کفش عروسی خود را چگونه انتخاب کنیم

راهنمای انتخاب کفش عروس

یکی از انتخاب‌های سخت برای روز عروسی انتخاب کفش عروس است. کفش عروس علاوه بر مد و زیبایی باید دارای ویژگی‌های متعددی باشد تا شما در طول یک روز بتوانید با آن کفش راحت باشید. همراه مجله بانوان دخترانه صورتی‌ها باشید تا این‌بار در این مطلب راهنمای انتخاب کفش عروس را با هم بخوانیم وبه سوال کدام کفش برای روز عروسی مناسب است پاسخ دهیم. راهنمای انتخاب کفش عروس به شما کمک می‌کند تا بهترین و راحت‌ترین کفش را برای روز عروسی انتخاب کنید.

راهنمای انتخاب کفش عروس

راهنمای انتخاب کفش عروس

جنس کفش عروس را در اولویت قرار دهید:

کفش عروس جنس‌های مختلفی از جمله چرم ابریشم کتان هرس و .. دارد که هر عروس خانومی نسبت به سلیقه خود این جنس را انتخاب می‌کند. جنس کفش عروس می‌تواند هماهنگ با جنس لباس و متفاوت با جنس‌های موجود در بازار باشد که رایج است.

کفش عروس مناسب

پاشنه کفش عروس را درست انتخاب کنید:

پاشنه کفش عروس باید متناسب با اختلاف قد عروس و داماد انتخاب شود مثلا اگر قد شما هم قد آقای داماد است نباید کفش پاشنه بلند انتخاب کنید و از آقای داماد قد بلندتر باشید. پاشنه کفش عروس باید به صورتی انتخاب شود تا بتوانید با آن در طول روز راه بروید و پاهایتان در موقع راه رفتن پیچ نخورد. پاشنه کفش عروس باید متناسب با مکانی که جشن عروسی را برگزار می‌کنید انتخاب کنید. مثلا اگر جشن عروسی‌تان در باغ برگزار می‌شود پاشنه‌ی کفش‌تان نباید تیز باشد و باید پاشنه کوتاه‌تری انتخاب کنید و در صورت تمایل از کفش تخت استفاده کنید.

راهنمای انتخاب کفش عروس

راحتی کفش عروس را فراموش نکنید:

در ادامه مطلب راهنمای انتخاب کفش عروس به فاکتور راحتی کفش می‌رسیم. یکی از ویژگی‌های مهمی که کفش عروس باید دارا باشد راحتی کفش عروس است چون کفش عروس در طول یک روز در پای شما خواهد بود. اگر بعد از پوشیدن کفش احساس راحتی نکردید به هیچ وجه آن مدل را انتخاب نکنید.

راهنمای انتخاب کفش عروس

کفش عروس

کدام رنگ برای کفش عروس مناسب است:

رنگ کفش عروسی می‌تواند خیلی کلاسیک انتخاب شود و هم‌رنگ لباس عروس باشد و می‌تواند متضاد با رنگ لباس عروس انتخاب شود. رنگ کفش عروس می‌تواند با زیورآلات و جواهرات ست شود و به رنگ نقره‌ای و یا طلایی باشد و یا با گل عروس ست شود و هم رنگ گل عروس باشد.

نکات انتخاب کفش عروس

در کدام فصل عروسی می‌کنید:

در انتخاب کفش عروس باید توجه کنید که عروسیتان در کدام فصل برگزار می‌شود. اگر عروسی شما در فصل گرما و تابستان است حتما باید کفشی انتخاب کنید که رویه بازی داشته باشد و حتی می‌توانید کفشی انتخاب کنید که چند بند بیشتر روی پایتان را نگیرد تا هم گرما را حس نکنید و هم راحتی بیشتری داشته باشید. ولی اگر در فصل سرما و زمستان عروسی می‌گیرید حتما دقت کنید که کفش شما رو بسته باشد تا احساس سرما نکنید.

انتخاب کفش عروس

امیدوریم مطلب راهنمای انتخاب کفش عروس برایتان مفید واقع شده باشد.

7 دیدگاه برای “کفش عروسی خود را چگونه انتخاب کنیم

  1. سوگند گفته:

    آخری خیلی شیک بود.یه چیزی تو همین مایعا دارم همینه ولی انقدر نگینی نیست ولی خیلی خوشگل بودند

  2. زینب **:-) گفته:

    من که تقریبا هم قد نامزدم هستم و نمیتونم کفش پاشنه بلند بپوشم . اما خیلی دوس دارم کفشم پاشنه دار باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.