۱۰ نشانه ابراز علاقه غیرمستقیم آقایان!

نشانه های عاشق شدن پسران

آیا می‌دانید نشانه های عاشق شدن پسران چیست؟ در این مطلب، مجله صورتی‌ها قصد دارد نشانه های عاشق شدن پسران را برای شما بازگو کند. درست است که این علائم از فردی به فرد دیگر می‌تواند متفاوت باشد ولی علائم کلی ابراز علاقه غیر مستقیم می‌تواند این علائم‌ها باشید.

ابراز علاقه غیرمستقیم پسران

ابراز علاقه غیرمستقیم پسران

بعضی از پسران نمی‌توانند به طور مستقیم ابراز علاقه کنند و این می‌تواند علت‌های فراوانی داشته باشد مثلا ترس از جواب رد، خجالتی بودن،مغرور بودن و ….

روش‌هایی وجود دارد که می‌توانیم با کمک آن‌ها دریابیم که فرد مورد نظر به ما علاقه و توجه دارد یا نه! چطوری؟

بعضی از پسران به طور عمدی این علائم را نشان می‌دهند و می‌خواهند به صورت غیرمستقیم ابراز علاق کنند ولی بعضی‌ها هم به طور غیرعمدی این علائم را از خود نشان می‌دهند.

نشانه های عاشق شدن پسران

نشانه های عاشق شدن پسران

۱) به چشم‌هایش با دقت نگاه کنید.

فقط با نگاه کردن به چشم‌های طرف مقابل است که می‌توانید از احساس درونی و باخبر شوید. برخلاف سایر اعضای بدن که ما همیشه روی آن‌ها کنترل لازم را داریم، چشم‌هایمان فرق دارند و کنترل کاملی از از آن‌ها نداریم. وقتی زن یا مردی هیجان داشته باشد یا حسی قوی در دلش باشد، مردمک چشمانش بزرگتر می‌شود. پس اگر وقتی با طرفتان حرف می‌زنید، دیدید که مردمک چشمانش بزرگ شده است یعنی دوستتان دارد.

همچنین موقع حرف زدن می‌توانید از طرز نگاه کردن او بفهمید که چقدر به شما توجه دارد. اگر ارتباط چشمی خود را به طور مداوم با شما حفظ می‌کند، می‌توانید احساس قلبی‌اش را از چشم‌هایش بخوانید.

۲) وقتی با شماست احساس شادی می‌کند.

از نشانه های عاشق شدن پسران که کاملاً مشخص است اما اکثرا نادیده گرفته می‌شود. این واقعیت که مردی نتواند لبخندش را از شما مخفی کند یا پیش شما خیلی هیجان داشته باشد، دستش را جلو شما رو می‌کند.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

متن‌های خاص انگلیسی در مورد عشق

[/box]

ابراز علاقه غیرمستقیم پسران

۳. کاری که دوست دارید را انجام می‌دهد.

این هم یکی دیگر از نمونه‌هایی است که مردها برای اینکه پیش کسی باشند که دوستشان دارند انجام می‌دهند. به فعالیت‌هایی فکر کنید که دوست دارید و اگر می‌بینید او برای آن فعالیت‌ها وقت و توجه می‌گذارد، مشخص است که دوست دارد وقت بیشتری با شما بگذراند. مهم نیست که او به آن فعالیت‌ها علاقه دارد یا نه،فقط می‌خواهد وقت بیشتری را با شما بگذراند.

۴. آخرهفته‌های خود را با شما می‌گذراند.

ازآن جا که همه ما زندگی‌های پرمشغله‌ای داریم، آخرهفته‌ها دوست داریم استراحت کرده و وقتمان را هر جور که دوست داریم بگذرانیم. بنابراین اگر مردی فقط دوستتان باشد، آخرهفته خود را صرف کار دیگری خواهد کرد، کاری که از انجام آن لذت می‌برد. اما وقتی مردی می‌خواهد کل آخرهفته خود را با شما بگذراند، کاملاً مشخص است که شما چیزی هستید که به او بیشترین لذت را می‌دهید.

این مسئله به طور ناخودآگاه و غیرارادی برای آن‌ها اتفاق می‌افتد چون وقتی مردها به زنی علاقه دارند، دوست دارند همه وقت خود را کنار او بگذرانند. هیچوقت با خودش فکر نمی‌کند که اگر این کار را بکند، شما پیش خودتان خواهید گفت که گرفتارتان شده است. این کار را می‌کند چون همان کاری است که دوست دارد انجام دهد.

ابراز علاقه غیرمستقیم مردان

۵. بیش از اندازه مراقبتان است.

همه مردها تا اندازه‌ای برای دوستان و اطرافیانشان نگران هستند اما اگر مردی که در کنارتان است بیش از اندازه مراقبتان است و مدام نگرانتان می‌شود، فقط می‌تواند یک معنی داشته باشد: واقعاً دوستتان دارد.

اگر از شما می‌پرسد ناهارتان را خورده‌اید یا نه، برای اینکه سردتان نشود، کتش را روی دوشتان می‌اندازد، حتی اگر کمی حالتان بد باشد شما را پیش دکتر می‌برد، یعنی خیلی نگرانتان است.

بیشتر وقت‌ها این نگرانی‌ها مشکلی ایجاد نمی‌کند اما گاهی برای طرف‌مقابل خسته‌کننده می‌شود. واقعیت این است که این یکی از آن رفتارهایی است که مردها نمی‌توانند کنترلش کنند. این در خونشان است و فقط زمانی بروز می‌کند که کسی را واقعاً دوست داشته باشند.

۶. از لمس کردن شما لذت می‌برد.

از نشانه‌های عاشق شدن پسران این است که مثلا اگر جفت گوشواره جدید خریده‌اید،احتمالاً برای بررسی آن‌ها به نرمی انگشتانش را به گوش‌هایتان می‌کشاند. هر مردی که همسرش را دوست داشته باشد، دوست دارد که مدام او را نوازش کند. البته این نوع نوازش کردن نوع شهوت‌آمیز نیست، بلکه نوازشی توام با دوست داشتن است. مردها از تماس‌های جسمی خیلی خوششان می‌آید و اگر دوستتان داشته باشند، اینکار به صورت غیرارادی در آن‌ها اتفاق می‌افتد.

اگر همسرتان مدام بدنتان را لمس می‌کند، کاملاً مشخص است که واقعاً دوستتان دارد. دلیل این کارش این است که می‌خواهد مدام حستان کند. این برای آن‌ها کاملاً طبیعی است و روشی است برای نشان دادن مردانگی‌شان. بنابراین اگر شما هم به عنوان یک زن همین حس را دارید، باید با لمس کردن همسرتان به آن پاسخ دهید.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

دو نوع تست روانشناسی علاقه و شناخت معشوق

[/box]

نشانه های عاشق شدن

۷. یک اسم مستعار دلنشین برایتان انتخاب کرده است.

به نوعی،اسم‌های مستعار یک روش غیرمستقیم برای مردان به شمار می‌رود که احساساتشان را به شما نشان دهند. با این کار آن اسم مستعار را با یک حس خوشایند مرتبط می‌کنند و هربار که آن اسم را بر زبان می‌آورند آن حس را احساس می‌کنند. هرچه شما را بیشتر با آن اسم صدا کنند یعنی دوست دارند آن حس را بیشتر تجربه کنند و این یعنی آن مرد شدیداً گرفتارتان شده است.

۸. هر روز برایش مثل روز تولدتان است.

این یکی از مشخص‌ترین نشانه های عاشق شدن پسران است. اگر همسرتان به محل‌کارتان برایتان گل می‌فرستد، برایتان هدیه می‌خرد، مرتب شما را بیرون می‌برد، بدون شک دوستتان دارد. اگر همه این کارها را حتی بعد از اینکه با او رابطه‌جنسی برقرار کردید ادامه می‌دهد، یعنی عاشقتان شده است.

مردها چندان اهل ابراز احساسات نیستند و تصور می‌کنند که هدیه خریدن یا خوش‌رفتاری با همسر، دوست داشتنشان را نشان می‌دهد. حواستان باشد که قدر این مراحل ابتدایی رابطه را بدانید چون این راهی است که مردها برای ابراز دوست‌داشتنشان انتخاب می‌کنند.

نشانه های عاشق شدن مردان

۹. به نیازهایتان توجه دارد.

یکی دیگر از نشانه های عاشق شدن پسران این است که به نیازهایتان توجه دارد. این مسئله مخصوصاً اگر در گروه دوستانش باشید نمود بیشتری پیدا می‌کند. اگر به شما توجه خاصی نشان می‌دهد، توجهی بیشتر از آنچه به دوستانش دارد، یعنی خیلی دوستتان دارد چون هر مردی که توجهی بیشتر از توجهی که به دوستانش دارد به زنی داشته باشد، یعنی اهمیت شما برای او بسیار بالاتر از دیگران است.

۱۰. به رفتار دوستانش توجه کنید.

همه ما وقتی عاشق می‌شویم، ناخودآگاه درمورد چیزی که در فکرمان می‌گذرد – یعنی کسی که عاشقش هستیم – حرف می‌زنیم. اگر وقتی دوستانش را می‌بینید به شما می‌گویند که فلانی «خیلی تعریف شما را کرده است» یا «چه خوب که بالاخره شما را دیدیم» و یا وقتی شروع به تعریف یک خاطره مشترک می‌کنید به شما می‌گویند فلانی «قبلاً برایمان تعریف کرده است»، کاملاً مشخص است که این اواخر شما تنها موضوع صحبت‌های او بوده‌اید.

همینطور وقتی با دوستانش بیرون هستید و متوجه می‌شوید که آن‌ها حواسشان به حرف‌ها، رفتارها و احساسات شماست، باید بفهمید که طرفتان قبلاً به آن‌ها گفته است که شما را خیلی دوست دارد و به همین دلیل است که سعی می‌کنند که بهترین رفتار خود را جلو شما داشته باشند.

ابراز علاقه غیرمستقیم پسران

این چیزها برای مردها خیلی مهم است چون اگر مردی بتواند کاری کند دوستانش با شما رفتار خوبی داشته باشند، می‌تواند شما را کنار آن‌ها نگه دارد (یعنی می‌توانید اوقات بیشتری را کنار هم بگذرانید) و این دوطرفه است زیرا وقتی شما هم اوقات خوبی را کنار آن‌ها بگذرانید، رفتار خوبی خواهید داشت و دوستانش هم از شما خوششان خواهد آمد.

ممنون که با مطلب نشانه های عاشق شدن پسران همراه ما بودید ♥

27 دیدگاه برای “۱۰ نشانه ابراز علاقه غیرمستقیم آقایان!

 1. تنها گفته:

  سلام ..
  اگر طرفمون همش چیزای شهوت آمیز بفرسته مثل گیف و عکس و … یعنی هوسه !؟
  البته در اوایل آشنایی ..یا قصد آزاردن داره

 2. نگار گفته:

  سلام!
  من دو ساله عاشق یه نفرم تا اینکه بعد از دوسال بهش گفتم اوایل باهام خوب بود بهش زنگ می‌زدم کلی میخندیدیم حتی یه بارم بهم گفت خانوم عاشق یا وقتی می‌خواستم قطع کنم گوشیو می‌گفت نرو ولی یهو ازم دور شد و بعد فهمیدم کسی تو زندگیشه وقتی باهاش حرف می‌زنم حس می‌کنم میخواد ازم فرار کنه حتی ازشم پرسیدم که اگه نمی‌خواد دیگه بهش زنگ نمی‌زنم ولی گفت مشکلی ندارم یکی از دوستام می‌گفت این رفتاراش یعنی نرسیده که عاشقت بشه واقعا نمیدونم لطفا کمکم کنین خیلی دوسش دارم

  • رحـان جعفـری گفته:

   در پاسخ به نگار– سلام دوست خوبم به نظرم باید کاملا دور شید ازش تا جای خالی شما براش حس شه اگه دیدین توجهی نداره و عین خیالش نیست پس حتما باید فراموش کنین و یه عشق دوطرفه رو با فرد بهتری تجربه کنین.

   • نگار گفته:

    سلام!
    همون طور که بهم گفتین من یه مدت ازش دور شدم با اینکه برام سخت بود.
    ولی بعد از حدود یک وماه و نیم که باهاش حرف زدم خیلی باهام خوب شده بود حتی از فیلم بهتر حالمو پرسید.حتی راج ب خودم ازم سوال میکرد.
    خیلی باهام خوب شده حتی چند وقت پیش که حرف زدیم بهم گفت زود به زود باهم حرف بزنیم
    بنظرتون این میتونه نشونه خوبی باشه؟؟؟

 3. فرشته گفته:

  سلام
  یک نفر وقتی من و میدید دست پاشو گم میکرد حول میشد بعضی موقع هام از دیدنم خوشحال میشدچشماش شاد بودن بعضی موقع هام تا من و میدید پلکاش یه جوری میشدن پشت چشم نازک میکردفکنم شاید چند بارم سینه شو میدادجلو من و میدیدخیلیم نگام میکرد فکنم در مورد من به دوستشم گفته بود چون اونم من و یه جوری نگاه میکرد ولی یه بارم بهم اخم کرد یه بارم خیلی خودشو گرفت برام خودشیفته یه بارم نگاهش با هوس بود کلا وضعش این جوری بود اوایل لال بود از دیدنم باز بعدش حول میشد میدیدم باز بعدش ازم فرار میکرد العانم کلا یه جوری میره و میاد که نبینم. چشه این بنظرتون ؟؟؟
  فکنم اوایل ازدواج نکرده بود ولی العان ازدواج کرده برا همینم سعی میکنه نبینم و دیگه ام حول نمیشه.

 4. فرشته گفته:

  ولی العان وقتی من میبینمش اذیت میشم اصلا میبینمش یه اتفاقاتی تو دلم میفته که کلا حالم و دگرگون میکنه تا ۱۰ دقیقه کاملا حالم بده از اولم میدونستم اینا همش بازی زندگی و دنیاست و قرار نیست ما کنار هم باشیم و کلا بهم نمیخوریم کلا عاقلانه و منطقی بودم بیشتر اوقاتم سعی میکردم نگاش نکنم که اتفاقی تودلم نیفته ولی العان که اتفاقی میبینمش میخوام بمیرم اصلا خیلی حالم بد میشه.نمیدونم چیکار کنم واقعا همیشه ام یه جوری میشه که مجبور میشیم هم و ببینیم اتفاقی
  فقط خدا کمکم کنه

  • مارال گفته:

   سلام دوست گرامی.دیگه باید اونو فراموش کنی .چون اون حالا مرد به زن دیگه ای .بهتره جاهایی ک اون هست نری تا نبینیش.بهتره خودتو سرگرم کنی و دیگه یادش میفتی.شاید اون اول این ماجرا دوست داشت.اما خانواده هم مهمه. شاید اونا نزاشتن

 5. مارال گفته:

  من یکی رو دوست دارم و عاشقشم.اون کمرو هستش اما در برابر من کمرو نیست .نگاه های زیر چشمی هم بهم می‌کنه .البته بگم ب هیچ دختری نگاه نمیکنه.حتی از علایم ک چه موسیقی دوست دارم پرسیده.از حرکات دوستاشم ی چیزایی فهمیدم.. هر چی هم میگم رضایت خودشو اعلام می‌کنه. حتی در ماشیین هم باز می‌کنه برام. نمی‌دونم دوسم داره یا نه ؟؟؟?

 6. نگار گفته:

  دوست عزیز مارال خانوم بنظرم بهتره ب یکی از دوستاش نزدیک بشی از اون بپرسی بهت حسی داره یا نه یا ن یا یکی از دوستات با خودش حرف بزنه ازش بپرسه

 7. بهاره گفته:

  کسى که دوستون داشته باشه خیلى راحت میفهمید پسرا بدترینم باشن بى ادب ترین مغرور ترین بدترین از هر لحاظى واسه کسى که دوسش دارن بهترین میشن چون دخترا اکثرا کسایی که بهشون نزدیک تر شنو ترجیح میدن پس فکرتون الکى مشغول این نکنید مغروره یا هرچى عرفم اینه پسر بیاد جلو پسرا خودشون انقد زرنگ هستن یکى خوشش بیاد حس میکنن زود هیچ وقت بى ارزش نمیکنن دخترو

 8. بهاره گفته:

  هیچ وقت خودتونو ضایع نکنید بپرسید راهنمایى اشتباه نکنید کسیو من تجربه اینو دارم زیر چشى بالا چشى چیه اون اگه تو رو بخواد خودش میگه دیگه از پى ام راحت تر پشت گوشى ام خجالتیه نمى دونم چرا دخترا نمیخوان بفهمن یکى بخوادشون احتیاج نیست دنبالش بدو من که یکى هر چقد خودشو واسم بگیره جز تنفر هیچ حسى پیدا نمیکنم ضایع میکنم دیگه بهش فکر نمیکنم هر چى ام بیاد سمتم در صورت خوش اومدن جذبش میشم دیگه داستان درست نکنید واسه خودتون که عاشقم شده از رو بى خوابى این جام گفتم واقعیتم بگم هر چى یه پسر ارزشو احترام قایل شه هم این که نشونه خوانواده دار بودنشه هم این که یه جورى به شما میفهمونه از یاد برود همان که از دیده رود پس بخواد یه کار میکنه از یاد شما نره ادم به ندرت پیش میاد از کسى خوشش بیاد پس چرا نگه مخصوصا وقتى حس کنه شما هم دوسش دارید واقعا با عقلتون فکر کنید

  • boy گفته:

   خانوم بهاره کاملا داری چرت میگی!
   خود من از پشت پیام گوشی هم خجالت میکشم! به کسی میخوام حرفمو بزنم
   چون خودتون روتون خوبه به بقیه نسبت ندید

 9. فرشته گفته:

  یکی بهم بگه چجوری بهش بگم دوسش دارم از راه غیر مستقیم
  اونم دوسم دارم میدونم ولی غرورش اجازه نمیده بهم بگه مطمعنم دوسم داره منم خیلی دوستش دارم ولی جرات گفتن ندارم میخوام از راه غیر مستقیم بهش بگم کمکم کنید

  • Mohammad گفته:

   دقیقا همه اینای که گفتی رو من نسبت یکی دیگه دارم مونمیزنه داستاانش??

 10. Chakavak گفته:

  تنها حرفی ک با آقایون دارم اینه ک التمایا خواهشا تا وقتی از تصمیتونو حس قلبیتون اطمینان ندارید دختریو وابسته خودتون نکنید، دستاشو نگیرید ، خاطره نسازید.
  ب هر علتی وقتی جدا بشید این خاطرات و وابستگی زخمی روی قلبش میشه و هربار یادش بیاد عذاب میکشه.
  از خانوما هم خواهش میکنم هیچوقتتتت تا پسری واقعاا با جون و دل براتون نجنگیده خام احستسو حرفاش نشید. ی سری فقط از دور و توی حرف قشنگن و عاشق. کم کم با رفتاراشون عذابتون میدن و میرن و شما میمونید و ی دنیا درد و بدبینی ب همه

 11. سعید گفته:

  ۴۰ سالمه. ۲۰ ساله که بودم عاشق همکلاسیم شدم ولی هیچ وقت نتوستم بهش بگم. ۲۰ سال گذشته ولی هنوز نتونستم فراموشش کنم
  اگه عاشق شدید هر طور که شده بهش بگید یا میشه یا نمیشه. بهتر از اینه که تا آخر عمر حسرتشو بخورید که چرا نگفتم

 12. نازنین قربانی گفته:

  واسه من یکی هست یه موقع هایی خیلی بیخیاله یه موقع هاییم انقدر بهم میچسبه بعضی وقتا انگار نمیخواد بهم نگا کنه وقتی نگام میکنه شبیه بچه ها میشه و نمیتونه ازم چشم برداره کلا یه جوریه بیشتر وقتا اصلا بهم اهمیت نمیده الان این عاشق منه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.