کتاب صوتی یازده دقیقه

کتاب صوتی یازده دقیقه

بسیاری از افراد کتاب صوتی را به خواندن کتاب ترجیح می‌دهند و دلیل این امر را انتقال بهتر احساسات کتاب به خود بیان می‌کنند. به راستی که این امر کاملا درست است و گوینده کتاب صوتی می‌تواند به درستی احساسات نویسنده را به ما انتقال دهد. در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها کتاب صوتی یازده دقیقه اثر نویسنده‌ی برزیلی پائولو کوئلیو را برای شما کاربران کتاب صوتی آماده کرده‌ایم که یک کتاب صوتی فوق‌العاده زیبا و با حس‌های بسیار ناب است. همراه ما باشید.

کتاب صوتی یازده دقیقه

کتاب صوتی یازده دقیقه

خلاصه‌ای از کتاب یازده دقیقه:

کتاب صوتی یازده دقیقه رمانی است که شخصیت اصلی آن دختری به نام ماریا می‌باشد. او نخستین بار در یازده سالگی عاشق می‌شود. هنگامی که پیاده مسیر خانه تا مدرسه را طی می‌کرد؛ احساس می‌کند که در این مسیر تنها نیست و چشمش پسری را می‌بیند که در آن سوی خیابان این مسیر را با او طی می‌کند. ماریا احساس جدیدی را تجربه می‌کند. احساسی که قلبش را فشرده می‌کند و برای ماریا آن ده دقیقه از روز و پیاده روی در مسیری سنگلاخ و خاکی به بهترین لحظات زندگی‌اش تبدیل می‌شود. پسر گام‌های سریعی دارد و ماریا مجبور می‌شود که سریع‌تر گام بردارد و این امر موجب می‌شود که احساس خستگی کند اما این احساس طعم شیرینی برای او دارد.

مطلب پیشنهادی برای شما:

دانلود رمان بغض بی‌پناه

 

قسمت کوتاهی از کتاب یازده دقیقه:

در مدرسه معمولا در مورد کسانی صحبت می‌کردند که به عنوان مبلغ مذهبی به آفریقا می‌رفتند و به ترویج مسیحیت می‌پرداختند. احساس می‌کرد زندگی خالی از امید و هیجانش را باید در آنجا بگذارد و راهی رسیدن به سعادت بیابد. برای ورود به صومعه، لازم بود آمادگی کامل داشته باشد. نخست کمک‌های اولیه را یاد گرفت. آموزگاران می‌گفتند عده زیادی در آفریقا، بر اثر ابتلا به بیماری‌های گوناگون می‌میرند، بنابراین آموختن حداقل اصول بهداشتی، از ضروریات به شمار می‌آمد. آنگاه با اشتیاق وافر اوقات خود را وقف شرکت در کلاس‌ها مذهبی کرد. به تدریج احساس می‌کرد یکی از قدیسان دوران جدید است که ماموریت رستگاری انسان‌ها و اصلاح نحوه زندگی جنگل‌نشینانی همچون ببر و شیر را بر عهده او گذارده‌اند.

من جسمی نیستم که روح دارد. روحی هستم که قسمتی از آن، مرئی است و می‌توان آن را جسم نامید. در طول روزهای اخیر، برخلاف تصور، روح حضوری موثر و مستمر داشت. چیزی به من نمی‌گفت، از من انتقاد نمی‌کرد، شکایتی نداشت و ناراحت نبود، تنها به من می‌نگریست و ناظر اعمالم بود.

زن به دنیای واقعی بازگشت. همه چیز در اطرافش دوباره ظاهر شد. لبخند زد و به آرامی صورت مرد را لمس کرد. مرد، دست او را اندکی فشرد، ولی نمی‌دانست تا چه زمانی حق دارد آن را نگه دارد.

کتاب صوتی یازده دقیقه

در ادامه به کتاب صوتی یازده دقیقه اثر نویسنده‌ی پائولو کوئلیو به مترجمی کیومرث پارسای با صدای راوی هنرمند مریم درانی در ۴۴ قسمت گوش فرا دهید.

قسمت اول کتاب صوتی:

قسمت دوم کتاب صوتی یازده دقیقه:

قسمت سوم:

قسمت چهارم:

قسمت پنجم از کتاب صوتی:

قسمت ششم از کتاب یازده دقیقه:

قسمت هفتم کتاب:

قسمت هشتم از کتاب صوتی یازده دقیقه:

قسمت نهم:

قسمت دهم کتاب:

قسمت یازدهم کتاب صوتی:

قسمت دوازدهم کتاب صوتی یازده دقیقه:

قسمت سیزذهم:

قسمت چهاردهم:

قسمت پانزدهم از کتاب صوتی:

قسمت شانزدهم از کتاب یازده دقیقه:

قسمت هفتدهم کتاب:

قسمت هجدهم از کتاب صوتی یازده دقیقه:

قسمت نوزدهم:

قسمت بیستم کتاب:

قسمت بیست و یکم کتاب صوتی:

قسمت بیست و دوم کتاب صوتی یازده دقیقه:

قسمت بیست و سوم:

قسمت بیست و چهارم:

قسمت بیست و پنجم از کتاب صوتی:

قسمت بیست و ششم از کتاب یازده دقیقه:

قسمت بیست و هفتم کتاب:

قسمت بیست و هشتم از کتاب صوتی یازده دقیقه:

قسمت بیست و نهم:

قسمت سی‌ام کتاب:

قسمت سی و یکم کتاب صوتی:

قسمت سی و دوم کتاب صوتی یازده دقیقه:

قسمت سی و سوم:

قسمت سی و چهارم:

قسمت سی و پنجم از کتاب صوتی:

قسمت سی و ششم از کتاب یازده دقیقه:

قسمت سی و هفتم کتاب:

قسمت سی و هشتم از کتاب صوتی یازده دقیقه:

قسمت سی و نهم:

قسمت چهلم کتاب:

قسمت چهل و یکم کتاب صوتی:

قسمت چهل و دوم کتاب صوتی:

قسمت چهل و سوم:

قسمت چهل و چهارم:

امیدواریم از گوش دادن به این کتاب صوتی لذت برده و به دوستان خود این کتاب صوتی ارزشمند را توصیه کنید. ممنون که با ما همراه بودید