مجله صورتی‌ها

 
گیفت شب یلدا
کیف وکفش ست برای عید 97

مدل‌های کیف وکفش ست برای عید ۹۷

صورتی‌ها: با نزدیک شدن به عید نوروز ۹۷ خریدهای عید نیز آغاز می‌شود. بانوان و دختران در خرید خود بسیار حساس هستند و سعی می‌کنند با دقت و بر اساس مد روز خریدهای خود را انجام دهند. بیشتر خانم‌ها کیف و کفش خود را به صورت ست خریداری می‌کنند به همین دلیل هم مدل‌های جدید ست کیف و کفش را دنبال می‌کنند. در این مطلب گالری از مدل‌های کیف وکفش ست برای عید ۹۷ را مشاهده خواهید کرد.

کیف و کفش‌های ست امسال تفاوت چندانی با سال‌های دیگر ندارند و اگر مد روز را دنبال کرده باشید می‌توانید کاملا این موضوع را درک کنید. بیشتر کیف‌های مد شده امسال ساده و شیک هستند، ولی مانند هر سال برندهایی هم هستند که مدل‌های متفاوت‌تری ارائه می‌دهند. در انتخاب کیف وکفش ست برای عید ۹۷ سعی کنید علاوه بر مد روز سلیقه خود را نیز دخیل کنید و کیفی را که واقعا دوست دارید خریداری کنید. همراه ما باشید و گالری کیف وکفش ست برای عید ۹۷ را مشاهده کنید.

کیف وکفش ست برای عید ۹۷

کیف و کفش برای عید

رنگ‌های تیره و سیاه را می‌توان در هر شرایطی استفاده کرد از مجالس و مهمانی‌های شخصی تا بیرون از خانه. اگر دوست دارید شیک دیده شوید می‌توانید از رنگ‌های تیره استفاده کنید.

کیف وکفش ست برای عید 97

مدل کیف و کفش ست برای نوروز ۹۷ به همراه مدل شال و کیف پول

کیف و کفش سال 97

اگر می‌خواهید در چشم باشید و توجه‌ها را به خود جلب کنید از کیف و کفش‌های طرح دار استفاده کنید. درست است که پوشیدن کفش پاشنه بلند به مدت طولانی برای پاها بسیار مضر است اما اگر دوست دارید در چشم باشید کفش پاشنه بلند بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. از مدل‌های کیف وکفش ست برای عید ۹۷ که در زیر مشاهده می‌کنید در مجالس مخصوص عید نیز می‌توانید استفاده کنید.

کیف وکفش ست برای عید 97

ست کفش پاشنه بلند به رنگ صورتی کم رنگ با طرح های زیبا به همراه مدل کیف

کیف وکفش ست برای عید 97کیف و کفش‌های اسپرت مانند هر سال امسال نیز مد خواهند بود و مورد استفاده قرار خواهند گرفت. شما می‌توانید برای دید و بازدیدهای عید از کفش‌های اسپرت به همراه کیف دستی مجلسی استفاده کنید. کفش‌های اسپرت به دلیل راحتی زیاد برای دید و بازدیدها بسیار مناسب می‌باشند.

مدل کیف و کفش سال 97

مدل کیف و کفش سال ۹۷

در انتخاب کیف و کفش خود دقت داشته باشید که رنگ بسیار مهم است و رنگ انتخابی شما باید مدل شلوار و رنگ آن نیز هماهنگ باشد. می‌توانید از رنگ مضاد شلوار خود استفاده کنید در این صورت کیف و کفش شما بیشتر در چشم خواهد بود و بیشتر دیده خواهد شد.

کیف و کفش برای عید 97

کیف و کفش برای عید ۹۷

کیف و کفش برای عید

مدل ست کیف و کفش اسپرت برای عید نوروز ۹۷

کیف وکفش ست برای عید 97

از کفش‌های کالج نیز می‌توانید استفاده کنید. توجه کنید که سرمای هوا در پوشیدن یا نپوشیدن این مدل کفش‌ها بسیار دخیل هستند. اگر تصور می‌کنید که هوا سرد خواهد بود از این مدل کفش‌ها در عید استفاده نکنید.

کیف وکفش ست برای عید 97

کیف و کفش برای عید

کیف وکفش ست برای عید 97

رنگ سفید انتخابی جنجالی برای عید است زیرا این رنگ بسیار سریع کثیف می‌شود. بهتر است اگر برای مهمانی خاصی دعوت هستید از این رنگ استفاده کنید.

کیف و کفش سال 97

کیف وکفش ست برای عید ۹۷

کیف و کفش برای عید 97

استایل مناسب و زیبا برای عید نوروز ۹۷ با رنگ‌های هماهنگ و تیره

کیف وکفش ست برای عید 97

امیدواریم ایده‌های خوبی برای خرید عید خود پیدا کرده باشید. دوباره تاکید می‌کنیم که مد روز را اولویت خرید خود قرار ندهید زیرا ممکن است مد روز با سلیقه شما فاصله زیادی داشته باشد.

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها