مجله صورتی‌ها

 

۵ نکته مهم که باید در انتخاب مدل موی عروس رعایت شود

قطعا یکی از روزهای مهم در زندگی هر دختر جوانی روز عروسی اوست و هر دختری دوست دارد در این روز زیباترین و شیک‌ترین حالت ممکن را داشته باشد. در روز عروسی همه‌ی عروس خانوم‌ها دارای استرسی هستند که طبیعی است چون دوست دارند این روز زیبا به نحو احسن به سرانجام برسد و یک خاطره خوب در ذهن همه باقی بماند. یکی از سخترین کارهای روز عروسی انتخاب مدل آرایش و مدل موی عروس خانوم می‌باشد زیرا هر دوی این موارد در مد و زیبایی عروس بسیار تاثیر گذار می‌باشند. ما در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌‌ها ۵ نکته مهم که باید در انتخاب مدل موی عروس رعایت شود را برای شما گردآوری کرده‌ایم تا شما نیز انتخاب درستی داشته باشید.

راهنمای انتخاب مدل موی عروس

راهنمای انتخاب مدل موی عروس

همه‌ی عروس خانوم‌ها دوست دارند در روز عروسی خود متفاوت از روزهای دیگر باشند و خوشگل‌تر و زیباتر از قبل به نظر بیایند ولی با این تفکرات خطاهایی را مرتکب می‌شوند. با خواندن این مقاله این خطاها را به صفر برسانید. از جمله خطاهایی که عروس خانوم‌ها در مورد انتخاب مدل موی عروس مرتکب می‌شوند:

موهای خود را تقویت کنید:

قطعا شما چند ماه مانده به جشن عروسی می‌دانید که عروسی‌تان چه روزی قرار است برگزار شود پس سعی کنید در این زمان باقیمانده به موهای خود رسیدگی کنید از شامپوهای براق کننده استفاده کنید و سعی کنید موهای خود را تقویت کنید برای این کار می‌توانید از روش‌های تقویت مو ، گیاهان دارویی از جمله روغن زیتون و غیره استفاده کنید. با این کار می‌توانید درصد استفاده موی مصنوعی در روز عروسی‌تان را کاهش دهید.

مدل موی خود را از قبل انتخاب کنید:

سعی کنید قبل از عروسی مدل‌های مختلف مدل موی عروس را مشاهده کنید و ببینید کدام یک بیشتر مورد پسند شماست و به چهره‌ی شما می‌آید. برخی از عروس‌خانوم‌ها اشتباهی که مرتکب می‌شوند این است که طبق مد روز موهای خود را آرایش می‌کنند که این کار اصلا درست نیست چون ریسک بزرگی را مرتکب می‌شوند و شاید این مدل مو به صورت‌شان نیاید.

مدل موی عروسی‌مان را چگونه انتخاب کنیم ؟

انتخاب مدل موی عروس

موهای خود را چند روز قبل رنگ کنید:

یکی از اشتباهات رایجی که اکثر عروس خانوم‌ها مرتکب می‌شوند رنگ کردن موها در روز عروسی و یا یک روز قبل از عروسی است. این کار ریسک بسیار بزرگی است چون ممکن است رنگ موهایتان به صورت‌تان نیاید و نپسندید. پیشنهاد ما به شما رنگ کردن موهای‌تان یک هفته قبل از عروسی است که امکان تعویض رنگ در صورت نپسندیدین باشد.

آرایش موهای‌تان را به آرایشگری ماهر بسپارید:

آرایش موهای‌تان را به کسی بسپارید که قبلا موهای‌تان را آرایش کرده و شما پسندیده‌اید. اگر آرایشگرتان بار اولی باشد که شما را می‌بیند قطعا مدلی که شما آن‌را می‌پسندید و به صورت شما می‌آید را تشخیص نخواهد داد.

انتخاب مدل موی عروس

به فصل عروسی توجه کنید:

در انتخاب مدل موی عروس باید به فصل برگزاری عروسی توجه کنید. با توجه به فصل عروسی خود موهای‌تان را آرایش کنید اگر در فصل گرما هستید موهای‌تان را بسته آرایش کنید ولی اگر در فصل سرما عروسی می‌گیرید موهایتان را باز آرایش کنید.

امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها