کمد دیواری، وسیله‌ای کاربردی در اتاق خواب

کمد دیواری اتاق خواب

کمد دیواری یک وسیله کاربردی برای منزل است که معمولا در اتاق خواب نصب می‌گردد. بهتر است جنس و رنگ و همچنین طرح کمد دیواری را با سرویس خواب و دیگر وسایل اتاق خواب، هماهنگ کنید. کمد دیواری معمولا در جنس‌های چوبی، ام دی اف، هایگلس و … وجود دارد که شما باید بر اساس سلیقه شخصی باید یکی را انتخاب کنید سپس طرح مورد نظر را تحویل به سازندگان کمد دیواری دهید، آن‌ها بعد از ساخت، برای نصب به منزل شما می‌آیند. اگر اتاق خواب کوچکی دارید سعی کنید از رنگ‌های روشن برای کمد دیواری استفاده نمایید. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها گالری از عکس‌های کمد دیواری اتاق خواب را مشاهده خواهید کرد. همراه ما باشید.

کمد دیواری اتاق خواب

کمد دیواری اتاق خواب

امروزه کمد دیواری ریلی ترند شده است که کاربرد بیشتری دارد و به فضای کمتری برای باز شدن درهایش، نیاز دارد پس در اتاق خواب کوچک بهتر است از کمد دیواری ریلی استفاده شود. همچنین قرار دادن کشو در داخل کمد دیواری، باعث جایگرفتن وسایل بیشتری خواهد شد. در انتخاب طرح کمد دیواری دقت داشته باشید که کمدی را انتخاب کنید که وسایل بیشتری را در خود جای دهد تا وسایلتان بیرون از آن باقی نماند.

عکس کمد دیواری اتاق خواب

عکس کمد دیواری منزل

کمد دیواری اتاق خواب مدرن

کمد دیواری اتاق خواب مدرن

کمد اتاق خواب جدید چوبی با فضای زیاد برای جایگزاری وسایل

کمد اتاق خواب جدید

کمد دیواری اتاق خواب ۲۰۱۸

کمد دیواری اتاق خواب 2018

کمد اتاق خواب کوچک به صورت دیواری

کمد اتاق خواب کوچک

کمد اتاق خواب ۲۰۱۸

کمد اتاق خواب 2018

علاوه بر کمد دیواری، کاغذ دیواری نیز در زیبایی اتاق خواب تاثیر به‌سزایی دارد. پیشنهاد می‌شود سعی کنید این دو را با هم خریداری کرده و طرح و رنگ آن را نیز هماهنگ با هم انتخاب کنید تا زیبایی اتاق بیشتر و بیشتر شود.

کمد اتاق خواب

کمد اتاق خواب

طرح کمد دیواری جدید

طرح کمد دیواری جدید

کمد دیواری اتاق خواب

کمد دیواری برای اتاق خواب

ممنون که با این گالری همراه ما بودید ♥

2 دیدگاه برای “کمد دیواری، وسیله‌ای کاربردی در اتاق خواب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.