کتاب صوتی نقاش از آنتوان چخوف

کتاب صوتی نقاش از آنتوان چخوف

کتاب صوتی

خواندن و گوش دادن به کتاب‌های گوناگون از نویسنده‌های مختلف شما را با سبک‌های بسیاری از نویسندگان آشنا می‌کند. شاید شما قبلا کتاب‌هایی از نویسنده بزرگ آنتوان چخوف خوانده باشید اما کتاب داستان‌های کوتاه آنتوان چخوف یکی از بهترین آثار اوست که خواندن این کتاب لذتی فراتر برای شما خواهد داشت. در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها برای شما کتاب صوتی نقاش از آنتوان چخوف که بر گرفته از کتاب داستان‌های کوتاه آنتوان چخوف است را آماده کرده‌ایم، امیدواریم بپسندید.

کتاب صوتی نقاش از آنتوان چخوف

کتاب صوتی فارسی جدید

آنتوان چخوف:

آنتون چخوف‌ داستان‌نویس و نمایش‌نامه‌نویس برجسته روس است. او را که در زمان حیاتش بیش از ۷۰۰ اثر ادبی آفرید مهم‌ترین نویسنده داستان‌های کوتاه و پس از شکسپیر، بزرگ‌ترین نمایش‌نامه‌نویس می‌دانند. «بهترین داستان‌های کوتاه چخوف» شامل ۳۴ داستان کوتاه است که بین سال‌های ۱۸۸۴ تا ۱۹۰۳ نوشته شده‌ است. هر داستان بین ۵ تا ۱۵ صفحه است و کاراکترهای مختلف را در شرایط گوناگون به رشته تحریر درآورده است. چخوف با این‌که چهل و چهار سال بیش‌تر زندگی نکرد اما هنگامی که چشم از جهان فرو بست چهره داستان‌نویسی جهان را تغییر داد و تاثیری عمیق بر نمایشنامه‌نویسی بر جای نهاد.

خلاصه‌ای از کتاب صوتی فارسی جدید:

مهم‌ترین دستاورد چخوف از کار با مجله تکه‌پاره این بود که آموخت صحنه‌ها را به صورت نمادین خلاصه کند و سکوت آبستن را در اثر بگنجاند و این‌ها، هر دو از شرایط لازم کار برای مجله‌های فکاهی شمرده می‌شد که بعدها به پختگی کامل رسید و نیز آموخت که، با آوردن برش‌های کوتاه، تاثیر اولیه را بر جا گذارد و از اطناب و لفاظی بپرهیزد. شاید جالب‌ترین ویژگی داستان‌های کوچک یا داستانک‌ها عنصر طنز و انتقاد اجتماعی آن‌هاست که می‌توان گفت آثار اولیه چخوف از آن‌ها عاری است.

کتاب صوتی نقاش از آنتوان چخوف در ۳ قسمت برای شما گردآوری شده است :

قسمت اول کتاب صوتی:

قسمت دوم از کتاب صوتی فارسی:

قسمت سوم از کتاب صوتی نقاش از آنتوان چخوف :

امیدواریم کتاب صوتی نقاش از آنتوان چخوف را پسندیده باشید.

3 دیدگاه برای “کتاب صوتی نقاش از آنتوان چخوف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.