کتاب صوتی خاکسپاری آقای بووه

کتاب صوتی خاکسپاری آقای بووه

هر فردی برای سرگرمی و گذراندن اوقات فراغت انتخاب‌های مخصوص به خود را دارد ولی افرادی هستند که همزمان دوست دارند هم کتاب بخوانند و هم به علایق دیگر مثل گردش برسند. در این زمان کتاب صوتی می‌تواند مناسب‌ترین گزینه باشد که در حین گردش به کتاب صوتی نیز می‌توانند گوش فرا دهند و در یک زمان کوتاه از دو سرگرمی برخوردار شوند. ما در این مطلب از مجله زنانه و دخترانه صورتی‌ها برای شما کاربران عزیز کتاب صوتی خاکسپاری آقای بووه را آماده کرده‌ایم که امیدواریم با گوش دادن به این کتاب لحظات شادی را تجربه کنید. با ما همراه باشید.

کتاب صوتی خاکسپاری آقای بووه

کتاب صوتی خاکسپاری آقای بووه

خلاصه‌ای از کتاب صوتی خاکسپاری آقای بووه :

مردی مسن ناگهان جلو غرفه یک کتاب‌فروشی در محله که‌دولاتورنل پاریس جان می‌بازد.

هیچ‌کس نمی‌داند، آقای بووه واقعا کیست! این مرد عجیب و غریب که با وجود ثروت کلانش در یک خانه اجاره‌ای ساده زندگی می‌کند، چه رازی پس پرده دارد؟ چرا از زندگی پر زرق و برق خود دست کشیده و به شخصیت یک بازنشسته ساده و گمنام درآمده است؟

ژرژ سیمنون در این کتاب گام به گام از زندگی پر رمز و راز آقای بووه پرده برمی‌دارد و این معمای مهیج را با نیروی اسرارآمیز قلم‌پردازی خود حل می‌کند. او این‌بار هم تنها به خلق یک رمان مهیج بسنده نمی‌کند، آقای بووه و سرنوشتش درنگی است بر معضلات بشری و روابط در آستانه‌ فروپاشی انسان‌ها. سیمنون در گفت‌وگوهایش هم به این نکته اشاره کرده بود. او می‌گفت: «ترس از تنهایی بزرگ‌ترین هراس زندگی‌ام است.» و قهرمان مرده‌ داستان «خاکسپاری آقای بووه» جلوه‌ای است از این تنهایی و عزلت‌نشینی ناشی از جبر زمانه.

در ادامه به کتاب صوتی خاکسپاری آقای بووه اثر ژرژ سیمنون و به مترجمی پریسا رضائی در سه قسمت گوش فرا دهید.

قسمت اول کتاب صوتی خاکسپاری آقای بووه:

قسمت دوم از کتاب صوتی:

قسمت سوم از کتاب صوتی خاکسپاری آقای بووه:

کتاب صوتی خاکسپاری آقای بووه به پایان رسید امیدواریم از گوش دادن به این کتاب صوتی لذت برده باشید.

3 دیدگاه برای “کتاب صوتی خاکسپاری آقای بووه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.