۱۵ عادت خانوم‌های خوش‌تیپ و باکلاس

اصول خوشتیپی خانوما

اصول خوشتیپی خانوما

اصول خوشتیپی خانوما

این که می‎گوییم خانم‌های خوشتیپ این عادت‌ها را دارند به این معنی نیست که بعد از اینکه خوشتیپی را تجربه کرده‌اند این عادت‌ها را در زندگیشان قرار داده‌اند، بلکه این عادت‌ها موجب خوش‌تیپی همیشگی آن‍‌ها شده است. در این زمینه مقاله‌ای تهیه کرده‌ایم و شما را با این عادات آشنا می‌کنیم. با ما همراه باشید تا ۱۵ عادت خانم‌های خوشتیپ به شما معرفی کنیم.

اصول خوش‌تیپی خانوما

۱- یک روز قبل از هر مراسمی برایش لباس مناسب در نظر می‌گیرند

این کار به شما هم آرامش کافی و هم وقت کافی برای در نظر گرفتن لباس‌های مناسب را می‌دهد.

 

۲- به خودشان وقت کافی برای آماده شدن می‌دهند

خودتان باید دست به کار شوید و قبل از اینکه دیر شود و صدای همه دربیاید برای میهمانی‌ها و مجالس آماده شوید. با این کار استرس خود را به طرز قابل توجهی کاسته‌اید.

 

۳- زیر مناسب انتخاب می‌کنند

لباس زیرها از همه‌ی لباس‌های رویی که دیگران می‌بینند مهم‌تر هستند. ست‌هایتان را از جنس‌های ابریشمی و سبک و نرم انتخاب کنید تا در آن‌ها راحت باشید.

 

۴- از خانم‌های خوش‌تیپ دیگر الهام می‌گیرند

ارتباط با دیگران و هم نوعان و فشن دوستان موجب الهام گرفتن از آنان در داشتن یک تیپ مناسب است.

 

۵– متناسب آب و هوا لباس می‌پوشند

لباس‌هایی که می‌پوشید باید با آب و هوا سازگاری داشته باشند تا در دید دیگران مسخره جلوه نکنند. این یکی از اصول خوشتیپ بودن است.

 

۶– متناسب موقعیت لباس می‌پوشند

در مجالس رسمی باید رسمی بپوشید و در مهمانی‌های دوستانه سعی کنید تا تیپ فوق‌العاده و در عین حال غیر رسمی خودتان را داشته باشید.

 

۷- لباس‌های اندازه می‌پوشند

مهم‌ترین رکنی که همیشه مطح می‌شود اندازه بودن و فیت بودن لباس‌هاست. لباس‌های شل و ول و یا خیلی تنگ هیچ وقت شما را آن‌طور که باید خوشتیپ جلوه نمی‌دهند.

 

۸- همیشه یک آیتم گران در تیپشان هست

همیشه سعی کنید یک لباس یا یک اکسسوری گران قیمت را در تیپ خودتان بگنجانید. این آیتم می‌تواند به عنوان هسته‌ی تیپ شما عمل کند و آن را زیباتر جلوه دهد.

 

۹- اکسسوری‌های مناسب انتخاب می‌کنند

حتما از خودتان بپرسید که الان چه اکسسوری خاصی مورد نیاز است. باید جواهراتم را تکمیل کنم یا به لیست شال‌ها و کیف دستی‌هایم اضافه کنم. این نیز یکی از لم‌های خوش‌تیپ بودن است.

 

۱۰- هیچوقت در لباس‎های ایده‌آلشان لم نمی‌دهند

این کار موجب چروک شدن و خراب شدن زودتر لباس‌ها می‌شود.

 

۱۱- لباس‌هایشان را یا تا می‌کنند یا آویزان

بر اساس نوع لباس باید بدانید که آن را تا کنید یا آویزان کنید. شلوارها و لباس‌های مجلسی را آویزان کنید و سویشرت‌ها و آیتم‌ها پشمی را تا کنید و در کشو قرار دهید.

 

۱۲- می‌دانند چه موقع کفش پاشنه بلند بپوشند و چه موقع پاشنه تخت

هیچ خانمی خوشتیپ نیست اگر در استفاده‌ی روزمره از کفش‌ها یک پاشنه بلند بپوشد. از طرفی اگر در مهمانی‌ها و مجالس رسمی هم کفش پاشنه تخت بپوشید جلوه‌ی خوبی ندارد. پس موقعیت را با خودتان بسنجید.

 

۱۳- لباس‌هایشان را برای خشک شویی و شستشو طبقه بندی می‌کنند

قبل از خشک شویی حتما لباس‌ها را بر اساس جنس آن‌ها تفکیک کنید. حواستان به لکه‌های ریز چای یا قهوه باشد و سریعا نسبت به برطرف کردن آن اقدام کنید.

 

۱۴- همیشه لوازم تمیز کننده‌ی کفش و لباس همراهشان هست

همیشه لوازمی که در ترمیم و از بین بردن لکه‌های لباس شما کمک حالتان هستند را به همراه داشته باشید. یک نخ و سوزن برای دوختن پارگی‌های جزیی و گیره و چسب و  از این قبیل موارد که شما را در مواقع اورژانسی کمک کند.

 

۱۵- تیپ خودشان را همیشه دارند

سعی کنید همیشه با اعتماد به نفس کامل تیپ و استیل خودتان را داشته باشید و هیچ وقت به دنبال تقلید کردن از مد نباشید. سعی کنید آیتم‌های خاص را در هر زمانی انتخاب کنید.

3 دیدگاه برای “۱۵ عادت خانوم‌های خوش‌تیپ و باکلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.