کتاب صوتی امپراتوری هیتلر

کتاب صوتی امپراتوری هیتلر

صورتی‌ها: به کتاب صوتی امپراتوری هیتلر اثر نویسنده گیل بی استوارت در این مطلب گوش فرا خواهید داد. گیل بی استوارت در این کتاب زندگی یکی از دیکتاتورترین افراد تاریخ بشریت را نوشته است. همراه ما باشید و خلاصه‌ای از این کتاب را مطالعه کنید.

کتاب صوتی امپراتوری هیتلر

کتاب صوتی امپراتوری هیتلر

خلاصه‌ای از کتاب امپراتوری هیتلر:

کتاب صوتی امپراتوری هیتلر زندگی یکی از بزرگ‌ترین دیکتاتوران تاریخ، آدولف هیتلر را روایت می‌کند که این کتاب از زمان به قدرت رسیدن هیتلر تا سقوط او ادامه دارد.

هیتلر تنها فرزند خانواده‌ای فقیر است که از کودکی آروزی نقاش شدن را در سر می‌پروراند اما این فرد یکی از بزگترین فجایع انسانی را رقم می‌زند. وی به عنوان فردی شناخته می‌شود که مرگ میلیون‌ها نفر را رقم زده است. همه او را مسئول شروع جنگ جهانی دوم و کشتار یهودیان می‌دانند.

کتاب صوتی امپراتوری هیتلر

قسمت کوتاهی از کتاب امپراتوری هیتلر:

این رایش، یا «امپراتوری»، مخلوق مردی به نام آدولف هیتلر بود. در تاریخ آلمان قبل از رایش هیتلر دو رایش دیگر نیز وجود داشت، البته در زمانی که این ملت یک قدرت جهانی بود. اما «رایش سوم» مربوط به زمانی بود که آلمان ضعیف و اسیر دشمنانش به نظر می‌رسید. هیتلر عهد کرده بود کاری کند که آلمان دیگر هرگز مجبور به پاسخ‌گویی به ملتی دیگر نباشد. هیتلر قول داد امپراتوری او هزار سال پایدار بماند.

در ادامه به کتاب صوتی امپراتوری هیتلر اثر گیل بی استوارت، به مترجمی مهدی حقیقت خواه در سه قسمت با صدای اکرم پریمون گوش فرا دهید.

قسمت اول از کتاب صوتی امپراتوری هیتلر:

قسمت دوم:

قسمت سوم کتاب صوتی:

به کتاب صوتی امپراتوری هیتلر گوش فرا دادید. امیدواریم این کتاب صوتی را پسندیده باشید. منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

2 دیدگاه برای “کتاب صوتی امپراتوری هیتلر

  1. حامد گفته:

    سپاس بابت این کتاب زیبا فقط ای کاش کیفیتش را پایین نمی آوردید عالی میشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.