کتاب صوتی اثر مرکب اثر دارن هاردی

کتاب صوتی اثر مرکب

در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها کتاب صوتی اثر مرکب اثر دارن هاردی را آماده کرده‌ایم. کتاب اثر مرکب می‌تواند یک نقطه عطف در زندگی هر فردی باشد. این کتاب توسط بزرگان جهان که به موفقیت دست یافته‌اند مورد تایید قرار گرفته است. موضوعات اصلی کتاب در رابطه با تغییرات کوچک در زندگی و بررسی عادات مختلف می‌باشد. امیدواریم به کتاب صوتی اثر مرکب گوش فرا دهید و شما نیز این کتاب پربار را بپسندید. با ما همراه باشید.

کتاب صوتی اثر مرکب

کتاب صوتی اثر مرکب

یکی از نکات بسیار مثبت کتاب صوتی اثر مرکب که این کتاب را بسیار جذاب می‌کند موفق بودن نویسنده کتاب است که به گفته‌های خود در کتاب عمل کرده و به موفقیت رسیده است. به شما نیز توصیه می‌کنیم به این کتاب صوتی نه تنها یک‌بار بلکه بارها گوش فرا دهید تا به موفقیت برسید.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

ای کاش وقتی ۲۰ ساله بودم می‌دانستم

[/box]

خلاصه‌ای از کتاب صوتی اثر مرکب:

اگر به دنبال کسب موفقیت هستید؟ اگر می‌خواهید از آنچه که امروز هستید موفق‌تر باشید، حتی موفق‌تر از آنچه تا به حال تصور می‌کردید که امکان داد. کتاب اثر مرکب در همین زمینه است یعنی به دست آوردن موفقیت فراتر از تصور شما. با شنیدن این جملات شاید بگویید که کتاب‌های زیادی در این باره وجود دارد ولی اکثراً تقلیدی از یکدیگر هستند اما باید به شما بگوییم که در این کتاب هیچ‌گئنه تقلب و اغراقی در کار نیست. کتاب اثر مرکب دربردارنده واقعیت‌هایی است که برای رسیدن به موفقیت به آن‌ها نیاز دارید. دارن هاردی به عنوان ناشر مجله‌ی موفقیت، تمامی مطالبی را که در کتاب نوشته دیده و شنیده است و خیلی از آنان را تجربه کرده است. این کتاب تنها کتابی است که از اصول اساسی کسب موفقیت پرده برمی‌دارد. اثر مرکب شامل عصاره ای ست از آنچه هر فرد جویای موفقیت، برای کسب موفقیت خارق العاده، باید بداند، به آن ها عمل کند و در آن ها مهارت پیدا کند.

در کتاب اثر مرکب با استراتژی‌هایی روبرو خواهید شد که درباره‌ی موضوعات زیر است:

– چگونه، همیشه برنده شوید! بهترین استراتژی برای رسیدن به هر هدفی و پیروز شدن بر هر رقیبی، حتی اگر آن‌ها باهوش‌تر، بااستعدادتر و باتجربه‌تر از شما باشند.

– از بین بردن عادت‌های بدی که مانع پیشرفت‌تان می‌شوند (ممکن است از بعضی از این عادت‌ها بی‌خبر باشید.)!

– بدون دردسر و ناراحتی، برخی از اصول کلیدی مورد نیاز برای پیشرفت‌های بزرگ و مهم را در خودتان نهادینه کنید.

– نکات کلیدی واقعی و پایدار برای انگیزش، چگونه خودتان را ترغیب به انجام کارهایی کنید که انجام آن‌ها را دوست ندارید.

– به دست آوردن نیروی گریزان و فوق العاده تکانش. اگر این نیرو را به دست آورید، غیرقابل توقف خواهید شد.

– اسرار شتاب دهنده افراد فوق العاده موفق. آیا آن‌ها از یک برتری ناعادلانه برخوردارند؟ بله، آن‌ها یک برتری ناعادلانه دارند و حالا شما هم می‌توانید آن را داشته باشید!

اگر به طور جدی دنبال داشتن یک زندگی فوق العاده هستید، از قدرت اثر مرکب برای خلق موفقیتی که می‌خواهید، استفاده کنید! همین امروز برای موفقیت قدم بردارید.

کتاب صوتی اثر مرکب

قسمت کوتاهی از کتاب صوتی اثر مرکب:

ثانیه به ثانیه عمر را با لذت سپری کن، در هر کار و هر حال، کار، تفریح، رانندگی، آموختن، مطالعه، آشپزی، نظافت، خوردن و آشامیدن، حرف زدن، سکوت و تفکر، مهمانی رفتن، نیایش و…. زندگی فقط در رسیدن به هدف خلاصه نشده مابه اشتباه این‌گونه می‌اندیشیم: درسم تمام شود راحت شوم، غذایم را بپزم راحت شوم، اتاقم را تمیز کنم راحت شوم، بالاخره رسیدم…. راحت شدم، اوه چه پروژه‌ای… تمام شود راحت شوم، تمام شود که چه شود؟ مادامی که زنده هستیم و زندگی می‌کنم هیچ فعالیتی تمام شدنی نیست بلکه آغاز فعالیتی دیگر است…. پس چه بهتر که در حین انجام دادن هر کاری لذت بردن را فراموش نکنیم نه مانند یک ربات فقط به انجام دادن بپردازیم به تمام شدن و فارغ شدن…. حتی هنگامی‌که دست‌ها را می‌شوییم نیز می‌توانیم با لذت این‌کار را انجام دهیم، یکبار امتحان کنید، آب چه زیبا آرام پوست دستتان را نوازش می‌کند، به آب نگاه کنید و لذت ببرید و آنجا است که احساس خوب زندگی کم کم به سراغتان می‌اید… لذت باعث قدرتمند شدن می‌شود به طرز باور نکردنی باعث بالا رفتن اعتماد به نفس می‌شود… لذت بردن هدف زندگی است، تا می‌توانی همه کارها  را با لذت همراه کن… حتی نفس کشیدن که کمترین فعالیت توست…

مثال خواندنی در کتاب اثر مرکب: اگر بین ۳ میلیون دلار پول نقد یا ۱ سکه ۱ سنتی که در ۳۱ روز آینده هر روز ارزشش دو برابر شود، حق انتخاب بگذاریم، فکر می‌کنم اکثر مردم همان ۳ میلیون دلار نقد را انتخاب کنند! اما در واقع پیشنهاد دوم بهتر است. در روز پنجم انتخاب اول هنوز همان ۳ میلیون دلار است و انتخاب دوم تنها ۱۶ سنت! در روز بیستم انتخاب اول همان ۳ میلیون دلار است و انتخاب دوم ۵۲۳۴ دلار! اما جادوی اثر مرکب آنجا است که در روز سی و یکم انتخاب اول هنوز همان ۳ میلیون دلار مانده است و انتخاب دوم ۱۰٫۷۳۴٫۱۸۰ دلار می‌شود یعنی بیش از سه برابر انتخاب اول! این است جادوی اثر مرکب! گرچه مسیر دوم زمان‌برتر است و پایداری می‌خواهد اما نتیجه‌اش به ثروت و موفقیت بیشتری منتهی می‌شود.

کتاب صوتی اثر مرکب

در ادامه به کتاب صوتی اثر مرکب اثر دارن هاردی با صدای محبوبه آقاجانی در ۱۳ قسمت گوش فرا دهید:

قسمت اول، معرفی کتاب اثر مرکب:

قسمت دوم، مقدمه کتاب:

قسمت سوم، فصل اول:

قسمت چهارم، فصل دوم:

قسمت پنجم، ادامه فصل دوم کتاب صوتی:

قسمت ششم، فصل سوم کتاب صوتی اثر مرکب:

قسمت هفتم، ادامه فصل سوم:

قسمت هشتم، پایان فصل سوم کتاب صوتی:

قسمت نهم، فصل چهارم کتاب صوتی اثر مرکب:

قسمت دهم، ادامه فصل چهارم:

قسمت یازدهم، فصل پنجم:

قسمت دوازدهم، ادامه فصل پنجم:

قسمت سیزدهم، فصل آخر کتاب صوتی اثر مرکب:

امیدواریم از گوش کردن به کتاب صوتی اثر مرکب لذت برده و نکات خوبی را یاد گرفته باشید. ممنون که با ما همراه بودید. منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

7 دیدگاه برای “کتاب صوتی اثر مرکب اثر دارن هاردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.