کتاب صوتی شب آخر سال

کتاب صوتی جدید

با فرا رسیدن فصل پاییز و کمتر شدن گردش و تفریح، زمان ماندن در خانه بیشتر می‌شود. پس بهترین فرصت برای کتاب خواندن و گوش دادن به کتاب است تا زمان‌ها بیکاری به نحو عالی پر شود. در این مطلب از مجله زنانه و دخترانه صورتی‌ها برای شما کاربران عزیز کتاب صوتی شب آخر سال نوشته چارلز دیکنز را برای شما آماده کرده‌ایم تا در کنار گوش دادن به کتاب لحظات خوبی را سپری کنید با ما همراه باشید.

کتاب صوتی شب آخر سال

کتاب صوتی شب آخر سال

درباره‌ی نویسنده کتاب شب آخر سال:

چارلز دیکنز یک نویسنده‌ی بریتانیایی است که در ۷ فوریۀ ۱۸۱۲ متولد شد و در ۹ ژوئن ۱۸۷۰ از دنیا رفت.مهم‌ترین آثار چارلز دیکنز “الیور تویست”، “داستان دو شهر”، و “آرزوهای بزرگ” است.

دیکنز قبل از این‌که به یک رمان‌نویس مشهور تبدیل شود، یک خبرنگار سیاسی بود که برای روزنامۀ مرنینگ کرونیکل قلم می‌زد.

دیکنز عاشق کلاغی بود که به عنوان حیوان خانگی از آن نگهداری می‌کرد و نامش را “گریپ” گذاشته بود. وقتی که این پرنده مرد، دیکنز آن را تاکسیدرمی کرد و در اتاق مطالعه‌اش گذاشت.

دیکنز وسواسی بود و وقت‌هایی که در هتل اقامت می‌کرد، تمام اثاثیه را از نو دوباره می‌چید. او همچنین اصرار می‌کرد که بچه‌هایش اتاق‌هایشان را مرتب نگه دارند و اگر از توصیه‌اش تخطی می‌کردند به آن‌ها یادداشت‌های سرزنش‌آمیز می‌نوشت. او در روز صد بار موهای خود را شانه می‌کرد.

خلاصه‌ای از کتاب صوتی شب آخر سال:

داستان این رمان داستان زندگی منوچهر مردی پولدار و بداخلاق است که در آخرین شب سال کابوسی می‌بیند که او را به شدت وحشت زده می‌کند. در کابوس روح اردشیر شریک سابق منوچهر به خوابش می‌آید و از او می‌خواهد تا زندگیش را تغییر دهید….

به کتاب صوتی شب آخر سال نوشته‌ی زیبای چارلز دیکنز در شش قسمت گوش فرا دهید.

قسمت اول کتاب صوتی:

قسمت دوم از کتاب صوتی شب آخر سال:

قسمت سوم کتاب صوتی چالز ذیکنز:

قسمت چهارم کتاب صوتی شب آخر سال:

قسمت پنجم:

قسمت ششم کتاب صوتی:

2 دیدگاه برای “کتاب صوتی شب آخر سال

  1. سارا گفته:

    باید جالب باشه من عاااااااااشق کتابهای دیکنز هستم به خصوص دیویدکاپرفید و آرزو های بزرگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.