کتاب صوتی هنر جذب آرامش

کتاب صوتی هنر جذب آرامش

کتاب صوتی جدید

بسیاری از افراد برای رسیدن به آرامش درونی و ذهنی راه‌های مختلفی را امتحان کرده‌اند و به نتیجه دل‌خواه خود نرسیده‌اند. اگر دوست دارید به آرامش برسید و همیشه آرامش درونی خود را حفظ کنید می‌توانید کتاب صوتی را نیز امتحان کنید. در این مطلب از مجله زنانه دخترانه صورتی‌ها برای شما کاربران عزیز کتاب صوتی هنر جذب آرامش را آماده کرده‌ایم که امیدواریم با گوش کردن به این کتاب صوتی آرامش ذهنی و درونی خود را همیشه داشته باشید و بتوانید در مقابله با مشکلات نیز همیشه آرامش داشته باشید.

کتاب صوتی هنر جذب آرامش

کتاب صوتی هنر جذب آرامش

خلاصه‌ای از کتاب صوتی هنر جذب آرامش:

کتاب صوتی هنر جذب آرامش شامل ۹ فایل صوتی است که اولین فایل پیش‌گفتاری است که گوینده تاکید می‌کند که گوش دادن به پیش‌گفتار الزامی است. و در ۸ فایل دیگر کتاب صوتی با تکنیک‌هایی برای جذب آرامش آشنا خواهید شد.

هدف اصلی نویسنده کتاب صوتی هنر جذب آرامش جذب و دریافت آرامش با استفاده از قانون جذب، فرشتگان الهی، تکنیک‌های تنفسی، تجسم خلاق، سپاسگذاری، جملات تاکیدی و عبارات طلبگی است.

کتاب صوتی هنر جذب آرامش دارای ۸ تکنیک حرفه‌ای مراقبه برای جذب و دریافت آرامش درونی است. که تکنیک‌ها شامل تکنیک‌هاز زیر است.

تکنیک اول، شامل جذب آرامش ازطریق تنفس عمیق، آه‌کشیدن و سپاسگزاری است.

دومین تکنیک ازطریق تنفس عمیق، اصوات آزاد، درخواست از فرشتگان آرامش و تجسم نور سبز آرامش را کسب می‌کند.

سومین تکنیک شامل روش جذب آرامش از طریق تنفس عمیق، تنفس نور سفید، درخواست از لیدر فرشتگان آرامش، تجسم هاله سبز و سپاس‌گزاری از شموئل مقرب است.

تکنیک چهارم علاوه‌بر جذب ازطریق تنفس عمیق، شامل درخواست آرامش برای کره زمین و همه موجودات، تجسم هاله سبز برای کره زمین و همه انسان‌ها و عزیزان ازطریق تکنیک سپاس‌گزاری است.

تکنیک پنجم شامل جذب آرامش ازطریق تنفس عمیق، درخواست از فرشتگان آرامش، تنفس نور سبز و افزایش جذب آرامش با کمک فرشتگان نگهبان است.

تکنیک ششم علاوه‌بر تنفس عمیق شامل درخواست از فرشتگان آرامش و جملات تأکیدی و عبارات تلقینی همراه با سپاس‌گزاری است.

تکنیک هفتم علاوه‌ بر تنفس عمیق و درخواست از فرشتگان، شامل جذب میکائیل به‌عنوان پشتوانه امن و آرامش‌بخش است.

در تکنیک هشتم علاوه‌بر جذب از طریق تنفس عمیق و درخواست از فرشتگان، آرامش به کمک آفریدگار، فرشتگان، خانواده، دوستان و جهان هستی جذب می‌شود.

به کتاب صوتی هنر جذب آرامش نوشته مطلب برازنده در نه قسمت گوش فرا دهید.

قسمت اول:

قسمت دوم کتاب صوتی:

قسمت سوم کتاب صوتی هنر جذب آرامش:

قسمت چهارم از کتاب صوتی:

قسمت پنجم کتاب صوتی:

قسمت ششم:

قسمت هفتم از کتاب صوتی:

قسمت هشتم کتاب صوتی هنر جذب آرامش:

قسمت نهم:

امیدواریم کتاب صوتی را پسندیده باشید و از گوش دادن به کتاب صوتی هنر جذب آرامش لذت برده باشید.

2 دیدگاه برای “کتاب صوتی هنر جذب آرامش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.