کتاب صوتی فوق طبیعت

کتاب صوتی فوق طبیعت

گوش دادن به کتاب صوتی یکی از لذت‌بخش‌ترین کتاب‌خوانی‌ها است که شما می‌توانید با بستن چشم‌هایتان به سفری بروید که در آن خود را قهرمان داستان می‌دانید و رویابافی کنید. و از گوش کردن به کتاب لذت ببرید. در این مطلب از مجله زنانه و دخترانه صورتی‌ها برای شما کاربران عزیز کتاب صوتی فوق طبیعت به نویسندگی لیال واتسون را آماده کرده‌ایم که کتابی بسیار زیبا و جالب است و امیدواریم از شنیدن این کتاب صوتی لذت ببرید.

کتاب صوتی فوق طبیعت

کتاب صوتی فوق طبیعت

خلاصه و قسمتی از کتاب صوتی فوق طبیعت:

از هر چیز می‌دانیم که بروز درد زایمان وقتی مادر در نازل‌ترین نقطه دوره روزگرد خود می‌باشد، محتمل‌تر است. ثابت شده است که در طی طوفان‌های مغناطیسی افزایش قابل توجهی در تعداد تولدها رخ می‌دهد. لذا امکان دارد شرایط الکترومغناطیسی زمانی که سیاره‌ای مانند مریخ در افق ظاهر می‌شود دردهای زایمان را شدت بخشد و موجب وقوع تولد گردد. در این حالت فقط می‌توان گفت که این مادر است که درگیر واکنش بوده و شرایط لحظه تولد برای طفل هیچ تفاوتی نمی‌کرده است و این موضوع رابطه میان سیاره و شغل آتی طفل را توضیح نمی‌دهد.

احتمال دوم این است که سیاره یا ترکیب صور فلکی، طفل را در لحظه تولد تحت تاثیر قرار می‌دهند و آینده او را به نحوی مشخص می‌سازند. البته این طرز تلقی سنتی طالع‌بینان است که “صورت آسمان در لحظه دقیق تولد بر طفل نقش می‌بندد و سرنوشتش را شکل می‌دهد”. اکثر طالع‌بینان جدید قاطعا بر این عقیده ثابت و خام معتقدند. لیکن باید بگویم که من، به عنوان یک زیست‌شناس آن را قانع‌کننده نمی‌دانم. برای نمونه می‌پرسم: “لحظه تولد چیست؟”.مدت زمان متوسطی که طی آن تولد رخ می‌دهد، یعنی از زمانی که سر به کف لگن خاصره می‌رسد تا وقتی آخرین پا خارج می‌شود، دو ساعت است. در طی این مدت یک سیاره ممکن است وضعیت خود را به کلی عوض کند. بعضی طالع‌بینان حیات را از لخظه اولین فریاد نوزاد می‌سنجند، اما مشکل بتوان روشن کرد که چرا این لحظه باید لحظه تولد مورد نظر باشد.

زمان‌های قاطع‌تر دیگری در تولد طفل وجود دارد. پایین آمدن از کانال تولد ۱۰ سانتی‌متری احتمالا خطرناک‌ترین مرحله سفری است که نوزاد طی می‌کند و در این مرحله از سفر طفل تحت آسیب و ناراحتی زیادی قرار می‌گیرد که احتمالا بیشتر از حالت عادی‌اش وی را نسبت به تاثیرات خارجی حساس می‌سازد. لگن خاصره سر بچه را می‌چرخاند و در بهترین وضعیت برای تولد قرار می‌دهد و نرمی استخوان‌های سر بعلاوه فضای میان آن‌ها او را قادر می‌سازد تا بدون صدمه زیادی عبور کند، اما رحم از پشت با چنان فشاری او را به جلو می‌راند که قادر است انگشت هر مامائی را بشکند. این ممکن است لحظه مورد نظر طالع‌بینان باشد و لحظه‌ای که مغز در اثر فشار فیزیکی وارد بر آن به یک نوع جدید فعالیت همراه با زجر و عذاب وارد می‌شود و روزنه‌های خود را به روی تاثیرات کیهانی باز می‌کند. اما این توضیح شامل نوزادان سالمی که با عمل سزارین به دنیا می‌آیند نمی‌شود، زیرا آن‌ها با وجود فقدان این درام تولد همچنان دارای سرنوشت‌های خاص خویش هستند.

در ادامه مطلب به کتاب صوتی فوق طبیعت نوشته‌ی لیال واتسون و ترجمه‌ی احمد ارجمند و شهریار بحرانی در ۵ قسمت با صدای زیبای نادر ملک زاده گوش فرا دهید.

قسمت اول:

قسمت دوم از کتاب صوتی:

قسمت سوم کتاب صوتی فوق طبیعت:

قسمت چهارم:

قسمت پنجم از کتاب صوتی فوق طبیعت:

امیدواریم از گوش دادن به کتاب صوتی فوق طبیعت لذت برده باشید و این کتاب متفاوت را پسنیده باشید. ممنون از همراهی شما

2 دیدگاه برای “کتاب صوتی فوق طبیعت

    • آیدا علیزاده گفته:

      پاسخ به Ya30– دوست عزیز اگر نوشته‌هارو مطالعه کنید اشم نویسنده و مترجم و گوینده نیز ذکر شده. ولی کتاب نوشته‌ی Ya30 هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.