کتاب صوتی سفال شکسته

کتاب صوتی سفال شکسته

در این مطلب از مجله زنانه و دخترانه صورتی‌ها برای شما کاربران عزیز کتاب صوتی سفال شکسته اثر لیندا سوپارک را آماده کرده‌ایم که امیدواریم از گوش دادن به این کتاب صوتی لذت ببرید با ما همراه باشید.

کتاب صوتی سفال شکسته

کتاب صوتی سفال شکسته

از عمده مزایای کتاب صوتی نسبت به کتاب می‌توان به اذیت نشدن چشم، امکان استفاده از کتاب صوتی در هر زمان و مکان، انتقال بهتر احساسات و .. اشاره کرد که هیچ‌کدام از این مزایا را کتاب نمی‌تواند دارا باشد. به همین دلیل شما اگر فردی هستید که به کتاب علاقه‌مند هستید و زمان کافی برای خواندن کتاب ندارید می‌توانید از کتاب صوتی به جای کتاب استفاده کنید.

خلاصه‌ای از کتاب صوتی سفال شکسته:

داستان درباره‌ی زندگی پسری به نام دارگوش است که دارگوش پسر یتیمی است که بر اثر تصادف با مردی بسیار مهربان ولی معلول آشنا می‌شود که حوادث روزگار این پسر یتیم را به دست این مرد مهربان می‌سپارد. دارگوش با یک زندگی فقیرانه و بدون خانه روزگار خود را می‌گذراند و بزرگ می‌شود. اما کنجکاوی، اراده و تلاش و شرافتش باعث می‌شود که در سرش آرزوهای بزرگی در سر بپروراند.

دارگوش آرزو دارد که بزرگترین سفال‌گر شهر خود شود اما این هنری است که معمولا از پدر به فرزندش به ارث می‌رسد پس او باید برای رسیدن به آرزویش باید راهی دیگر را انتخاب کند راهی بسیار دشوار، طولانی و پر خطر.

کتاب سفال شکسته به صورت نمایش نیز بر روی صحنه رفته است و و این رمان نوشته‌ی لیندا سوپارک است که این رمان در سال ۲۰۰۲ جایزه‌ی نوبل را از آن خود کرد.

به کتاب صوتی سفال شکسته اثر لیندا سوپارک و ترجمه حسین ابراهیمی در سه قسمت گوش فرا دهید.

قسمت اول کتاب صوتی سفال شکسته:

قسمت دوم از کتاب صوتی:

قسمت آخر کتاب صوتی سفال شکسته:

کتاب صوتی سفال شکسته به پایان رسید امیدواریم این کتاب صوتی مورد پسند شما عزیزان قرار گرفته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.