کتاب صوتی سرگذشت ملال‌انگیز

کتاب صوتی سرگذشت ملال‌انگیز

کتاب صوتی سرگذشت ملال‌انگیز

در این مطلب از مجله زنانه و دخترانه صورتی‌ها برای شما کاربران عزیز کتاب صوتی سرگذشت ملال‌انگیز اثر آنتوان چخوف را آماده کرده‌ایم که امیدواریم مورد پسند شما عزیزان قرار گیرد. آنتوان چخوف یکی از مهم‍ترین داستان کوتاه نویسان جهان است که آثار برجسته‌ای از وی به یادگار مانده است. آنتوان چخوف بعد از شکسپیر نیز بزرگ‌ترین نمایش‌نامه‌نویس جهان شمرده می‌شود. ایشان در زمان حیات خود بیش از ۷۰۰ اثر ادبی آفریده است. با ما همراه باشید. یکی از کتاب‌های معروف این نویسنده کتاب سرگذشت ملال‌انگیز می‌باشد.

کتاب صوتی سرگذشت ملال‌انگیز

خلاصه‌ای از کتاب صوتی سرگذشت ملال‌انگیز:

داستان قصه ما داستان زندگی دختر نیکلای استپانوویچ است که عاشق استاد موسیقی‌اش شده. امام استاپوبیج با وجود بیماری که دارد مجبور است برای تحقیق درباره‌ی استاد موسیقی دخترش سفر کند. او آرزو می‌کند که استاد موسیقی فردی نابکار از آب دربیاید تا خانواده‌اش متوجه دلیل مخالفت او شوند.

پروفسور نیکلای استپانوویچ پیر شده است و با علایم بیماری‌هایی که دارد حس می‌کند که کسی او را درک نمی‌کند. او فکر می‌کند که معلم موسیقی انسان موجهی برای دل بستن دخترش نیست. همسر پروفسور با وجود بیماری پروفسور به او اسرار می‌کند که برای تحقیق درباره‌ی مردی که دخترش دل‌بسته او شده به شهر دیگری برود و او مجبور می‌شود راهی سفر شود.

قسمتی از کتاب صوتی سرگذشت ملال‌انگیز:

بی هیچ دلیلی به گریه می‌افتم و سرم را زیر بالش پنهان می‌کنم. در این زمان می‌ترسم کسی وارد شود، می‌ترسم که ناگهان بمیرم، از اشک‌هایم خجالت می‌کشم و کلاً اتفاق تحمل‌ناپذیری در درونم می‌افتد. احساس می‌کنم بیش از این نه می‌توانم چراغم را ببینم، نه کتاب‌هایم را، نه سایه‌های کف اتاق را. نمی‌توانم صداها را تحمل کنم. نیرویی نامرئی و غیرقابل درک مرا با خشونت از آپارتمانم بیرون می‌راند. از جا می‌پرم، شتاب‌زده لباس می‌پوشم و با احتیاط، بدون این‌که اهل خانه متوجه بشوند، بیرون می‌روم. کجا باید بروم؟

به کتاب صوتی سرگذشت ملال‌انگیز اثر آنتوان چخوف در سه قسمت زیبا گوش فرا دهید.

قسمت اول کتاب صوتی سرگذشت ملال‌انگیز :

قسمت دوم از کتاب صوتی:

قسمت سوم کتاب صوتی سرگذشت ملال‌انگیز:

کتاب صوتی سرگذشت ملال‌انگیز به پایان رسید امیدواریم از گوش دادن به این کتاب صوتی لذت برده باشید و دقایق خوبی را تجربه کنید.

1 دیدگاه برای “کتاب صوتی سرگذشت ملال‌انگیز

  1. Asmanjoon گفته:

    ممنون عالی بود اگه میشه کتاب صوتی کاتیا دختر ارباب رو هم بزارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.