۳ قانون مهم در دنیای مد که باید رعایت شود

قوانین مد

قوانین مد بسیار مهم و حیاتی هستند و باید از سوی هر شخصی رعایت شوند تا زیبایی و جذابیت بیشتری نصیب ‌آن‌ها شود. برخلاف تصور خیلی از خانم‌ها قوانین مد بسیار پیچیده و سخت نیستند و می‌توان به راحتی این قوانین را به خاطر سپرد و در هنگام انتخاب تیپ و استایل از آن‌ها استفاده کرد. همانطور که گفته شد قوانین کلی و اصلی مد بسیار ساده و آسان هستند و با دانستن این قوانین شما پی‌خواهید برد که دیگر قوانین مد که جزئی‌تر بوده بیشتر جنبه سلیقه‌ای دارند. در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها ۳ مورد از قوانین مد را که اهمیت زیادی دارند ، برای شما بیان خواهیم کرد.

قوانین مد

قوانین مد

این قوانین که برای شما بیان خواهیم کرد بسیار ساده و آسان هستند و هرکسی می‌تواند به راحتی آن‌ها را رعایت کند تا مد و زیبایی بیشتری داشته و جذاب‌تر دیده شود.

راحتی باید اولویت اول شما باشد :

قوانین مد

آنچه که شما انتخاب می‌کنید برای پوشیدن باید احساس رضایت را در شما ایجاد کند به این معنی که شما احساس خوبی به چیزی که می‌پوشید داشته باشید و در هنگام پوشیدن آن نیز راحتی را به صورت محسوس احساس می‌کنید. داشتن اعتماد به نفس می‌تواند شما را به سمت انتخاب درست ببرد پس سعی کنید راحت باشید و با اعتماد به نفس بالا لباسی را انتخاب کنید که احساس خوبی به آن دارید و پس از پوشیدن نیز احساس راحتی می‌کنید.

خود را محدود به مد روز نکنید :

اصول انتخاب پوشاک زنانه

دومین مورد از قوانین مد محدود نکردن خود به مد روز است. آگاهی از مد روز و انتخاب لباس بر اساس این مد برای هر خانومی لازم و ضروری می‌باشد اما نباید خود را محدود به مد روز کنید. یعنی در انتخاب لباس ، خودتان باشید و سلیقه خود را نیز در انتخابتان دخیل کنید و محدود به مد روز نباشید. مطمئنا پوشیدن لباسی با ترکیب سلیقه خودتان و مد روز خیلی زیباتر از استایل محدود به مد روز که همه از آن استفاده می‌کنند خواهد بود.

همیشه متناسب با نوع مجلس لباس بپوشید :

آخرین مورد از قوانین مد که برای شما بیان خواهیم کرد پوشیدن لباس بر اساس نوع مجلس خواهد بود. شما باید پیش از پوشیدن لباس و دیگر لوازم خود به نوع مجلسی که قرار است قدم در آن بگزارید توجه کرده و بر اساس آن استایل و تیپ خود را انتخاب کنید.
لباسی که شما برای مراسم‌های رسمی می‌پوشید با لباس‌هایی که برای یک مراسم عزاداری یا تولد خواهد پوشید قطعا باید متفاوت باشد. متناسب بودن لباس با محیط و جو موجود در مراسم زیبایی و جذابیت شما را چندید برابر خواهد کرد.

7 دیدگاه برای “۳ قانون مهم در دنیای مد که باید رعایت شود

 1. شیما گفته:

  تازگیا مد شده طرف گونی میپوشه میگی این چیه میگه مده بابا مده…….بله درسته نباید با مد خودمونو محدود کنیم و باید راحت باشیم

 2. پگاه گفته:

  هرچی می کشیم زیر سر همین مدِ
  مدشد مانتو کوتاه روسری عقب شلوار تنگ و…
  البته ببخشید هرکی عقاید خودش راداره
  ولی خب بازم من خوشم نمیاد زیاد از مد

  • تیم صورتی‌ها گفته:

   پاسخ به الی – بله اصلاح شده بود ، ممنون از توجهتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.