در همین مدت کوتاه توانسته توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. حالا مینی‌کالا مسابقه‌ای طراحی کرده است تا مشتریان بتوانند در کنار استفاده از خدمات و امکانات مینی‌کالا، جوایز نفیسی هم به دست آورند. شرکت‌کنندگان می‌توانند با ثبت‌نام در این مسابقه با رقابتی ساده اما هیجان‌انگیز نام خود را جزو برندگان خوش‌شانس آن قرار دهند.

مسابقه بزرگ با جوایزی نفیس

قوانین مسابقه:

مسابقه در پنج مرحله طراحی شده است و در هر مرحله افراد باید به صورت حضوری به محلی مراجعه کنند و QR کد موجود در آن محل را اسکن نمایند. علاقمندان به شرکت در این مسابقه از روز شنبه تا پایان روز چهارشنبه مهلت دارند تا فرایند ثبت‌نام را طی کنند و در مسابقه شرکت کنند. مسابقه هر هفته در روز جمعه از ساعت ۱۰ صبح شروع می‌شود و تا پایان ساعت ۱۷:۳۰ همان روز ادامه دارد. در ابتدا باید اپلیکیشن مینی‌کالا را داشته باشید (برای دانلود مینی کالا اینجا کلیک کنید). شرکت‌کنندگان با شروع مسابقه باید به سوالاتی که مطرح شده پاسخ دهند تا به یک آدرس برسند. پس از مراجعه حضوری به آن موقعیت مکانی، باید QR کد تعبیه شده را اسکن کنند و تا پایان زمان مرحله صبر کنند، تا کد ورود به مرحله دوم را به دست آورند.

با دریافت کد ورود به مرحله دوم و ثبت آن در نرم‌افزار مینی‌کالا، سوالات سری دوم به کاربر نشان داده می‌شود و مجدد برای یافتن آدرس، شرکت‌کنندگان باید سوالات را پاسخ دهند و بعد با مراجعه حضوری و اسکن QR کد، برای ورود به مرحله سوم آماده شوند. این روند تا پنج مرحله ادامه دارد و همانطور که گفته شد هر شرکت‌کننده باید پنج عدد QR کد را اسکن کند، که هرکدام در یک موقعیت مکانی متفاوت حضور دارند و در پایان هم به نفرات برتر جایزه داده می‌شود.

البته لازم به ذکر است که پس از پایان هر مرحله از مسابقه، جایزه نفرات برتر به کیف پول آنلاین آن‌ها واریز شده و کاربرانی که در مسابقه شرکت کردند و جزو نفرات برتر بودند، می‌توانند میزان جایزه خود را مشاهده کنند.

نحوه دریافت جایزه:

پس از پایان مسابقه در ساعت ۱۷:۳۰ روز جمعه، به عنوان مثال در صورتی که جایزه کل مسابقه ۱۰۰ میلیون تومان باشد کاربری که در تمام پنج مرحله اول شده باشد مبلغ ۱۰ میلیون تومان را به عنوان جایزه نفر اول برنده خواهد شد. ضمنا افرادی که جایزه‌ای برنده شدند، می‌توانند در کیف پول آنلاین مینی‌کالا درخواست تسویه را بزنند و بعد از ۲۴ ساعت کاری مبلغ جایزه را در حساب بانکی خود مشاهده کنند. بنابراین این جایزه تنها مختص خرید از مینی‌کالا نیست و شما می‌توانید از آن در موارد دیگری هم بهره‌مند شوید.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

محتوای این مطلب توسط تیم مجله صورتی‌ها، تولید نشده است و صرفا یک رپورتاژ خبری است و تیم صورتی‌ها محتوای نوشته را تایید یا رد نمی‌کند.

[/box]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.