چندین نکته طلایی در خرید چمدان که نمی‌دانید!

نکات مهم در خرید چمدان

خرید چمدان یکی از مواردی است که تمامی ما حتی برای یکبار هم که شده در طول زندگی خود تجربه می‌کنیم. وقتی نام چمدان را می‌شنویم، ناخودآگاه یاد مسافرت می‌افتیم. به همین دلیل، خرید این محصول باید با دقت و وسواس زیادی صورت گیرد تا به افراد کمک کند در زمان مسافرت حس خوشی را تجربه کنند و نگران خراب شدن چمدان خود نباشند. کسانی که می‌خواهند خرید لذت بخشی را تجربه کنند باید در زمان خرید به مشخصات فنی قسمت های مختلف این محصول از جمله چرخ چمدان و دسته چمدان توجه داشته باشند. در ادامه تلاش می‌کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

آیا چمدان را وزن کرده‌اید؟

شاید برای شما این سوال پیش بیاید چرا باید قبل از خرید چمدان آن را وزن کنیم! بهتر است بدانید این یکی از کارهایی است که به شما کمک می‌کند تا بهترین محصول را بخرید. چمدان وقتی خالی است، باید سبک باشد و به راحتی جا به جا شود. اگر در زمان جا به جایی متوجه شدید که چمدان سنگین است و نمی‌توانید آن را به راحتی تکان دهید، هرگز آن را نخرید. زیرا پس از آنکه بار درون آن قرار گیرد بسیار سنگین می‌شود و مسافرت شما را با چالش‌های زیادی رو به رو می‌کند.

آیا چمدان با کیفیت است؟

بهتر است بدانید زمانی که به مسافرت می‌روید و چمدان را به قسمت باربری تحویل می‌دهید، چمدان تحت فشار زیادی قرار می‌گیرد. اگر از متریال‌های بی کیفیت در ساخت این محصول استفاده شده باشد، آسیب می‌بیند و از بین می‌رود. چمدان باید کیفیت بالایی داشته باشد و در مقابل ضربه و فشار مقاوم باشد. در غیر اینصورت به سرعت خراب می‌شود و شما را از خرید چمدان دلزده می‌کند.

ضمانت نامه داشتن چمدان

آیا چمدان ضمانت نامه دارد؟

ضمانت نامه نشان دهنده اصالت کالاست و اگر محصولی ضمانت نامه داشته باشد می‌توانید اطمینان داشته باشید که تمامی استانداردها در ساخت آن رعایت شده‌اند. به همین دلیل، کارشناسان توصیه می‌کنند هرگز محصولاتی را که ضمانت نامه ندارند نخرید. زیرا در صورت آسیب دیدن چمدان دیگر مرکز معتبری وجود ندارد که به آن مراجعه کنید و آن را رفع نمایید. همچنین، وجود ضمانت نامه به شما اطمینان می‌دهد که تولید کننده تمامی نگرانی های شما را در نظر گرفته است و به شما تلویحا می‌گوید که با استفاده از این محصول می‌توانید حس خوبی را در مسافرت تجربه کنید.

رنگ چمدان چیست؟

شاید این موضوع برای شما جالب باشد، اما باید بدانید در زمان خرید چمدان باید به رنگ آن توجه داشته باشید تا بتوانید محصولی را بخرید که بعدها از استفاده آن حس خوبی دارید. با توجه به این موضوع که قرار است چمدان در زمان مسافرت همراه با شما باشد، هر چقدر رنگ آن دلخواتر باشد، به همان اندازه حس بهتری در زمان استفاده از چمدان خواهید داشت و مسافرت شما دلچسب تر می‌شود.

چرخ چمدان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

در زمان خرید چمدان باید به ویژگی های چرخ چمدان توجه داشته باشید. چرخ چمدان باید ۳۶۰ درجه بچرخد و شما بتوانید آن را در جهات مختلف تکان دهید. در غیر اینصورت، در زمان حمل چمدان با مشکلات زیادی رو به رو می‌شوید. از طرف دیگر، چرخ چمدان باید قابلیت حرکت بر روی هر سطحی را داشته باشد. در این صورت، کنترل چرخ چمدان ساده می‌شود و دیگر شما به سختی آن را تکان نمی‌دهید. توجه به این امور به شما کمک می‌کند تا بهترین محصول را بخرید و از خرید خود لذت ببرید.

دسته چمدان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

دسته چمدان یکی دیگر از قسمت های چمدان است که باید ویژگی های خاصی داشته باشد. این محصول باید متناسب با آناتومی دست طراحی شده باشد تا افرادی که آن را می‌کشند حس راحتی داشته باشند. همچنین، این دسته باید از متریال‌های با کیفیت ساخته شده باشد و در اثر فشار و ضربه شکسته نشود. به همین دلیل، توصیه می‌شود در زمان خرید چمدان به مشخصات فنی دسته و چرخ چمدان توجه کنید تا بتوانید محصول مناسب و با کیفیتی را خریداری کنید.

برای خرید چمدان به کجا مراجعه کنم؟

تا بدینجا تلاش کردیم به نکات طلایی در خرید چمدان بپردازیم. برای خرید این محصول باید به برندهای معتبر بازار مراجعه کنید و ضمانت نامه را از فروشنده دریافت کنید. همچنین، باید رنگ چمدان را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید که در مسافرت حس خوبی داشته باشید.

خرید چمدان

اگر می‌خواهید برای خرید چمدان اقدام کنید، می‌توانید به سایت فروشگاهی چمدان آرش (arash.plus) مراجعه کنید. تمامی محصولاتی که در این سایت مشاهده می‌کنید قیمت مناسبی دارند و با کیفیت بسیار بالا به فروش می‌رسند. کارشناسان این سایت به شما کمک می‌کنند با توجه به بودجه و سلیقهای که دارید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

محتوای این مطلب توسط تیم مجله صورتی‌ها، تولید نشده است و صرفا یک رپورتاژ خبری است و تیم صورتی‌ها محتوای نوشته را تایید یا رد نمی‌کند.

[/box]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.