کتاب صوتی جوجه اردک زشت درون

در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها کتاب صوتی جوجه اردک زشت درون را آماده کرده‌ایم، اگر می‌خواهید زندگی‌تان تغییر کند شنیدن این کتاب را فراموش کنید. بدون تردید این کتاب صوتی مسبب تغییراتی مهم در زندگی‌تان خواهد شد و شما را به سوی خود حقیقی‌تان راهنمایی می‌کند و بالاخره در وجودتان فضایی برای دوست داشتن بدون “اما” و “اگر” دیگران بوجود خواهد آورد. با ما همراه باشید.

کتاب صوتی جوجه اردک زشت درون

کتاب صوتی جوجه اردک زشت درون

خلاصه‌ای از کتاب صوتی جوجه اردک زشت درون:

در این کتاب، نویسنده کتاب را با خاطرات کودکی خودش آغاز می‌کند. از زمانی که احساس بدی نسبت به خودش داشته است و معتقد بوده که تنها کسی است که در جهان بسیار بی‌عرضه است و این حس تا دوران نوجوانی او نیز ادامه پیدا کرده است. او حتی برای دوری از این حس ناامید کننده، محل زندگی‌اش را تغییر داده است اما در وضعیت او تغییری حاصل نشده است. سرانجام روزی در کلاس درس استادی شرکت می‌کند که جملات آن استاد تاثیر به سزایی در زندگی او داشته است. ((تمامی به اصطلاح مشکلات شما و تمامی مواردی که در خودتان دوست نمی‌دارید، در حقیقت جزو امتیازات برجسته و ویژگی‌های مثبت شما است. کافی است کمی مقدار آن‌ها را کم کنید و به زودی متوجه خواهید شد که شما و تمامی اطرافیان‌تان این به اصطلاح نقاط ضعف را جزو توانایی‌های‌تان به حساب خواهید آورد. تمام کاری که لازم است انجام دهید این است که اندازه‌ی این به اصطلاح مشکلات را بر اساس موقعیتی که در لحظه در آن قرار دارید، تنظیم کنید.)) به عقیدۀ دبی فورد ،جملات مذکور منجر به تحولی در او شد که باعث تغییرات بسیاری در زندگی‌اش گردیده است.

کتاب صوتی جوجه اردک زشت درون

در ادامه به کتاب صوتی جوجه اردک زشت درون نوشته‌ی دبی فورد به مترجمی فرشید قهرمانی با صدای گویای خانم فریبا فصیحی تاش در هفت قسمت گوش فرا دهید.

قسمت اول از کتاب صوتی:

قسمت دوم کتاب صوتی جوجه اردک زشت درون:

قسمت سوم:

قسمت چهارم:

قسمت پنجم از کتاب صوتی :

قسمت ششم کتاب صوتی جوجه اردک زشت درون:

قسمت هفتم کتاب صوتی:

11 دیدگاه برای “کتاب صوتی جوجه اردک زشت درون

 1. مريم گفته:

  خیلی کتاب خوب وعالی بود وچقدر دیدم باز شد ممنونم وواقعا ما هممون نیاز داریم با سایه هامون روبرو بشیم فقط خیلی دوست دارم بازم کتابهای صوتی دبی فورد رو داشته باشم از چه طریق میتونم سپاس?

 2. ندا گفته:

  سلام چرا واسه من فایل ها دانلود نمیشن یک ساعت هرچی تلاش میکنم فایل صوتی یک واسم پخش نمیشه

 3. ندا گفته:

  سلام لطفا راهنمایی کنید علت اینکه روی پخش صوتی میزنم پخش نمیشه واسم فایل صوتی الان نزدیک دو ساعت من هرچی تلاش میکنم موفق نشدم فایلا رو گوش کنم

  • تیم صورتی‌ها گفته:

   در پاسخ به ندا: دویت عزیز دوباره فایل‌ها رو چک کردیم مشکلی نبود. لطفا بگین در سایت مجله باز نمی‌کنه یا اپلیکیشن؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.