کتاب صوتی آوای وحش

کتاب صوتی آوای وحش

بسیاری از افراد مطالعه کتاب را دوست نداشته و دلیل این مطالعه نکردن را نداشتن وقت کافی برای آن بیان می‌کنند. برخی مواقع این بهانه برای مطالعه نکردن کتاب صحیح بوده ولی در جواب می‌خواهیم به شما بگوییم که به جای مطالعه کتاب می‌توانید به کتاب صوتی گوش فرا دهید تا دیگر کمبود زمان را برای مطالعه نکردن بهانه نکنید. در ادامه این مطلب از صورتی‌ها کتاب صوتی آوای وحش را آماده کرده‌ایم. این کتاب یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان بوده و پیشنهاد ما به شما گوش کردن به این کتاب ارزشمند است. با ما همراه باشید.

کتاب صوتی آوای وحش

کتاب صوتی آوای وحش

کتاب آوای وحش را به جرات می‌توان یکی از کتاب‌های معروف و پر مخاطب نویسنده‌ی آمریکایی جک لندن معرفی کرد. این کتاب در سال ۱۹۰۳ منتشر شده و به ۷۰ زبان دنیا ترجمه شده است. این کتاب با فروش میلیون‌ها نسخه به عنوان اثری پرفروش در سراسر جهان در حال چاپ است.

کتاب صوتی آوای وحش

خلاصه‌ای از کتاب صوتی آوای وحش:

رمان آوای وحش حکایت سگ خانگی به نام باک را روایت می‌کند. جک لندن در این رمان داستان «باک» سگ اهلی و محبوب یک قاضی را بیان می‌کند که در پی ماجراهایی سر از محیط خشن و بی‌رحم کلوندایکدر در روزگار هجوم جویندگان طلا به ایالت یوکان درمی‌آورد. «باک» سگ نیرومندی است که در خانه‌ی اعیانی قاضی «میلر» از همه‌ی سگ‌ها ارج بیشتری داشته است. مردم گروه گروه به دنبال طلای زرد به قطب شمال هجوم می‌آورند و در این میان، «مانوئل» باغبان خائن «باک» را به شخصی می‌فروشد و باک از روزهای شومی که انتظارش را می‌کشند، بی‌خبر است. اما سرنوشتی غیرطبیعی باعث می‌شود، جنگی داخلی در ذهن او باک آغاز شود تا معصومیت و امنیت زندگی در خانه‌ی ارباب را فراموش کرده و به خود واقعی‌اش، یعنی گرگی درنده میان جنگلی وحشی تبدیل شود.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

دانلود رایگان کتاب صوتی مراسم اعدام

[/box]

کتاب صوتی آوای وحش

قسمت کوتاهی از کتاب صوتی آوای وحش:

قطار سریع السیر دو روز و دو شب سفر کرد و دو روز و دو شب باک نه چیزی خورد و نه آبی نوشید. از خشم درونی‌اش بر هر که دیده بود پارس کرده بود و غریده بود. گاهی اوقات زمانی که خودش را از غضب به میله‌های جعبه کوبید، چند نفر خندیدند و سر به سرش گذاشتند. آن‌ها هم انگار که سگ باشند غریدند و در جواب او پارس کردند یا این که مثل گربه‌ها میو میو کردند یا مثل پرنده‌ها بال بال زدند. باک می‌دانست که این‌ها چه کارهای احمقانه‌ای است؛ اما باز بر خشم‌اش بیش از پیش افزوده می‌شد. چندان اهمیتی نمی‌داد که به او غذا نداده‌اند، اما تشنگی، زبان و گلویش را خشک و متورم کرده بود.

از یک جهت خوشحال بود، سرانجام طناب را از گردنش باز کرده بودند و باورش شده بود که دیگر دور گردنش طناب نمی‌بندند. چشمانش سرخ شده بود، و اینک آن قدر خشمگین شده بود که خود قاضی هم او را نمی‌شناخت. هرکس که باک را در قطار دیده بود وقتی دید که جعبه‌ی او را بالاخره در سیاتل پیاده کردند بسیار خوشحال شد.

چهار مرد با احتیاط جعبه را از واگن قطار به حیاط خلوتی با دیوارهای بلند به دور آن بردند. مردی تنومند با پولیور سرخ رنگ سر رسید و دفتر رسید را برای راننده امضا کرد. راننده همچنین نامه‌ای را از طرف مرد میخانه‌دار در سانفرانسیسکو تحویل داد که مرد سرخپوش به دقت آن را خواند. باک فکر کرد که این مرد باید شکنجه‌گر بعدی او باشد و خود را وحشیانه به میله‌های جعبه کوبید. مرد نیشخندی زد و تبر کوچک و چماقی آورد.

در ادامه به کتاب صوتی آوای وحش اثر جک لندن با صدای مرتضی حسنلو در ۵ قسمت زیبا گوش فرا دهید:

قسمت اول کتاب صوتی آوای وحش:

قسمت دوم کتاب صوتی:

قسمت سوم کتاب:

قسمت چهارم:

قسمت پنجم کتاب صوتی آوای وحش:

امیدواریم از گوش کردن به این کتاب صوتی لذت برده باشید. منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

2 دیدگاه برای “کتاب صوتی آوای وحش

 1. Shadi گفته:

  سلام حالتون خوبه
  کی اینجا پیگیری میکنه کتاب صوتی اینا
  من یه کتاب نوشتم ماله خودمه
  البته هنوز یکم کارش مونده
  میخوام راهنماییم کنید
  که خرید انترنتی باشه کتابم و صوتی هم باشه
  ولی ازش سر در نمیارم
  ممنون میشم کمکم کنید
  اینم ایدی تلگرامم هستش
  جواب رو تو همون ایدی برام بفرستید
  @Redflower53

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.