۵ راز زیبایی و خوش تیپی زیباترین دختر هالیوود

رازهای زیبایی

رازهای زیبایی – بازیگران هالیوودی در زیبایی زبانزد عام و خاص بوده و همه مشتاق دانستن راز زیبایی آن‌ها هستند. در این مطلب ار مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها ، راز زیبایی بازیگر هالیوودی معروف ، هیلاری داف را مطالعه می‌کنیم. بعد از مطالعه این مطلب خواهید دید که با چه نکات ساده‌ای می‌توان زیباتر شد.

راز زیبایی هیلاری داف ، بازیگر هالیوودی

بازیگران زن هالیوود

ترکیب آرایش 

هیلاری داف ، خانم مشهور هالیوودی که بسیار زیبا است با رنگ‌های روشن مانند صورتی و طلایی آرایش می‌کند که ترکیب این دو فوق‌العاده زیبا به نظر می‌رسد. همچنین کرم پودری که مصرف می‌کند روشن است. برای زیبایی بیشتر بهتر است شما کانسیلر زیر چشمتان را دو درجه روشن‌تر از کرم پودرتان انتخاب کنید. هیلاری داف از رژ گونه صورتی رنگ استفاده می‌کند شما هم رنگ مناسب صورتتان را پیدا کنید و در حالی که لبخند می‌زنید به گونه‌هایتان رژ گونه بزنید. مهم ترکیب رنگ‌ها نیست بلکه مهم این است که شما آرایشی را انتخاب کنید که به صورت شما بیاید.

شکل بدن

هیلاری داف اندام مستطیل شکلی دارد این اندام مانند ساعت شنی است با این تفاوت که گودی کمر ندارد و کمر مشخص نیست. او سعی می‎کند همیشه با توجه به فرم بدنش ، بهترین مدل لباس را انتخاب کند تا کمرش را باریک‌تر جلوه دهد.

وزن متناسب ، کم کردن وزن

اندام متناسب و زیبا یکی از مشخصه‌های زیبایی است هیلاری داف با کم کردن وزن خودش ظاهر متناسب و زنانه‌تری پیدا کرده است. رژیم غذایی او گوشت زیاد و کربوهیدرات کم است و معمولا چندین وعده غذایی کوچک در طول روز دارد. او از وعده‌های غذایی زیاد و همچنین غذاهای پرچرب به خصوص در سفر اجتناب می‌کند. تمرین‌های پیلاتس ، ورزش‌های کاردیو و دستگاه الیپتیکال ترینر حداقل سه بار در هفته از رازهای کاهش وزن به حساب می‌آید.

رازهای زیبایی بازیگر هالیوودی

رازهای زیبایی بازیگران زن هالیوودی

چشمان دودی

هیلاری داف از رنگ‌های روشن اکلیلی بر روی پلک استفاده می‌کند و همراه آن از رنگ تیره تر در بین خطوط استفاده کنید. از یک رنگ روشن مشخص زیر استخوان ابرو استفاده کرده و آن را با کمان ابرو ترکیب کنید. به یاد داشته باشید که پودر قهوه‌ای تیره را برای خط دادن به پلک بالا و پایین به کار ببرید. مژه‌های بالا را فر کرده و از ریمل تیره استفاده کنید. یک لایه نازک از ریمل به مژه‌های پلک پایین آرایش چشم دودی را کامل می‌کند.

داشتن لبخند زیبا

لبخند زیباترین و بی‌بهاترین آرایش چهره است برای داشتن لبخند و خنده زیبا باید دندان‌های مرتب و سفیدی هم داشته باشید که هیلاری داف همه همیشه خنده زیبایی بر چهره دارد و دندان‌های زیبایش نمایان می‌شود. . او ترجیح می‌دهد که رنگ لب‌هایش را خنثی نشان دهد ، به این منظور برق لب یا رنگ صورتی یا هلویی را به کار می‌برد. برای مراسم خاص از رنگ قرمز استفاده می‌کند. یک خمیر دندان نرم را در شکر و وازلین مخلوط کنید و از این مخلوط به عنوان لایه بردار لب‌ها استفاده کنید. وقتی خشک شده و جذب پوست شد با آب بشویید لب‌های براق و رنگ زیبایی خواهید داشت.

امیدوارم این مطلب در مورد آرایش نکات مفیدی به همراه داشته باشد و انگیزه درونی شما را برای داشتن اندام زیبا و دندان‌های سفید فعال کند.

8 دیدگاه برای “۵ راز زیبایی و خوش تیپی زیباترین دختر هالیوود

  1. maria گفته:

    ما ایرانی ها کلا خوشگلیم دوستان.
    این اصلا خوشگل نیست جذاب هم نیست خیلی ها هم هستن خوش تیپ تر از این:\

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.