کفش‌هاتو با چه لباسی بپوشی بهتره؟

ست لباس مناسب برای کفش

کفش‌های دخترانه و زنانه دارای مدل‌های بسیار مختلفی می‌باشد که هرکدام کاربرد خاص خود را دارد این امر باعث می‌شود این سوال پیش بیاید که کدام کفش برای کدام لباس مناسب می‌باشد و ست لباس مناسب برای کفش کدام است.
همانطور که می‌دانیم نمی‌توان هر لباسی را با هر کفشی ست کرد و باید فاکتورهایی را رعایت کنیم تا ست مناسب لباس و کفش خودمان را پیدا کنیم.

ست لباس و کفش

ست لباس و کفش

تیم صورتی‌ها مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب ست لباس مناسب برای کفش را برای شما آماده کرده است تا مد و زیبایی بیشتری داشته باشید و جذاب‌تر دیده شوید. امیدواریم که با خواندن این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها انتخاب کفش و لباس مناسب و ست کردن آن‌ها برای شما نیز آسان شود.

ست لباس مناسب برای کفش پاشنه بلند :

کفش‌هاتو با چه لباسی بپوشی بهتره

شاید بتوان گفت محبو‌ب‌ترین مدل کفش در بین دختران و بانوان کفش‌های پاشنه بلند می‌باشد. با اینکه این مدل کفش مضرات زیادی برای پا دارد  ولی در کنار آن نیز دارای مزایایی می‌باشد. از جمله مزایای این مدل کفس این است که کفش‌های پاشنه بلند را می‌توان با اکثر مدل‌های لباس پوشید. کفش‌های پاشنه بلند را می‌توان با دامن‌های کوتاه و یا بلند زنانه ، مدل لباس مجلسی کوتاه و بلند ، ساپورت و یا حتی با شلوارهای جین نیز پوشید.
فقط باید به این نکته دقت کنید که اگر کفش پاشنه بلند شما جلو باز می‌باشد از جوراب استفاده نکنید.

ست لباس مناسب برای کفش‌های کالج :

ست لباس مناسب برای کفش

کفش کالج مناسب‌ترین کفش برای تیپ‌های اسپرت می‌باشد اگر دوست دارید برای دانشگاه یا مدرسه خود کفش مناسب انتخاب کنید حتما کالج را در اولویت خود قرار دهید. کفش‌های کالج را می‌توان همراه جوراب و یا بدون آن استفاده کرد ولی بهترین گزینه استفاده بدون جوراب می‌باشد.

لباس مناسب برای کفش‌های اسپرت :

کفش‌هاتو با چه لباسی بپوشی بهتره

کفش‌های اسپرت را هم می‌توان برای بیرون از خانه و هم برای ورزش استفاده کرد. کسانی که از کفش‌های اسپرت زیاد استفاده کرده باشند  این مدل کفش را به کفش‌های مجلسی ترجیح می‌دهند زیرا راحتی کفش‌های اسپرت بسیار بیشتر از دیگر مدل‌های کفش می‌باشد و برای پاهای نیز بسیار مناسب است. ست لباس مناسب برای کفش اسپرت شلوار جین تنگ و یا پاگشا و یا شلوارهای ورزشی می‌باشد. هرگز لباس مجلسی و یا لباس‌های رسمی خود را با این مدل کفش ست نکنید.

با کفش پاشنه کوتاه مجلسی چه لباسی بپوشم؟

ست لباس و کفش

برای کسانی که کفش‌های پاشنه بلند را دوست دارند ولی نمی‌توانند از آنها طولانی مدت استفاده کنند بهترین انتخاب کفش پاشنه کوتاه می‌باشد. بهترین ست لباس برای کفش‌های پاشنه کوتاه لباس‌های اداری و رسمی می‌باشد.
البته مانند عکس بالا مدل‌های مجلسی این کفش را نیز می‌توان با لباس‌های مجلسی ست کرد.

7 دیدگاه برای “کفش‌هاتو با چه لباسی بپوشی بهتره؟

  1. haniyeh گفته:

    لطفا اگه امکان داره عکس کیف و کفش و لوازم مدرسه رو بزارید ? در ضمن من چند تا عکس دارم می خوام تو مجله تون بزارم باید چجوری کنم؟؟؟

    • تیم صورتی‌ها گفته:

      در پاسخ به haniyeh : دوست عزیز حتما در برنامه قرار می‌دیم کیف و کفش مدرسه رو. لطفاعکس‌هاتونو به ایمیل [email protected] بفرستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.