زیباترین رادیاتور دنیا!!؟

زیباترین رادیاتور دنیا

رادیاتورهای دکوراتیو از متنوع‌ترین سیستم های گرمایشی هستند که در انواع مختلفی به بازار عرضه می‌شوند. به مرور زمان و با پیشرفت و توسعه شهر نشینی به نوعی تمام وسایلی که در خانه و یا محیط های داخلی دیگر کاربرد داشتند شروع به پیشرفت در طراحی های ظاهری و نمایشی خود کردند تا با توجه به ظرافت های خود به مشتری دلایل بیشتری برای انتخاب بدهند.

دنیای رادیاتورهای دکوراتیو!!

رادیاتور دکوراتیو

دیگر زمانه‌ای که از رادیاتورها فقط به عنوان سیستم گرمایش استفاده می‌شد، گذشت. دیگر رادیاتورها از یک نمای معمولی به یک آیتم مهم در دکوراسیون داخلی تبدیل شده‌اند. رادیاتورهای دکوراتیو این روزها بسیار مورد توجه هستند. دیگر اشکال مختلف رادیاتورها با طرح های خلاقانه و تحسین برانگیز زیاد به چشم می‌خوردند. در این مطلب قصد داریم به تعدادی از طرح های خاص و زیبا که در دنیا مطرح هستند اشاره کنیم.

طرح  جذاب PRETTY

یک مدل زیبا، برنده جایزه های طراحی ، بسیار متفاوت تر از یک رادیاتور. ساخته شده از بتن سبک و آلومینیوم تقویت شده توسط فیبر شیشه ای، شامل چهار شکل اتصال است که کاملا قابل سفارشی سازی است، تا بتواند طرحهای فردی را ایجاد کند. حدس اینکه Pretty یک رادیاتور است، سخت است. Pretty همان اندازه چشم نواز است که به نظر می‌رسد.

رادیاتور شیشه ای

رادیاتور شیشه ای

تصور کنید عکس مورد علاقه‌ی شما در یک ابعاد ایده آل روی دیوار منزل و یا محیط کار شما نصب شده باشد. رادیاتور شیشه ای و یا حوله خشک کن های شیشه ای همان سبکی از رادیاتور است که انتظارات شما را برآورده می‌کند.برای دیدن مدل های بیشتر رادیاتورهای شیشه ای اینجا کلیک نمایید.

طرح سنگی

این مدل علاوه بر زیبایی از نظر مصرف انرژی از استیل و آلومینیوم انرژی کمتری هم استفاده می‌کند.این رویه ترآورتن یکپارچه باعث تولید گرما می‌شود و سطح صاف و صیقلی آن بسیار زیبا است . سیستم صفحه نمایش هم کاربری آن را آسانتر کرده است. قابلیت استفاده به عنوان جا حوله ای بر مزیت های آن افزوده است. این مدل و حوله خشک کن شیشه ای بیشترین شباهت را به هم دارند.

رادیاتور دکوراتیو

طرح آیینه ای

اگر بین اینکه دیوارتان را با آیینه و یا رادیاتور پر کنید قصد انتخاب دارید. رادیاتور آیینه ای گزینه‌ی مناسبی است . رنگ بندی های مختلف این رادیاتورها می‌تواند آن را به یک گزینه‌ی سازگارتر تبدیل کند.

لوگو استایل

زیبا و دوست داشتنی درست جایی که باید باشد. با طرح‌ها و رنگ های متفاوت قابل استفاده در اتاق کودکان و فضاهای خاص . طراحی خاص و خلاقانه در گستره‌ی رنگ بالا که می‌تواند ترکیبی از چند رنگ باشد تا طرح دلخواه شما را بسازد.

طرح بلند

بلند و استوار مانند یک ستون مناسب برای فضاهای باز و مستقل با قابلیت گرمایشی مناسب و طرح و ابعاد متفاوت.

طرح شبح

این رادیاتور امروزی استیل با استفاده از جوشکاری دستی و جزییات بیشتر ساخته شده است. افزودن یک آیینه ای دستی زیبایی آن را دوچندان کرده است. یک انتخاب مناسب برای کسانی که از مدل های ترکیبی استقبال می‌کنند. با گرمایش مناسب و ایده آل برای کاربری حوله خشک کن.

برای مشاهده راهنمای خرید رادیاتور کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.