مدل کیف مجلسی خودمان را چگونه انتخاب کنیم؟

راهنمای انتخاب مدل کیف مجلسی

انتخاب مدل کیف مجلسی

برای رفتن به یک مهمانی و یا جشن باید بعد از انتخاب لباس مجلسی و اکسسوری‌های متناسب با آن ، مدل کیف مجلسی خود را انتخاب کنید. انتخاب کیف مجلسی زنانه و دخترانه بر خلاف تصور کار آسانی نیست و باید در انتخاب آن بسیار دقت کنید زیرا کیف در استایل ، مد و زیبایی شما تاثیر فراوانی دارد. برای انتخاب کیف مجلسی مناسب و زیبا باید فاکتورهایی را رعایت کنید که تیم صورتی‌ها گلچینی از این فاکتورها را در قالب ” راهنمای انتخاب مدل کیف مجلسی “برای شما آماده کرده است.

راهنمای انتخاب مدل کیف مجلسی

بعد از خرید لباس و اکسسوری‌ها شما باید به فکر خرید یک کیف مجلسی مناسب باشید ، بهتر است قبل از این کار راهنمای انتخاب مدل کیف مجلسی را که مجله بانوان صورتی‌ها گردآوری کرده است را بخوانید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

راهنمای انتخاب مدل کیف مجلسی

انتخاب مدل کیف مجلسی

اندازه کیف مجلسی را درست انتخاب کنید :

اولین فاکتور در خرید کیف مجلسی اندازه آن می‌باشد که باید بر اساس نوع مجلس انتخاب شود. برای مهمانی‌های رسمی از کیف مجلسی بزرگ استفاده کنید و برای دیگر مجالس از کیف‌های مجلسی کوچک. بهترین انتخاب برای مراسم‌هایی مانند تولد کیف دستی می‌باشد.

رنگ یکی از فاکتورهای مهم انتخاب کیف مجلسی می‌باشد :

رنگ کیف مجلسی شما نباید با رنگ لباس مجلسی‌تان یکی باشد ، باید از ترکیب رنگ‌های هماهنگ استفاده کنید در غیر این صورت استایل و تیپ شما تکراری و کسل کننده خواهد بود. برای لباس‌های ساده و تک رنگ تیره ، از کیف‌های قرمز استفاده کنید و برای لباس‌های تک رنگ روشن از رنگ‌های نزدیک به رنگ طلایی.

جنس مناسب برای کیف مجلسی :

برای ساخت کیف مجلسی زنانه و دخترانه از جنس‌های مختلفی استفاده می‌شود. ۲ نکته مهم را باید در انتخاب جنس کیف همیشه به خاطر داشته باشید :

۱- ساتن و ابریشم به راحتی کثیف می‌شوند
۲-کیف‌های پولک دار و گل دوزی شده نیاز به مراقبت بیشتری دارند.

۳ فاکتور مهم را در انتخاب کیف مجلسی بیان کردیم به ادامه راهنمای انتخاب مدل کیف مجلسی توجه کنید تا از دیگر فاکتورهای مهم نیز آگاهی پیدا کنید.

راهنمای انتخاب مدل کیف مجلسی

انتخاب کیف زنانه

اکسسوری‌ها فراموش نشود :

کیف شما باید با مدل و رنگ اکسسوری‌های شما نیز هماهنگ باشد. اگر از اکسسوری‌ها و زیورآلات نگین دار استفاده می‌کنید کیف هم‌رنگ و هماهنک با رنگ نگین را انتخاب کنید. .یا اگر از جواهرات طلا و یا نقره استفاده می‌کنید سعی کنید بند کیف شما نیز به همران رنگ باشد.

کیف بند دار یا بدون بند؟

راهنمای انتخاب مدل کیف مجلسی

انتخاب بین این دو گزینه موجود بستگی به سلیقه شما دارد فقط این نکته را بدانید که اگر از کیف بدون بند استفاده کنید تا آخر مهمانی یکی از دستان شما آزاد نخواهد بود و باید با آن کیف خود را حمل کنید.
اگر لوازم شما زیاد و یا سنگین است بهترین گزینه برای شما کیف مجلسی بند دار می‌باشد.

2 دیدگاه برای “مدل کیف مجلسی خودمان را چگونه انتخاب کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.