۱۲ کانال آموزش تناسب اندام برای زنان در یوتیوب

۱۲ کانال آموزش تناسب اندام برای زنان در یوتیوب

صورتی‌ها: امروزه بسیاری از افراد سعی می‌کنند که دیگر به باشگاه‌های بدنسازی مراجعه نکنند و برای رعایت قرنطینه در خانه به ورزش کردن مشغول شوند. اگر شما هم عادت داشتید که قبل از قرنطینه در باشگاه به فعالیت بدنی مشغول شوید اما در این شرایط دیگر رغبتی برای رفتن به باشگاه ندارید، به راحتی می‌توانید با تلفن همراه، مربی را به خانه بیاورید. در این مطلب قصد داریم که ۱۲ کانال آموزش تناسب اندام برای زنان در یوتیوب را خدمتتان معرفی کنیم. با استفاده از این کانال‌های آموزشی به راحتی خواهید توانست تناسب اندام خود را در دوران قرنطینه حفظ نمایید. با ما همراه باشید تا شما با این ۱۲ کانال آموزش تناسب اندام زنانه در یوتیوب آشنا کنیم.

کانال آموزش تناسب اندام زنانه در یوتیوب

کانال آموزش تناسب اندام زنانه در یوتیوب

این کانال آموزش تناسب اندام زنانه که در یوتیوب بسیار طرفدار پیدا کرده‌اند، حرکات ورزش مختلف را به شما آموزش می‌دهند تا بتوانید در خانه به راحتی تناسب اندام خود را حفظ کنید.

در ادامه هر یک از این ۱۲ کانال یوتیوبی و این که هر یک چه ویژگی‌هایی دارند را خدمتتان معرفی خواهیم نمود.

۱- کانال یوتیوبی Heather Robertson:

کانال یوتیوبی Heather Robertson

هدر رابرتسون یکی از مربی‌های بدنسازی بین‌المللی و زبده است که در کانال یوتیوب خود، انواع تمرین‌ها برای حفظ تناسب اندام در خانه را در دسته بندی‌های مختلف در اختیار بازدید کننده‌گان کانال خود قرار می‌دهد.

همچنین این کانال یوتیوب، یک برنامه ۱۲ هفته‌ای رایگان را هم داراست و برای شما که می‌خواهید یک برنامه ورزشی طولانی مدت داشته باشید و آن را انجام دهید، بسیار کارآمد و مناسب خواهد.

اگر تازه برای ورزش کردن در خانه اقدام کرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم که حتما از ویدیوهای ۱۰ الی ۱۵ دقیقه‌ای این کانال استفاده کنید تا به مرور زمان بدنتان به آن عادت کند.

۲- کانال یوتیوبی Sydney Cummings:

کانال یوتیوبی Sydney Cummings

یکی از ۱۲ کانال آموزش تناسب اندام زنانه در یوتیوب، سیدنی کامینگز نام دارد که یک مربی بدن سازی بسیار مشهور می‌باشد. شما در این کانال به راحتی می‌توانید ویدیو ورزشی و انواع حرکات کششی و استقامتی را پیدا کنید.

همچنین در این کانال یوتیوب، شما روزانه ویدیو جدید خواهید دید تا با تمرینات جدید، بتوانید تناسب اندام خود را در عرض چند روز به دست آورید.

۳- کانال Holly Dolke:

کانال Holly Dolke

هالی دولکه که به دلیل ضعیف بودن بدنش همیشه مورد تمسخر قرار می‌گرفت و از انواع بیماری‌های گوارشی هم درد می‌کشید، بالاخره تصمیم گرفت تا قدر سلامتی خود را بیشتر بداند و همیشه بدنی سالم داشته باشد.

از این رو در یوتیوب کانالی تاسیس کرد و به صورت مرتب از تمرین‌ها و آموزش‌های خود ویدیو آپلود کرد. وی در عرض چند سال ۸۰۰ هزار دنبال کننده به دست آورد.

ویدیوهای تمرین وی یک ویژگی خاص دارند و آن هم این است که به صورت دقیق به شما آموزش می‌دهند تا حرکات را به درستی انجام دهید. به همین دلیل جزو ۱۲ کانال آموزش تناسب اندام زنانه در یوتیوب است که محبوبیت بالایی نیز دارد.

وی به تازگی اعلام کرده است که حامله است. از این رو برای بانوان حامله سه ماه ویدیوهای تمرینی قرار می‌دهد تا حتی در دوران بارداری هم بتوانند تناسب خود را حفظ کنند.

۴- کانال تناسب اندام Koboko :

کانال تناسب اندام Koboko

کولو اولوسبیکان صاحب این کانال یوتیوب تناسب اندام زنانه است که برای شما ویدیوهای آموزشی ورزش در خانه قرار می‌دهد. کولو خود یک فرزند دارد و به همین دلیل می‌تواند درک کند که تمرین در خانه چقدر سخت می‌تواند باشد.

اما به هر حال او هر روز از تمرین‌های خود ویدیو آپلود می‌کند و به شما در مورد حرکات اشتباهی که در طول ورزش می‌توانید مرتکب شوید، هشدار می‌دهد.

کولو از دانشگاه استنفورد امریکا، گواهی و مدرک بهداشت و سلامت را داراست به عنوان یک مربی بدنسازی به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

۵- کانال یوتیوبی Walk at Home by Leslie Sansone :

کانال یوتیوبی Walk at Home by Leslie Sansone

این کانال یوتیوب که جزو ۱۲ کانال آموزش تناسب اندام زنانه در یوتیوب است، توسط فردی به نام لزلی سانسونه اداره می‌شود.

لزلی در کانال خود انواع حرکات ورزشی در هنگام پیاده روی و انجام کارهای خانه را به صورت کاملا ساده و کاربردی به شما آموزش می‌دهد.

افرادی که مبتدی هستند و یا این که مدتی از زایمانشان گذشته است، می‌توانید با استفاده از ویدیوهای ورزشی این کانال یوتیوب، تناسب اندام خود را حفظ نمایند.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

حفظ تناسب اندام در دوران قرنطینه خانگی

[/box]

۶- کانال تناسب اندام با Marshall:

کانال تناسب اندام با Marshall

تناسب اندام با رقص هم به یکی از روش‌هایی تبدیل شده که با آن می‌توانید با یک تیر دو نشان بزنید. اول این که به تناسب ایده آل خودتان می‌رسید و دو این که رقص یاد می‌گیرید.

مارشال در کانال خود به شما با انواع موزیک پاپ و هیپ هاپ حرکات ورزشی را یاد می‌دهد و در کنار آن به شما کمک می‌کند تا مهارت خود در رقص را هم افزایش دهید.

به خاطر این سبک از تمرین تناسب اندام در کانال Marshall، در سال ۲۰۲۰ جزو ۱۲ کانال آموزش تناسب اندام زنانه در یوتیوب که محبوبیت بالایی دارد، انتخاب شد.

۷- کانال یوتیوب تناسب اندام زنانه Pamela Reif:

کانال یوتیوبی تناسب اندام زنانه Pamela Reif

پاملا ریف صاحب این کانال آموزش تناسب اندام زنانه، یک مربی و آشپز آلمانی است که هم در اینستاگرام و هم یوتیوب طرفداران زیادی پیدا کرده است.

پاملا در یوتیوب خود به انتشار ویدیوهای تناسب اندام ۱۵ تا ۱۰ دقیقه‌ای می‌کند و علاوه بر آن‌ها انواع حرکات مخصوص شکم را هم به شما آموزش می‌دهد.

۸- MadFit:

MadFit

MadFit یکی از ۱۲ کانال آموزش تناسب اندام زنانه است که هم بانوان و هم مردان به راحتی می‌توانند از تمرین‌های آن استفاده کنند.

در این کانال یوتیوب انواع حرکات کششی، یوگا، رقص و البته تمرینات ورزشی مخصوص زانو قرار داده می‌شود. مدی لینبورنر صاحب این کانال یوتیوبی، خود مشکل زانو دارد و به همین دلیل تمام تمرین‌ها و حرکات گفته شده در این کانال هیچ آسیبی به زانوی شما نخواهند رساند.

۹- کانال تناسب اندام POPSUGAR:

کانال تناسب اندام POPSUGAR

لیزا و برایان زوج موفق، مدیریت این کانال آموزش تناسب اندام زنانه در یوتیوب را برعهده دارند و ویدیوهای تمرین در خانه را در آن بارگذاری می‌نمایند. در این کانال لیزا و برایان فقط به عنوان مدیر فعالیت دارند و تمامی تمرینات توسط مربی‌های استخدام شده اجرا و آموزش داده می‌شوند.

در این کانال به دلیل استفاده و تمرین چندین معلم، تنوع زیادی به چشم می‌خورد و تمامی حرکات بخش‌های بدن و … به صورت دسته بندی شده در اختیار شاگردان قرار داده می‌شود و قابل مشاهده برای اعضای کانال است.

۱۰- کانال یوتیوب تناسب اندام Blogilates:

کانال یوتیوبی تناسب اندام Blogilates

کاسی هو که مدیر کانال آموزش تناسب اندام زنانه Blogilates در یوتیوب است، قبل از ایجاد این کانال، در زمینه فروش لباس ورزشی فعالیت داشته که بعد از آن اقدام به تاسیس این کانال کرد.

در این کانال صرفا انواع تمرینات کششی با کش پیلاتس آموزش داده می‌شود. حرکات کششی پیشنهاد و آموزش داده شده در این کانال باعث خواهند شد تا قدرت انعطاف پذیری شما بسیار افزایش پیدا کند.

۱۱- کانال ورزشی FitnessBlender:

کانال ورزشی FitnessBlender

FitnessBlender که یکی دیگر از ۱۲ کانال آموزش تناسب اندام زنانه در یوتیوب است، توسط یک زوج بسیار موفق ورزشی مدیریت می‌شود که برای بانوان و مردان تمرین‌های جداگانه به صورت مرتب آپلود می‌شود.

تمرینات زنان توسط کلی و تمریناتی که برای مردان تولید شده است توسط دانیل آموزش داده می‌شود و هر کدام روال خاص خود را دارند.

نکته جالب درباره این پیج این است که این زوج هر دو دارای مدرک تغذیه هستند و می‌توانند برای شما یک برنامه رژیم غذایی خاصی تعریف کنند.

۱۲- کانال تناسب اندام Chloe Ting:

کانال تناسب اندام Chloe Ting

Chloe Ting صاحب این کانال آموزش تناسب اندام زنانه در یوتیوب است که در آن انواع ویدیوها و تمرین‌های ورزشی و همچنین انواع رژیم غذایی برای شما به صورت مرتب قرار داده می‌شود.

جالب است بدانید که این کانال ورزشی، پرطرفدارترین کانال یوتیوبی ورزشی است و تا به حال نزدیک به ۸.۵ میلیون نفر عضو جذب کرده که همواره در حال افزایش نیز است.

در این کانال ویدیوها به شدت چالشی بوده و به جای توضیح زیاد، ترجیحا سعی بر آن شده تا حرکات و تمرین‌های زیادی آموزش داده شود.

به انتهای مطلب معرفی کانال آموزش تناسب اندام زنانه در یوتیوب رسیدیم. در این مطلب ما ۱۲ کانال پرطرفدار ورزشی و تناسب اندام زنانه را خدمتتان معرفی کردیم که در دوران کرونا توانسته بودند ویدیوهای بسیار جذابی را در اختیار افراد علاقه مند به حوزه تناسب اندام قرار دهند.

حتما در بخش نظرات برای ما بنویسید که با کدام یک از این کانال‌ها قبلا آشنایی داشتید و این که در خانه و در دوران کرونا اصلا ورزش می‌کنید؟

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

تمرینات با کش پیلاتس: ۵ ورزش برای افزایش قدرت عضلات

[/box]

منبع: brandedgirls

3 دیدگاه برای “۱۲ کانال آموزش تناسب اندام برای زنان در یوتیوب

  1. نازنین گفته:

    میشه واسه چاق شدن یا تو پر شدن اندام دخترهای لاغر هم کمک کنید

  2. ملیکا گفته:

    ای کاش خودتون ورزشارو میزاشتین و بین مجله ها یه همچین کانالی هم میزاشتین

  3. خرید فوری سیم کارت گفته:

    متاسفانه با وجود فیلترینگ این شبکه اجتماعی خیلیا با سرعت اینترنت ضعیف نمیتونن برنامه هاشو نگاه کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.