طراحی وبسایت حرفه ای چه مزایایی را به همراه دارد؟

طراحی وبسایت حرفه ای چه مزایایی را به همراه دارد؟

طراحی وبسایت حرفه‌ای، طراحی سایت فوری و طراحی سایت خبری از جمله اموری هستند که این روزها درخواست زیادی برای آن‌ها وجود دارد. کسب و کارها به این موضوع پی برده‌اند برای اینکه تعداد مشتریان خود را افزایش دهند و برند خود را به برند شناخته شده ای در میان رقبا تبدیل کنند باید وارد دنیای اینترنت و فضاهای آنلاین شوند. هر چقدر سایت‌ها به صورت حرفه‌ای‌تر طراحی شوند و نیازهای کاربران را پوشش دهند، به همان اندازه بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد و باعث می شود تا کسب و کارها به اهداف خود دست پیدا کنند.

سرعت بالا

یکی از مهم‌ترین مواردی که سبب شده است طراحی وبسایت حرفه ای مورد توجه قرار گیرد سرعت بالاست. همانطور که می‌دانید کاربران امروزی سایت‌هایی را که سرعت پایینی دارند به سرعت ترک می‌کنند و وارد سایت‌هایی می‌شوند که سرعت مناسبی دارند. سرعت لود سایت باید سه ثانیه باشد و اگر بیشتر از این مقدار طول بکشد به همان اندازه باعث ترک کاربران می‌شود. هر چقدر کاربران مدت زمان بیشتری در سایت شما بمانند، به همان اندازه رتبه سایت افزایش بیشتری پیدا می‌کند.

قالب ویژه

در طراحی وبسایت حرفه ای قالب های ویژه و منحصر به فردی کد نویسی می‌شوند و بر روی سایت قرار می‌گیرند. در سایت های حرفه‌ای هرگز از قالب‌های رایگان و آماده استفاده نمی‌شود. در واقع، طراح سایت ابتدا تلاش می‌کند تا ماهیت کسب و کار را به خوبی بشناسد و پس از آن این ماهیت را در قالب سایت پیاده سازی می‌کند. مطالعات نشان می دهند کاربران دیرتر سایت هایی را ترک می کنند که دارای قالب‌های ویژه دارند؛ زیرا این قالب‌ها سبب می شوند تعامل کاربران با سایت افزایش پیدا کند و این امر نقش زیادی در موفقیت کسب و کارها دارد.

منو خاص

یکی دیگر از مواردی که در طراحی وبسایت حرفه ای مد نظر قرار می گیرد منو خاص و ویژه است. همانطور که می دانید منوهای سایت‌ها مهم‌ترین بخش سایت‌ها هستند که می توانند به جذب کاربران کمک کنند؛ زیرا کاربران بر اساس منوها نیازهای خود را پیدا می‌کنند و نقشه راه را بهتر پیدا می‌کنند. به همین دلیل، طراح باید با کسب و کارها ارتباط برقرار کند و منو سایت را بر اساس نیازهای آن‌ها طراحی نماید.

طراحی وب سایت

امنیت بالا

امنیت بالا یکی دیگر از مواردی است که در طراحی وبسایت حرفه ای مد نظر قرار می‌گیرد. با توجه به این موضوع که سایت های حرفه ای کد نویسی می‌شوند، فضای امنی را برای کسب و کارها به وجود می‌آورند. در نتیجه، کاربران می‌توانند به راحتی در بستر اینترنت اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند و دیگر نباید نگران از دست رفتن اطلاعات خود باشند. تمامی این موارد سبب می‌شوند تا اعتبار کسب و کارها افزایش پیدا کند و این موضوع باعث ثبت برند در ذهن مشتریان می‌شود.

آیا طراحی سایت فوری کار مناسبی است؟

طراحی سایت فوری هرگز به کسب و کارها پیشنهاد نمی‌شود. در طراحی سایت فوری ممکن است بسیاری از موارد نادیده گرفته شوند و یا حتی برخی از موارد از دست بروند. اما گاهی کسب و کارها در شرایطی قرار می‌گیرند که باید برای طراحی سایت فوری اقدام کنند. در این شرایط باید به شرکت های متخصص و حرفه‌ای مراجعه شود تا کار طراحی سایت فوری را انجام دهند و سایت‌ها را به صورتی پیش ببرند که بتوانند در آینده به روز رسانی شوند و موارد مهم در آنها پیاده سازی گردد.

در طراحی سایت خبری به چه نکاتی باید توجه شود؟

کسانی که می‌خواهند برای طراحی سایت خبری اقدام کنند باید به نکات مهمی توجه داشته باشند. طراحی سایت خبری باید به صورت طراحی وبسایت حرفه‌ای صورت گیرد تا بتواند بستر مناسبی را برای قرار دادن محتوا و جذب کاربران ایجاد کند. اگر بستر مناسب در سایت‌های خبری ایجاد نشود، نمی تواند بر کاربران اثر بگذارد و حتی ممکن است مورد فیدبک منفی کاربران قرار گیرد و آن سایت رتبه از دست بدهد. توصیه می شود قبل از راه‌اندازی سایت های خبری مشاوره های تخصصی بگیرید.

در طراحی سایت خبری به چه نکاتی باید توجه شود؟

برای طراحی وبسایت حرفه ای به کجا مراجعه کنیم؟

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد طراحی وبسایت حرفه ای در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده‌اید سایت های حرفه‌ای دارای ویژگی‌های مهمی هستند که از مهمترین آن‌ها می توان به سرعت بالا، امنیت بالا و طراحی قالب ویژه و منحصر به فرد اشاره کرد.

شرکت طراحی سایت سی ام اس ایران (cms-iran.com) ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت به صورت کد نویسی و کاملا اختصاصی مناسب برای کسب و کارهایی که به دنبال ایجاد یا گسترش فعالیت خود در فضای اینترنت هستند. این شرکت به درخشش کسب و کار شما کمک می‌کند و باعث رشد شما در دنیای اینترنت می‌شود.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

محتوای این مطلب توسط تیم مجله صورتی‌ها، تولید نشده است و صرفا یک رپورتاژ خبری است و تیم صورتی‌ها محتوای نوشته را تایید یا رد نمی‌کند.

[/box]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.