عمده فروش و تامین کننده اینورتر و درایو صنعتی در ایران

عمده فروش و تامین کننده اینورتر و درایو صنعتی در ایران

اینورتر صنعتی چیست؟

اینورتر دستگاهی است که برای جریان مستقیم (DC) به جریان برق متناوب (AC) مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع دستگاهی است که جریان مستقیم DC  را به جریان متناوب تبدیل می کند و این کار بدون اینکه قدرت گشتاور آن کاهش یابد، انجام می شود. در بازار اینورتر به درایو یا نام های مختلف دیگر عرضه می شود از جمله :

  • VFD
  • VSD
  • VVVF
  • FC

دسته بندی اینورتر صنعتی بر اساس کاربرد:

اینورتر های بر اساس کاربرد به دسته های اصلی زیر تقسیم می‌شوند:

  • اینورتر جوشکاری
  • اینورتر کنترل دور الکتروموتور و پمپ

اینورتر یا درایوها برای راه اندازی انواع الکتروموتور ها، پمپ ها، فن، آسانسور، جرثقیل، نوار نقاله، دستگاه الکترودر و قابل استفاده در انواع صنایع بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع سریع ترین، بهترین و مقرون به صرفه ترین راه برای راه اندازی انواع الکتروموتور ، پمپ و کلیه قطعات صنعتی و خانگی خرید و استفاده از اینورتر کنترل دور است.

اینورتر جوشکاری:

اینورتر جوشکاری نسل جدید دستگاه جوش است که باعث کاهش هزینه خرید و آسان شدن عملیات جوشکاری شده است. این دستگاه می تواند جریان برق را تا چند برابر قوی تر کند. از مزایای استفاده از اینورتر جوشکاری الزامی نبودن استفاده از برق سه فاز و صنعتی است و می توان با برق شهری از این دستگاه استفاده کرد.

اینورتر کنترل دور الکتروموتور و پمپ:

برای حفاظت کامل الکتروموتورها و پمپ‌ها در صنایع مختلف از اینورتر یا درایو کنترل دور استفاده می شود که این کار جهت ایمنی موتور و باعث طول عمر آن می شود. در واقع موتور ها بیشترین میزان مصرف برق را دارند به همین جهت استفاده از اینورترها توصیه می شود.که به دلیل کاربرد فراوان این تجهیز بزرگترین تامین کننده اینورتر صنعتی در ایران را به شما معرفی می‌نماییم.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

محتوای این مطلب توسط تیم مجله صورتی‌ها، تولید نشده است و صرفا یک رپورتاژ خبری است و تیم صورتی‌ها محتوای نوشته را تایید یا رد نمی‌کند.

[/box]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.