کیک برای روز جوان

ایده‌های تزیین کیک روز جوان ۹۷

۸ اردیبهشت ۹۷ میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ص) است که این روز بزرگ در کشور ایران به نام روز جوان نام‌گذاری شده است. در این روز زیبا بسیاری از والدین دوست دارند جشن مختصری برای فرزندان خود بگیرند و این روز بزرگ را به آن‌ها تبریک بگویند. یکی از اجزای مهم جشن کیک می‌باشد که والدین باید متناسب با عنوان جشن، کیک برای روز جوان تهیه کنند. در این مطلب از صورتی‌ها برای شما کاربران عزیز ایده‌های تزیین کیک روز جوان ۹۷ را آماده کرده‌ایم که امیدواریم بپسندید. با ما همراه باشید با تزیین کیک به مناسبت روز جوان.

ایده تزیین کیک برای روز جوان

ایده تزیین کیک برای روز جوان

برای تزیین کیک روز جوان در ابتدا بهتر است کیک را متناسب با سلیقه‌ی فرزند خود تهیه کنید و سپس تصمیم بگیرید که با چه مواد تزیینی از جمله کاکائو، خمیر فوندانت، خامه، شکلات و … می‌خواهید کیک را تزیین کنید. در ادامه تزیینات کیک را ببینید و تزیینی زیبا را برای روز جوان انتخاب کنید.

کیک روز جوان ۹۷

کیک روز جوان 97

برای تزیین کیک مانند عکس بالا لازم است شما کار با خمیر فوندانت را آموزش دیده باشید تا بتوانید کیک را با خمیر فوندانت بپوشانید و سپس با استفاده از قالب گل‌های تزیینی کیک را تزیین کنید.

کیک به مناسبت روز جوان

کیک به مناسبت روز جوان

تمام تزیینات کیک در تصاویر زیر با استفاده از خامه انجام شده است به طوری شما باید کیک را با خامه بپوشانید و سپس با استفاده از قیف‌های قنادی شکل‌های مورد نظر را روی کیک اعمال کنید.

ایده تزیین کیک روز جوان ۹۷

ایده تزیین کیک روز جوان 97

عکس کیک به مناسبت روز جوان

عکس کیک به مناسبت روز جوان

جدیدترین تزیین خانگی کیک برای روز جوان

جدیدترین تزیین خانگی کیک برای روز جوان

تزیین کیک خانگی روز جوان

تزیین کیک خانگی روز جوان

ایده تزیین کیک به مناسبت روز جوان

ایده تزیین کیک به مناسبت روز جوان

کیک روز جوان

کیک برای روز جوان

عکس تزیین کیک روز جوان ۹۷

عکس تزیین کیک روز جوان 97

به پایان گالری تزیین کیک برای روز جوان رسیدیم. امیدواریم با مشاهده این ایده‌های تزیین کیک روز جوان ۹۷ بتوانید زیباترین کیک را برای جوانانی که در خانه‌ی شما هستند بپزید. پیشاپیش ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان را به شما جوانان عزیز تبریک می‌گوییم. منتظر نظرات و پیشنهادات خوب شما عزیزان هستیم.

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها